Galvanovna - povrchové úpravy kovů a galvanické zinkování

GALVA s.r.o.

Galvanovna - povrchové úpravy kovů a galvanické zinkování

Galvanické zinkování, proces pro kvalitní hladký povrch s lesklou zinkovou vrstvou

Pro povrchovou úpravu technicky náročnějších dílů je vhodné využít galvanického zinkování s garancí nejvyšší kvality. Rádi Vám poradíme ohledně správného výběru materiálu a jeho úpravy pro nejlepší finální výsledek. Pokovujeme jak velké, tak i drobnější díly, za použití technologie zinkování v alkalické bezkyanidové lázni nebo ve slabě kyselé chloridové lázni. Naše společnost GALVA s.r.o. Vám oba tyto způsoby může nabídnout ve svých provozovnách v Prostějově a Olomouci.

Galvanické zinkování větších dílů

Galvanické zinkování s garancí nejvyšší kvality, používané technologie

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008, který je garancí nejvyšší kvality galvanického zinkování. Tento proces je vhodný na pokovení technicky a konstrukčně náročnějších dílů. V naší olomoucké provozovně nabízíme zinkování v alkalické bezkyanidové lázni, která je tvořena přibližně 10% roztokem hydroxidu sodného, ve kterém je rozpuštěno cca 10 g zinku na 1 litr lázně. V druhé, prostějovské provozovně,zinkujeme v slabě kyselé chloridové lázni, která je tvořena cca 15% roztokem chloridu draselného a obsahuje kolem 30 g rozpuštěného zinku v 1 l lázně.

Galvanické zinkování kovů


Parametry ovlivňující výsledný efekt zinkování, příprava a příjem zboží

Galvanické zinkování a jeho výslednou kvalitu ovlivňuje správná volba a příprava materiálu. Pro nejlepší výsledný efekt doporučujeme především díly železné, v menší míře zinkové nebo litinové odlitky. Vstupní materiál je nutné předem zbavit hrubých okují, barvy nebo hloubkové rzi. Díly je třeba dodat ve vhodných přepravních bednách nebo paletách. Při převzetí zakázky si s Vámi dohodneme také způsob balení a termín, do kdy si přejete mít díly hotové. Pro výpočet ceny je hlavním parametrem pokovená plocha Vám vypracujeme cenový návrh.


Proces zinkování velkých i drobných dílů, kvalitní hladký povrch a lesklá zinková vrstva

Proces zinkování se provádí dle charakteru Vašich dílů. Větší díly se zavěšují pomocí háčků na galvanický závěs. Drobné díly a umisťují do pokovovacího bubnu. Pomocí automatických dopravníků jsou díly ponořeny do odmašťovacích, mořících a dekapovacích lázní. Elektrickým proudem se z dílů vyloučí zinková vrstva, a následně se provede pasivace zinkového podkladu. Proces zinkování je ukončen vysoušením. Výsledkem je kvalitní hladký povrch s lesklou zinkovou vrstvou.


PODSTRÁNKY

Galvanovna, povrchové úpravy kovů

Galvanovna, povrchové úpravy kovů
Galvanovna Galva s. r. o., služby v oblasti povrchové úpravy kovů

Galvanické zinkování

Galvanické zinkování
Galvanické zinkování, proces pro kvalitní hladký povrch s lesklou zinkovou vrstvou

Fosfátování, fosfátovací linka

Fosfátování, fosfátovací linka
Fosfátování pomocí manganatých a zinečnatých fosfátů, kompletní výrobní proces
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GALVA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GALVA s.r.o.
www.galva.cz
Adresa

Adresa

Na Travniku 414
Držovice 796 07

rekova@galva.cz
+420 582 302 090


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha