Pedikúra Eliška Kopecká


Havlíčkova 430, Litomyšl 570 01

Pedikúra suchá, přístrojová, SPA pedikúra, lakování, zábaly, masáž chodidel, odstranění kuřích ok, bezbolestné ošetření zarostlých nehtů, jejich léčba pomocí tamponády, sulci protektorů, nehtových špon, silikonové korektory na míru, konzultace plosek nohou na podoskopu, vložky do bot na míru - fa Pedikom, cviky pro zdravé nohy, diagnostika potíží, poradenství, kontakty na odborná pracoviště, prodej vhodné kosmetiky.

IČ: 76363392
DIČ:
Okres: Svitavy
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Vložky do bot na míru

Vložky do bot na míru

Počítačové vyšetření plosek nohou uloží záznam, podle kterého lze vytvořit vložky do bot na míru. Jsou vhodné pro každou nohu, zejména ale pro plochonoží, nohy sportovců, klienty s halluxy, po operaci Achillovy šlachy, při bolesti pat, nohou, kolen, při ostruhách, prasklých patách, k vyměkčení chůze, při hlubokých mozolech apod.


Mokrá suchá pedikúra lakování masáž peeling chodidel Litomyšl

Mokrá suchá pedikúra lakování masáž peeling chodidel Litomyšl

Pedikúra. - mokrá - suchá - kombinovaná - lakování nehtů - peeling chodidel - hojivé zábaly chodidel - masáže chodidel - nehtová rovnátka - odstraňování kuřích ok - bezbolestně ošetřím zarostlé nehty - léčba pomocí tamponády, sulci protektorů, nehtových špon, í, Poskytuji rovněž poradenství, kontakty na odborná pracoviště.Další produkty a služby
  • modeláž nehtů, lakování nehtů, gelové nehty, japonská manikúra, parafínový zábal na ruce, zábalová maska chodidel


Související články
Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty
Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty

Krásné a pěstěné nehty jsou nedílnou součástí celkové image. O to, aby vaše nehty byly dokonalé každý den, se postará nový Royal Jessica Salon Praha. Zajistíme dokonalou péči vašim nehtům a dostanete od nás také rady, jak se o nehty správně starat, aby krásné zůstaly. Royal Jessica Salon je hlavním salonem značky Jessica pro Českou i Slovenskou republiku.


Trápí vás zarostlé nehty? Nehtová špona je řešení.
Trápí vás zarostlé nehty? Nehtová špona je řešení.

Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a bojíte se chirurgického zákroku? Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.


Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.


Informace z terénu – výkon, cena, kvalita
Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme oslovili čtyři skupiny přeprav. První skupinou jsou dopravci provozující hromadnou přepravu osob, dále pak jsme oslovili autodopravy přepravující sypké hmoty a pochopitelně také společnosti s regionální a dálkovou dopravou.