Pavel Říha - Inženýring


Býchory 15, Kolín 280 02

Stručně o činnosti:

Činnost jako fyzická osoba jsem zahájil v roce 2000 se specializací na provádění odborného technického dozoru při provádění stavebních akcí.
Postupem doby jsem svou činnost rozšířil a dnes jsem k výše uvedené odbornosti schopen nabídnout další speciální dodávky v oboru stavebnictví, jako je inženýrská a projektová činnost a provádění staveb menšího rozsahu.
Konkrétně lze činnost specifikovat v následujících bodech:

1) Inženýrská činnost a technický dozor investora, koordinátor BOZP
- Konzultace s investorem v rámci sestavení investičního záměru a stavebního programu, konzultační činnost a poradenství, popř. zastoupení investora v rámci zadání a vyhodnocení výběrového řízení na GP a GD stavby vč. speciálních subdodávek, zajištění Územního rozhodnutí a Stavebního povolení, technický dozor investora po dobu realizace stavby vč. provedení přejímky stavby a zajištění kolaudačního rozhodnutí. Dále je možno v případě zájmu pro investora zpracovat podklady pro zatřídění dokončené investiční akce do majetku. V oblasti dozorování sanací železobetonových konstrukcí a betonářských prací jsme schopni na základě dlouholetých zkušeností i přebírat jednotlivé dílčí etapy prací a dokladovat jejich kvalitu příslušnými zkouškami (přejímka armatury, zkoušky malt a betonů, přídržnosti vrstev, tloušťky krytí výztuže, zkoušky povrchové ochrany atd…)
- Ve větším rozsahu provádíme kontrolní měření tlouštěk ochranných nátěrových systému PKO ocelových konstrukcí, vč. posouzení návrhů skladeb a návrhů technologických postupů. Při provádění ochranných nátěrových systémů OK dozorujeme přípravu podkladu a jednotlivé vrstvy dle EN ISO 12 944. Tuto činnost provádíme ve spolupráci s garantem, firmou Koncept CB, rovněž tak níže popsaný stavební průzkum.
- Ve spolupráci s pracovníky s odbornou kvalifikací zajišťujeme pro investory i výkon funkce koordinátora BOZP.

2) Diagnostický průzkum – služby v oblasti stavebně technického průzkumu staveb a diagnostiky.
- V naší činnosti převažuje diagnostika konstrukcí železobetonových. Při hodnocení vycházíme z parametrů, jako např: míra deformace, degradace povrchových vrstev a krytí armatury, hloubka karbonatace, úbytek profilu výztuže, aktuální tlaková pevnost betonu apod. V případě nutnosti provádíme zkoušky na jádrových vývrtech, nutné ke stanovení stupně kontaminace agresivními látkami (např. chloridy) a další potřebné rozbory pro stanovení statického stavu konstrukce. U ocelových konstrukcí se zaměřujeme na posouzení míry korozního napadení a degradaci systémů povrchové ochrany.

3) Projektová činnost
- V oblasti pozemního stavitelství se zaměřuji na projektování novostaveb a rekonstrukcí menších občanských a bytových objektů, vč. speciálních profesí a veškeré příslušné inženýrské činnosti.

4) Provádění staveb
V případě provádění staveb je naším současným záměrem dodávat kompletní dodávky menších stavebních celků, popř. speciálních technologií.

IČ: 61887633
DIČ: CZ6305172016
Okres: Kolín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Další produkty a služby
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor
  • kontrola stavebních prací, koordinátor bozp, technický dozor investora, inženýrská a projektová činnost


Související články
Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč
Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center
DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.


Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Projektování a inženýring
Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.