Plastpol, s.r.o.
CAD, CAM konstrukční práce, CNC frézování a soustružení dřeva, plastu a hliníku

Ve společnosti Plastpol, s.r.o. se zabýváme kompletním procesem CNC frézování a soustružení dřevěných, plastových a hliníkových materiálů. Zajišťujeme CAD, CAM konstrukční práce, 3D modelování a přípravu pro výrobu. Jsme schopni zpracovat velkosériovou zakázku i vyrobit pár kusů.

Plastpol, s.r.o. - CAD, CAM konstrukční práce

CAD, CAM konstrukční práce, modelování v SolidWorks a SolidCam

V naší společnosti používáme moderní programy a technologie pro zpracování obráběcích operací. Nabízíme 2D i 3D modelování v programu SolidWorks do formátu dle vašeho požadavku. V prostředí SolidCAM vytváříme podklady pro výrobu těch nejsložitějších dílů a součástek, od 2osých až po 5osé operace. Zajímá vás více? Kontaktujte nás!

CAD, CAM konstrukční práce v SolidWorks a SolidCam


CNC frézování a soustružení dřeva, hliníku i plastu, kompletní výrobní proces

Nejenom použití moderních technologií, ale schopnost zpracovat širokou škálu materiálů, z nás dělá jedničku ve svém oboru. Poradíme si s CNC frézováním a soustružením dřeva, hliníku i plastu. Zajistíme kompletní výrobní proces, od konzultace nad výkresy a projektem, přes zpracování 3D vizualizací, až po výrobu modelů a následného prototypu.

Frézování a soustružení dřeva, hliníku i plastu


Profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi

Naše společnost si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi. Ať už k nám přicházíte s požadavkem na výrobu pár kusů, nebo máte zájem o sériovou výrobu, snažíme se zcela pochopit každý požadavek a potřebu zákazníka. Díky mnohaletým zkušenostem, moderním technologiím a profesionálnímu přístupu se můžeme pyšnit zrealizovanými zakázkami v té nejvyšší kvalitě při dodržení požadovaných termínů.

Jsme profesionálové v CNC frézování a soustruženíCNC obrábění

CNC obrábění

CNC obrábění, kusová a sériová výroba dřevěných, plastových a hliníkových dílů

CNC frézování a soustružení

CNC frézování a soustružení

CAD, CAM konstrukční práce, CNC frézování a soustružení dřeva, plastu a hliníku

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Zakázková výroba, komponenty pro automobilový, strojírenský i nábytkový průmysl