Ing. Stanislav Havelka


č. 15, Ostrov nad Oslavou 594 45

Specializujeme se na kuchyňské sestavy, ale vyrábíme na zakázku i jiný sortiment:
-kancelářský nábytek
-vestavěné skříně
-obývací stěny
-dětské pokoje
-předsíňové stěny.

Doplňkový sortiment:
-bílá technika.
Dodáváme vestavné i volně stojící spotřebiče všech značek.

Stoly:
-vyrobíme Vám stůl na zakázku.

Židle:
-prodej kancelářských židlí značky LDseating.

Matrace:
-prodej matrací a roštů značky DplusD.

Kuchyně:
-při realizaci kuchyňské sestavy dbáme na to, aby se zlepšil komfort bydlení, ergonomie pracoviště a na dostatek úložného prostoru, neboť kuchyň je místnost, kde trávíme spoustu času.

Dokážeme Vám vyjít vstříc jak klasickým, tak i moderním stylem s jednoduchými liniemi. Navrhneme Vám kuchyňskou sestavu dle stávajících dispozic v trojrozměrném provedení a zároveň Vám pomůžeme zvolit nejvhodnější barevnou a materiálovou kombinaci.

Kuchyňskou sestavu dodáváme od návrhu po montáž včetně doplňků (dřez, vodovodní baterie, drátěný program, ...) a spotřebičů (AEG, Whirlpool, Electrolux, ...)

IČ: 75737418
DIČ: CZ7809264804
Okres: Žďár nad Sázavou
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Havelka

Kuchyně na míru Vysočina, Žďár

Kuchyně na míru Vysočina, Žďár

Firma Ing. Stanislav Havelka, Kuchyně Havelka se sídlem v Ostrově nad Oslavou, okr. Žďár nad Sázavou se zabývá návrhem, výrobou a prodejem kuchyní a kuchyňských sestav na míru. Kuchyně Havelka při realizaci kuchyňské sestavy dbá o zlepšení komfortu bydlení, ergonomii pracoviště a na dostatek úložného prostoru. Dokáží vyjít vstříc klasickým i moderním stylem s jednoduchými liniemi. Firma navrhne kuchyň či kuchyňskou sestavu na míru dle dispozic v trojrozměrném provedení a zároveň pomůže zvolit vhodnou barevnou a materiálovou kombinaci. Kuchyně dodáváme od návrhu po montáž včetně doplňků a spotřebičů. Pro více informací o možnostech výroby kuchyně na míru nás neváhejte kontaktovat.


Předsíňové stěny, Vysočina, Žďár

Předsíňové stěny, Vysočina, Žďár

Firma Ing. Stanislav Havelka, Kuchyně Havelka se sídlem v Ostrově nad Oslavou, okr. Žďár nad Sázavou mimo jiné navrhuje, vyrábí a prodává předsíňové stěny. Při realizaci předsíňových stěn a jiných úložných prostor dbá na jejich maximální využití a praktičnost. Pro praktické využití prostoru využívá mnoho doplňků a vnitřního vybavení ( zásuvky, police,..). Pro více informací o možnostech předsíňových stěn nás neváhejte kontaktovat.


Vestavěné skříně, Vysočina, Žďár

Vestavěné skříně, Vysočina, Žďár

Firma Ing. Stanislav Havelka se sídlem v Ostrově nad Oslavou, okr. Žďár nad Sázavou se mimo jiné zabývá zakázkovou výrobou vestavěných skříní. Vestavěné skříně na míru: -při realizaci úložných prostor dbáme na maximální využití a praktičnost ( jiné nároky má předsíňová stěna, jiné vestavěná skříň v ložnici) -pro praktické využití prostoru využívá funkční doplňky a vnitřní vybavení (zásuvky, police a další). Více informací o možnostech věstavěných skříní a kompletní nabídku firmy naleznete na webových stránkách.


Výroba, prodej kuchyní Vysočina, Žďár nad Sázavou

Výroba, prodej kuchyní Vysočina, Žďár nad Sázavou

Firma Kuchyně Havelka se sídlem v Ostrově nad Oslavou vyrábí a prodává kuchyně a kuchyňské sestavy. Při realizaci kuchyňské sestavy dbá, aby se zlepšil komfort bydlení, ergonomie pracoviště a na dostatek úložného prostoru. Nabízí klasický, tak i moderní styl s jednoduchými liniemi. Navrhne kuchyňskou sestavu dle stávajících dispozic v trojrozměrném provedení a zároveň pomůže zvolit nejvhodnější barevnou a materiálovou kombinaci. Kuchyňskou sestavu dodává od návrhu po montáž včetně doplňků (dřez, vodovodní baterie, drátěný program) a spotřebičů (AEG, Whirlpool, Electrolux). Více informací o nabídce kuchyní naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • elektrospotřebiče pro domácnost, bílé elektro, elektro do kuchyně, spotřebiče do koupelny, prodej vysavačů
  • kuchyňské linky, skříňky do kuchyně, kuchyňské pracovní desky, barové pulty, kuchyňské stoly, kuchyňské židle, barové židle
  • ložnice na míru, individuální kuchyňské sestavy, návrhy obývacích pokojů, výroba nadrozměrného nábytku
  • sedací soupravy, dvoumístné sedačky, trojmístné sedačky, rozkládací sedačky, rozkládací křesla, nabídka lenošek, sedací taburety, sedací pytle
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • povlečení na jednolůžka, povlečení na dvoulůžka, interiérové záclony, interiérové závěsy, potahy na pohovky, potahy na křesla, textilní bytové doplňky
  • kancelářská křesla, kartotéky a lístkovnice, regálové skříně, výškově stavitelné stoly a židle, učitelské katedry

GAVENDA s.r.o. Hutní materiál, profily Opava

Související články
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží

Každý jistě bude souhlasit s tvrzením, že ve školních zařízeních je zapotřebí opravdu odolného nábytku. V šatnách platí tento názor zřejmě nejvíce. Šatní kovový nábytek firmy TechnoBank vás přesvědčí, že řešení se vždy najde. Dokonce při nízkých nákladech.


Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.


Kuchyně na míru podle vašich představ
Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.