František Mikulčík


Chmelnická 455, Zlín - Prštné 761 36

Komplexní malířské, natěračské práce.

Malířství a natěračství, malíři - natěrači - tapetáři.

IČ: 68040695
DIČ:
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marta Vybíralová

Tapetářské práce, nátěry a renovace dveří, omítky, malby Zlín

Tapetářské práce, nátěry a renovace dveří, omítky, malby Zlín

Nabízíme tyto služby: - malby bílé - materiál Primalex, HET, Paulín, Dulux, Herbol, Dufa ... - malby barevné - materiál dtto - malby strukturální a dekorační - materiál dtto - štuky, stěrky, šablonování, ozdobné linky ... - sádrové omítky Tolstuk - hladké a rovné jako sádrokarton - nátěry oken, euroken Johnstone's, Oknol, Dulux, Dufa, Herbol ... - nátěry a renovace dveří a nábytku - materiál dtto - nátěry bezpečnostního značení sloupů, schodů, rohů, vjezdů ... - nátěry podlah, střech, fasád, oplechování, parapetů ... - nátěry kovových konstrukcí, potrubí, radiátorů ... - nátěry a zateplení fasád, barevné členění - tapety papírové, vliesové, strukturální, fototapety - tapety pod malbu + malba bílá, barevná, přelakování - tapetářské práce. Naše další služby: - zednické a obkladačské práce, pomocné práce - lešení - pronájem, montáž, demontáž - kompletní úklidové práce + mytí oken. Zaměření, poradenství, kalkulace zdarma.


Tapetování, renovace dveří, malby Zlín

Tapetování, renovace dveří, malby Zlín

Dovolte nám nabídnout: - bílé malby - barevné malby - strukturální malby - válečkování - tapetování - malbu na tapety - nátěry oken - nátěry nábytku - nátěry dveří a zárubní - renovace dveří - nátěry podlah - nátěry radiátorů - nátěry kovových konstrukcí - úklidové práce. Nabízíme kvalitu za solidní cenu.


Akce - malířské práce, výmalba, malby interiérů Zlín

Akce - malířské práce, výmalba, malby interiérů Zlín

Malířství a natěračství nabízí se slevou veškeré malířské a natěračské práce: - malířské práce, malby interiérů, exteriérů a výrobních hal, malby, malování, malířství, tapety, tapetování, úklid, mytí oken, výmalby interiérů a exteriérů, šablonování, dekorativní i strukturální malby, válečkování, linkování - malby bílé nebo barevné, strukturální, štuky a stěrky - natěračské práce - natírání konstrukcí, lakování nábytku, protiskluzné nátěry, bezpečnostní značení, nátěry oken a eurooken, nátěry ocelových i dřevěných konstrukcí z lešení, nátěry podlah, střech a fasád a dveří a nábytku - tapetování - úklid po malířích, úklidové práce - zateplení, zateplování s kompletní povrchovou úpravou. Využijte našich služeb se slevou. Nabízíme kvalitu za solidní cenu.


Malířství, natěračství - jarní sleva až 10%

Malířství, natěračství - jarní sleva až 10%

Malířství a natěračství Vám nabízí: - bílé, barevné, strukturální malby - tapetování, tapety - malba na tapety - nátěry oken, eurooken - nátěry nábytku, dveří a zárubní - nátěry podlah, radiátorů, kovových konstrukcí - úklidové práce. Kalkulace, zaměření a poradenstí je zdarma. Nyní jarní sleva až do výše 10%, doprava ve Zlíně je zdarma.Další produkty a služby
  • nátěry a malby, výmalba interiérů, aplikace tapet, nátěry venkovních ploch, malířství a natěračství, škrábání maleb

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie té nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.

Související články
Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha
Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Malování a tapetování patří k žádaným službám, které podporují design a čistotu interiéru. Proto není důležitý pouze výběr barev na stěny či motivů tapet, ale také výběr řemeslníků, kteří malování a tapetování interiérů mají v malíčku. A v tomto směru se můžete v každém případě spolehnout na firmu Kapitán Praha s.r.o.


Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce
Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Stavební, obchodní a přepravní činnost
Stavební, obchodní a přepravní činnost

Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově.


Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Profesionální zednické práce jsou na trhu žádanou službou. Stavba domů a dalších objektů jako i rekonstrukce, zateplování, atd. vyžadují kvalifikované pracovníky a profesionální přístup se vším všudy. Profesionální zednické a další služby vám poskytne firma Pokorný, zednické práce.