OkoloZahrady.cz
Robert Matyáš


Svatodušská 135, Dobruška 518 01
Zaměřumeme si na velkoobchodní a maloobchodní prodej i servis zahradní techniky, nářadí, doplňků pro zahradu i domácnost.

Zboží si můžete zakoupit přes náš e-shop, ale i v kamenné prodejně v Dobrušce kde sídlíme.
Většinu zboží máme skladem nebo dovezeme z našich skladů externích.

Z našeho sortimentu.
- štípačky na dřevo
- sněhové frézy
- motorové pily
- motorové zametací kartáče
- příslušenství ke kartáčům
- zametací kartáče
- vysavače
- travní traktory a ridery
- sekačky
- křovinořezy a vyžínače
- vertikutátory
- kultivátory
- kompresory
- plotové nůžky
- drtiče
- pily
- tlakové myčky
- elektrocentrály a čerpadla
- nájezdy
- vibrační desky

- brusky
- frézky
- soustruhy
- nářadí

- zahrádkářské potřeby
- netkané mulčovací textilie
- zahradní domky
- zahradní potřeby Fiskars
- zahradní nábytek.

značky: VEGA, SCHEPPACH, MTD, EXTOOL, CUB CADET, FISKARS

Produkty
  • ruční nářadí, pneumatické nářadí, vybavení do dílny, elektrické nářadí, nářadí pro pokládku, rotační nářadí
  • zahradní židle, plastové stoly, venkovní osvětlení, zahradní lavičky, zahradní grily, houpací sítě, houpací lavice
  • zakrývací textilie, obruby záhonů, rákosové zástěny, rychlospojky na hadice, postřikovače, dekorační kameny
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • kropicí vozy, sypače vozovek, silniční zametače, příkopové vysekávače, sněhové radlice a frézy, nástavby pro svoz odpadu
  • drtiče zahradního odpadu, zavlažovací systémy, kultivátory a křovinořezy, kompostéry a kompresory, sekací stroje

Autobusová přeprava osob a zájezdové autobusy po ČR i Evropě - Jiří Suchý.

Autobusová přeprava osob a zájezdové autobusy po ČR i Evropě - Jiří Suchý

Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky.

Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Související články
Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Kompletní sortiment ručního nářadí, vzduchového nářadí a nářadí pro autoservisy

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Kompletní sortiment ručního nářadí, vzduchového nářadí a nářadí pro autoservisy

Dílna profesionálů i domácích kutilů má být vybavena tak, aby v ní bylo možné opravovat, vyrábět i plnit cíle. A to by nešlo bez kvalitního ručního, pneumatického a dalšího nářadí včetně potřebného příslušenství. Pokud chcete svoji dílnu vybavit profesionálním a kvalitním nářadím, tak s tím vám pomůže firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., Brno.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Firemní články
Na pořádnou trávu je zapotřebí pořádná sekačka nebo rovnou malý traktůrek

Na pořádnou trávu je zapotřebí pořádná sekačka nebo rovnou malý traktůrek

Všechny produkty, které máme k dispozici ohledně zahradnictví, nám mají pomáhat. To je rozhodně dobře, protože nám v mnohých případech opravdu ulehčují naši práci. Ta je pak jednodušší a více nás baví, takže trávíme čas na naší zahradě či zahrádce rádi.


Solární ohřev pro bazény.

Solární ohřev pro bazény.

Solární ohřev vody v bazénech Solar AquaDome. Výhody: • Dokáže prodloužit vaši koupací sezónu až o tři měsíce • Solární jednotka dokáže zvýšit teplotu vody až o 6°C • Voda se ohřívá pouze sluneční energií bez dalšího přídavného zdroje • Šetří energii, náklady na vytápění a dodává vodě příjemnou teplotu i za chladnějších dnů • Speciální kopulovitý tvar jednotky zajišťuje optimální úhel vůči světelným paprskům a zvyšuje efektivitu i ráno a večer, když je úhel slunce velmi malý • Kryt ze špičkového polykarbonátu vytváří uvnitř jednotky skleníkový efekt a tím dále zvyšuje její účinnost • O 15-20% větší povrch jednotky oproti podobným produktům zaručuje ještě lepší ohřev vody • Jedna jednotka se doporučuje pro bazény do 7 m3 • Více jednotek může být snadno pospojováno vedle sebe a vytápět tak i bazény větších rozměrů • Vhodný pro nafukovací, pevné nadzemní i zapuštěné bazény Snadná montáž a údržba: • Jednotka se dodává plně smontovaná • Vše potřebné pro zapojení jednotky naleznete v balení • Jednotka se jednoduše zapojí do existujícího systému čerpadlo/filtr • Veškeré potřebné konektory a redukce jsou součástí balení • Systém je vyroben ze špičkových materiálů a nevyžaduje žádnou údržbu Dlouhá životnost: • Jednotka je vyrobena izraelskou společností Palram, světovým lídrem na trhu s výrobky z polykarbonátů • Kopule je vyrobena ze špičkového polykarbonátu Palram, který nezežloutne ani nezkřehne po mnoho let na přímém slunci, takže účinnost zůstává stále stejná. (To je velká bolest mnoha výrobků vyrobeného z levnějšího PE nebo nekvalitního polykarbnátu) • Polykarbonátový kryt je prakticky nerozbitný • Polykarbonátový kryt má 100% UV ochranu, takže chrání před degradací i systém hadic uvnitř • Celá jednotka je odolná vůči působení chlóru a solí, které jsou obsaženy v bazénové chemii • Jednotka je 100% recyklovatelná Technické parametry: Doporučený objem bazénu (m3): cca do 7m3 pro 1 jednotku. Max. rozdíl v teplotě vody (°C): 6. Max. tlak vody (bar): 2,03. Průtok (l/hod): pro čerpadla do 7000 l/hod. Hmotnost (Kg): 5,10kg. Rozměry (cm): 70 x 70 x 29.


Travní traktory s bočním výhozem - zahradní technika | Dobruška, Náchod

Travní traktory s bočním výhozem - zahradní technika | Dobruška, Náchod

Prodej zahradní techniky od firmy OkoloZahrady.cz Robert Matyáš nabízí ve svém sortimentu travní traktory s bočním výhozem. Travní traktory s bočním výhozem mají spolehlivý motor, vynikají dlouhou životností, jednoduše se obsluhují a ovládají. Disponují bočním výhozem, sběrem a mulčováním. Lze připojit velké množství příslušenství. Stroj Vám doveze naše školená obsluha po celé ČR. Travní traktor Vám, ale nejen dovezeme, traktor už bude složený a připravený k okamžitému použití. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Kvalitní a lehké zahradní křovinořezy a vyžnívače pro vaši pěknou zahradu

Kvalitní a lehké zahradní křovinořezy a vyžnívače pro vaši pěknou zahradu

Elektrické křovinořezy a vyžnívače posekají vše kam je pustíte a s tichým chodem můžete pracovat jak se to časově hodí vám!


Plastový kompostér Thermoking 400 L | Náchod, Hradec Králové, Dobruška

Plastový kompostér Thermoking 400 L | Náchod, Hradec Králové, Dobruška

Plastový kompostér Thermoking 400 L můžete získat od firmy OkoloZahrady.cz Robert Matyáš sídlící nedaleko Náchoda a Hradce Králové v Dobrušce. Plastový kompostér Thermoking 400 L můžete snadno plnit přes dva vhozy, má propracovaný větrací systém. Lze ho jednoduše složit bez použití nářadí. Kompostér je dodáván bez dna, které lze dokoupit. Kompostér je český výrobkem a slouží především k přípravě kvalitního kompostu z organických odpadů. Kompostér dodáváme rozložený. Přijeďte si k nám vybrat z našeho širokého sortimentu!


Prodej zahradní technika, plotové nůžky, motorové pily, křovinořezy, vyžínače

Prodej zahradní technika, plotové nůžky, motorové pily, křovinořezy, vyžínače

Zajišťujeme prodej různé zahradní techniky, jako například plotových nůžek, motorových pil, křovinořezů, vyžínačů, kultivátorů, rotavátorů a dalších.


Konec tahání za šňůru, sekačka VEGA s elektrostartem

Konec tahání za šňůru, sekačka VEGA s elektrostartem

VeGA 485 SXHE benzínová sekačka s pojezdem a elektrickým startováním 7in1. Sekačka je vhodná pro toho, kdo již nemá sílu nastartovat běžným způsobem. (starší lidé, ženy, atd.....) Zahradní motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Technické parametry: Vlastní pojezd: ANO Typ motoru: 5 PS, 4-takt OHV VeGA, 139ccm Startování: Ruční, tahací startér/elektrické startování 12 Volt baterie Max. výkon motoru: 3600 rpm, 5 PS Výkon motoru **: 3060 rpm, 4 PS Objem nádrže: 1,5 l Nastavení výšky: 25-80 mm, centrální Šířka sečení: 460 mm Objem koše: 70 l Podvozek: Kvalitní ocel Kuličková ložiska: ANO Mulčování: ANO Výhoz bokem: ANO Zadní výhoz: ANO Rychlost pojezdu: Variabilní daná motorem 3.0 - 4,0 km/h (5 rychlostí) Velikost kol: přední/zadní 180/255 mm Hmotnost: 34 kg Motorová sekačka VeGA 485 SXHE je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 46 cm. Motorová sekačka VeGA 485 SXHE je poháněna čtyřtaktním motorem VeGA OHV o výkonu 5 Hp. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 7 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu. Elektrické bateriové startování podtrhuje vysoký komfort výbavy. VeGA 485 SXHE 7in1 - s pojezdem Další předností je možnost variabilní změny rychlosti sekačky díky níž můžete pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek. Rychlost motorové sekačky je možné regulovat v rozmezí 3 - 4 km/hod. Tento systém byl testován v roce 2012 pro časopis Recepty prima nápadů. Sekačka se osvěčila při sečení trávy za nízké rychlosti pojezdu, kdy se zároveň měřila i hlučnost. Hlučnost při nízkých otáčkách 2700 ot/min a rychlosti 3 km/hod byla 74 dB což byla suveréně nejnižší hodnota z testovaných strojů. Při standardní rychlosti 4 km/hod a otáčkách 3090 ot/min si sekačka bez problému poradila s jakoukoliv přerostlou trávou. Sekačka VeGA 485 SXHE při těchto testech vždy naplnila vrchovatý koš. VeGA 485 SXHE 7in1 - s pojezdem Velká zadní pojezdová kola i přední kola jsou uložena v oboustraných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA samozřejmostí. Novinkou této série je použití pevnějšího materiálu z vysokojakostní oválné profilové oceli na konstrukci řidítek pro vyšší pevnost a torzní tuhost pro náročnou práci se strojem. Dvojité spojení madel pomocí dvou šroubů s křídlovou matkou jen podtrhuje masivnost provedení. Ovládací páky pojezdu a brzdy motoru jsou ergonomicky vytvarovány do pohodlných madel ve tvaru speciálních "kastliků", které výrazně zvyšují komfort obsluhy při sečení a zároveň snižují únavu. Ovládací panel je navržen s praktickým úložným prostorem a ideální dostupností ovládacích prvků pro obsluhu. Na sekačky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky. Nejprodávanější sekačka roku 2014 -2015.


Skleník se speciální drážkovou konstrukcí z polykarbonátových desek, prodej

Skleník se speciální drážkovou konstrukcí z polykarbonátových desek, prodej

Skleník se speciální drážkovou konstrukcí z polykarbonátových desek můžete zakoupit v naší provozovně v Dobrušce. Sezóna se pomalu blíží a je čas připravit se na pěstování všech možných rostli i těch, které venku díky nízkým teplotám moc neprospívají. Jednoduchým řešením pro Vás je zvolit si skleník se speciální drážkovou konstrukcí z polykarbonátových desek. Speciální drážková konstrukce skleníků se vyrábí ze zesílených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilů. Jde tak o moderní a funkční řešení, které ještě výrazně zvyšuje pevnost i stabilitu celého skleníku. Kvalita polykarbonátových desek použitých na skleníky je potvrzena certifikátem vystaveným německou certifikovanou zkušebnou TÜV Rheinland. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Prodej skleníky z hliníkových profilů a polykarbonátového skla se základnou zdarma

Prodej skleníky z hliníkových profilů a polykarbonátového skla se základnou zdarma

Zaměřujeme se na prodej doplňků pro zahradu, najdete u nás skleníky z hliníkových profilů a polykarbonátového skla se základnou zdarma.


Travní traktor

Travní traktor

Travní traktory za velice zajímavé ceny. Máme travní traktory jak s bočním výhozem tak se sběrem do koše. Zaměřujeme se na prodej značek MTD, Yard-Man a Cub Cadet kde se snažíme mít veškerý sortiment stále skladem. Jelikož vozíme všechny traktůrky osobně až k zákazníkovi tak víme o těchto strojích absolutně vše. Pokud máte zájem o zahradní traktor neváhejte nás kontaktovat a mi vám rádi poradíme. Rady k nákupu: Při koupi bychom měli zvažovat výšku sečení trávníku, velikost koše, výkon a typ motoru atd.Samozřejmostí je, že na obrovskou zahradu řádově tisíců metrů čtverečných nebudeme pořizovat nejlevnější mini traktůrek, který by po 2 pokosech mohl jít do servisu. I zde tedy musí platit pravidlo kupovat kvalitní traktory dimenzované na danou sečenou plochu trávy. Asi nejdůležitější částí zahradního traktůrku je motor, ten by měl mít výkon minimálně 16 koní. Dále pak je také důležité správné provedení žacího ústrojí, které musí umět nejen posekat trávu, ale též jí sebrat i do koše. V naší nabídce jsou i slabší traktory ale je tam riziko slabého výkonu a nemusel by zvládnout hustou či vyšší trávu.


Nářadí, elektrocentrály, kompresory i další dílenské vybavení | e-shop

Nářadí, elektrocentrály, kompresory i další dílenské vybavení | e-shop

Nářadí, elektrocentrály, kompresory i další vybavení dílen seženete v nabídce internetového obchodu OkoloZahrady.cz. Nabízíme nářadí různých druhů a cenových kategorií. Ať už sháníte vybavení domácí dílny nebo potřebujete stroje pro své podnikání, u nás si jistě vyberete. Základem naší nabídky pro dílny je nářadí. Prodáváme nejrůznější brusky, pily, hoblovky, leštičky, frézy i vrtačky. To vše od osvědčených značek, jako jsou Scheppach, Woodster, Ryobi či DWT. Seženete u nás ale i další výrobky. Nabízíme například: - Elektrocentrály - Kompresory - Nabíječky akumulátorů - Navijáky a kladkostroje - Oleje, maziva, spreje - Tlakové myčky - Vibrační desky Veškeré nářadí, elektrocentrály, kompresory i další zboží si navíc můžete objednat s pohodlí domova. Stačí navštívit e-shop OkoloZahrady.cz, otevřít sekci Dílna-nářadí-stroje a vybrat si přesně to, co zrovna potřebujete. My vám pak objednané zboží jednoduše dovezeme na vámi určenou adresu a máte po starostech. Pokud vám však online nákup nevyhovujete a zboží si chcete nejdříve osahat, můžete navštívit naši kamennou prodejnu, kde máme většinu zboží skladem. Najdete nás ve městě Dobruška, a to v bývalém autosalonu Škoda na hlavní trase Rychnov nad Kněžnou – Náchod.


Prodej, servis, vysavače, foukače listí, elektrické, aku, benzínové

Prodej, servis, vysavače, foukače listí, elektrické, aku, benzínové

Zajišťujeme prodej a servis zahradní technik, vysavačů a foukačů listí, a to elektrických, aku i benzínových, nenechte se zaskočit podzimem.


Totální výprodej sněžných fréz.

Totální výprodej sněžných fréz.

Sněžné frézy - totální výprodej. Právě teď je nejvýhodnější cena sněhových fréz. Čistíme sklady, a proto jsme ponížili ceny na minimum. Tato nabídka sněhových fréz se již nebude opakovat a je platná pouze do vyprodání zásob. Aktuální skladové zásoby jsou vždy řádně uvedený u každého konkrétního produktu. Navíc jsme pro vás přichystali dopravu a to i se zaškolením obsluhy zdarma po celé ČR. Veškeré frézy jdou od nás plně složené a připravené k okamžitému použití. Jelikož vozíme sněhové frézy osobně naší přepravou tak jsme schopni na místě prodat například olej či střižné kolíky, které se budou do budoucna určitě hodit. Pokud máte zájem neváhejte kontaktovat přímo majitele firmy p. Matyáše na tel. 608 963 288 , který vám určitě poradí s výběrem sněhové frézy.


Štípače na dřevo, rozvoz zdarma po celé ČR

Štípače na dřevo, rozvoz zdarma po celé ČR

Štípačky na dřevo značky Scheppach a Woodster. Prodáváme pouze tyto značky jelikož jsme se po několika letech prodeje ujistili že to jsou kvalitní výrobky. U nás si vybere opravdu každý ať už jde o menší štípače jako Scheppach HL 450, HL 650 nebo větší modely jako LV 80, HL 1010, HL 1100, HL 1500. Zboží rozvážíme osobně a to i se zaškolením které je již v ceně výrobku. Díky zaškolení víme co jaký štípač zvládne (mnoho praxe, prodáno kolem 5000 štípačů za 8 let). Aktuální informace o akcích najdete vždy na www.okolozahrady.cz Pokud si nebude vědět s výběrem tak vám rádi poradíme na tel. 608 963 288 Již několik let jsme jedni z největších prodejců v ČR. Při jakékoliv reklamaci v záruční době je svoz do servisu a odvoz k vám zpět zdarma. http://www.okolozahrady.cz/18-stipacky-dreva


Sekačky a mulčovače - prodejna v Dobrušce - rozvoz po ČR zdarma

Sekačky a mulčovače - prodejna v Dobrušce - rozvoz po ČR zdarma

Výběr sekačky je třeba zvážit zejména ze způsobu používání, jako velikost plochy sečení, členitost zahrady a sklon terénu. Je dobré také pamatovat na to, kdo bude sekačku obsluhovat. Ženám a starším lidem se určitě bude lépe obsluhovat lehčí elektrická sekačka. Muži naopak upřednostňují těžší a výkonnější sekačky s benzínovým motorem a pojezdem. Pokud budete potřebovat poradit tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme na tel. 775 963 288 nebo email okolozahrady@seznam.cz. Travní sekačky - sekačky na trávu a mulčovače: vřetenové, elektrické, aku, benzínové, sekačky s pojezdem, bubnové sekačky na vysokou trávu. Specializujeme se na značky MTD, Brill, CubCadet, AL-KO, GTM, Riwall, Vari. V Dobrušce máme velkou prodejnu kde je veškeré zboží vystaveno. Dle e-shopu www.okolozahrady.cz zjistíte aktuální skladovou dostupnost. Rozvoz po celé ČR nad 3000,- ZDARMA.


Sněhové frézy - rozvoz  zdarma i se zaškolením obsluhy

Sněhové frézy - rozvoz zdarma i se zaškolením obsluhy

Sněhové frézy - rozvoz po celé ČR zdarma i se zaškolením obsluhy. Sněhové frézy MTD, Cub Cadet, Wolf-Garten, Riwall a jednostupňové elektrické frézy VeGA. Dodáváme pouze kvalitní sněhové frézy které jsou bez problémové a velice snadné na obsluhu, u většiny kvalitních modelů sněhových fréz je elektrostart. Sněhové frézy jdou od nás již složené i s náplněmi připravené k okamžitému použití. Doporučujeme bezproblémové a výkonné sněhové frézy Cub Cadet a MTD. Pokud budete potřebovat jakékoliv informace ohledně sněhové frézy pište na okolozahrady@seznam.cz nebo volejte přímo operátora který má na starosti sněhové frézy a to na tel. 608 963 288, pokud se nedovoláte tak vám obratem zavoláme zpět. Servis na sněhové frézy zajištěn po celé ČR. Pokud se s frézou v době záruky cokoliv stane tak svoz do servisu a zpět je zdarma. Možnost prodloužení záruky až na 5 let. Sněhové frézy doporučujeme objednat již nyní. Rozvoz sněhových fréz po celé ČR zdarma a to i se zaškolením obsluhy přímo naším pracovníkem. Ihned si z vozidla můžete dokoupit olej či střižné kolíky. Veškeré sněhové frézy jsou skladem u nás na prodejně v Dobrušce. Běžný termín dodání cca 3-4 dny od objednání zdarma. V případě nutnosti přivezeme sněhovou frézu ihned kamkoliv po celé ČR a to za příplatek dle dohody. Více info http://www.okolozahrady.cz/47-snehove-frezy Najdete nás i na FB https://www.facebook.com/pages/OkoloZahradycz-zahradn%C3%AD-technika-a-n%C3%A1%C5%99ad%C3%AD/130090380369238


Solární sprcha

Solární sprcha

Solární sprcha GF SUNNY Unikátní řešení pro Váš venkovní bazén! Slunce ohřívá základový kužel sprchy na teplotu cca 60°C a uživatel si tuto teplou vodu směšuje s vodou studenou na příjemných cca 30°C. Během 2 hodin je Vaše sprcha opět "nabitá" a připravena k použití. Teplo zdarma, pohodlně a vstup do Vašeho bazénu se tak stává příjemným! Úsporná, ekologická, snadno použitelná, bezpečná a ve venkovních prostorech kdekoliv využitelná! Tato solární sprcha je vhodná pro jakýkoliv venkovní prostor. Sprcha se solárním ohřevem využívá pro ohřev vody solární energii, takže je schopná ekologicky poskytnout teplou vodu zdarma, bez využití elektrické energie. Právě jako solární panel, je solární box sprchy napojen na vodovodní rozvody. Vystavením na slunci na alespoň 2 hodiny se voda v solárním boxu ohřeje na teplotu kolem 60°C. Teplá voda kombinovaná se studenou díky mixeru umožní výstup vody o teplotě zhruba 30°C. Solární sprcha je zabezpečena tlakovou pojistkou, takže poskytuje naprosté bezpečí a pohodlí i pro malé děti. Praktická pohyblivá hadice pro dokonalé sprchování. Vstupní teplota vody cca 15°C Teplota ohřáté vody cca 60°C Výstupní voda ke sprchování cca 30°C Přívod 1/2" zahradní hadicí. Objem vody v kuželu 8 litrů


Vertikutátor (provzdušňovač) pro váš trávník

Vertikutátor (provzdušňovač) pro váš trávník

Jelikož se blíží čas vertikutace (provzdušnění trávníku) tak jsme se rozhodli připravit zajímavou nabídku vertikutátorů. Vertikutátory se dělí na benzínové a elektrické a vždy při rozhodování hraje velikou roli rozměr pozemku a typ travní směsi. Pokud si nebudete vědět s výběrem vertikutátoru rady tak se můžete podívat na naše stránky www.vertikutator.cz a nebo na www.vertikutatory.cz nebo nám zavolejte na tel. 608 963 288 a my vám ochotně poradíme. S vertikutátory máme mnoho zkušeností. Doprava po celé ČR nad 3000,- Kč zdarma. Servis zajištěn po celé ČR. Článek: Zvláště po zimě nemusí váš trávník vypadat nejlépe. Krásný zelený trávník z minulého roku je nenávratně pryč. A právě toto je ten pravý čas pro vertikutaci a provzdušnění. Mech, zbytky listí, cizopasné houby a rozkládající se rostliny vytváří jakýsi krunýř, který půdě odebírá živiny, světlo, vodu i vzduch. Trávník nemůže dýchat a růst trávy je drasticky omezen. Správný způsob provzdušnění tyto nežádoucí zbytky odstraní a ke kořínkům se znovu dostane světlo, vzduch i voda. Již po několika týdnech je tráva kvalitnější a silnější než kdykoliv předtím, zvláště pokud ji i přihnojíte a pravidelně sekáte. Provzdušňovač který můžeme doporučit a to Cub Cadet je tím pravým pomocníkem. Komfortní systém nožů i pružných drátků na jednom válci Vám umožní provést všechny operace najednou. Ušetříte tak čas i námahu a můžete se radovat z krásného a zdravého trávníku. CC V 40 B funkce 2 v 1 (nože i pružiny) Obvyklý systém 2 v 1 spočívá ve dvou výměnných válcích. Jeden je s pružnými drátky a druhý s noži. Pro uživatele toto řešení není moc pohodlné. Cub Cadet nabízí nejkomfortnější možný systém. Pracovní válec je osazen 17 dvojitými noži a zároveň 16 dvojitými pružnými drátky. Žádná otravná výměna válců není potřeba. Stroj zvládne obě funkce při jednom cyklu. Pokud chcete trávník pouze lehce provzdušnit, použijete vyšší nastavení, kdy pracují drátky a nože se povrchu pouze jemně dotýkají. Pokud váš trávník vyžaduje hlubší vertikutaci, poloha se sníží a drátky i nože zabírají povrch mnohem agresivněji. Odměnou je vždy dokonalý, hustý a zdravý trávník. Více o tomto modelu na http://www.okolozahrady.cz/vertikutatory/2213-cub-cadet-cc-v-40-b-vertikutator-4008423853223.html . Zde se nachází i test. U nás na firmě máme předváděcí model a tak pokud nejste daleko od Dobrušky tak se můžete po tel. dohodě přijet podívat a vyzkoušet si ho. Jsme i na FB https://www.facebook.com/pages/OkoloZahradycz-zahradn%C3%AD-technika-a-n%C3%A1%C5%99ad%C3%AD/130090380369238?ref=hl


Sněhové frézy - rozvoz po celé ČR zdarma i se zaškolením obsluhy

Sněhové frézy - rozvoz po celé ČR zdarma i se zaškolením obsluhy

Sněhové frézy MTD, Cub Cadet, Wolf-Garten, Riwall a jednostupňové elektrické frézy VeGA. Prodáváme pouze kvalitní sněhové frézy které jsou bez problémové a velice snadné na obsluhu, u většiny kvalitních modelů sněhových fréz je elektrostart. Doporučujeme bezproblémové a výkonné sněhové frézy Cub Cadet a MTD. Pokud budete potřebovat jakékoliv informace ohledně sněhové frézy pište na okolozahrady@seznam.cz nebo volejte přímo operátora který má na starosti sněhové frézy a to na tel. 608 963 288, pokud se nedovoláte tak vám obratem zavoláme zpět. Již cca 7 let jsme jedni z největších prodejců sněhových fréz v ČR. Servis na sněhové frézy zajištěn po celé ČR. Sněhové frézy doporučujeme objednat již nyní. Rozvoz sněhových fréz po celé ČR zdarma a to i se zaškolením obsluhy. Veškeré sněhové frézy jsou skladem u nás na prodejně v Dobrušce. Více info http://www.okolozahrady.cz/47-snehove-frezy Najdete nás i na FB https://www.facebook.com/pages/OkoloZahradycz-zahradn%C3%AD-technika-a-n%C3%A1%C5%99ad%C3%AD/130090380369238


Sněhové frézy CubCadet, MTD,NGP

Sněhové frézy CubCadet, MTD,NGP

Sněhové frézy máme skladem již nyní, nečekejte až napadne sníh pak již frézy nebudou. Na sněhové frézy chystáme velké akce a proto se vám vyplatí stále sledovat náš e-shop okolozahrady.cz Již teď víme že bude málo nejprodávanějšího modelu a to CC 524 SWE. Na naši prodejně v Dobrušce je možný osobní odběr. Pro obce a spolky výrazné slevy ale pouze do 5.11.2012 Sněhové frézy - Sněhová fréza MTD, Cub Cadet, VeGa, Wolf-Garten, Murray, NGP, AGM. Prodáváme pouze kvalitní sněhové frézy které jsou bez problémové a velice snadné na obsluhu, u většiny kvalitních modelů je elektrostart. Pokud budete potřebovat jakékoliv informace ohledně sněhové frézy pište na okolozahrady@seznam.cz nebo volejte přímo operátora který má na starosti pouze sněhové frézy a to na tel. 608 963 288, pokud se nedovoláte tak vám obratem zavoláme zpět. Již několik let jsme jedni z největších prodejců sněhových fréz v ČR. Servis na sněhové frézy zajištěn po celé ČR. Doporučujeme objednat bezproblémové a výkonné sněhové frézy Cub-Cadet a MTD již nyní jelikož v sezóně se může stát že již nebudou a nebo se termín protáhne díky kalamitám atd.... Vyplatí se sledovat naše stránky i na Facebooku kde probíhají různé akce. Více na https://www.facebook.com/pages/OkoloZahradycz-zahradn%C3%AD-technika-a-n%C3%A1%C5%99ad%C3%AD/130090380369238 Příklad CC 524 SWE eden z nejluxusnějších strojů této velikosti na trhu. Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu bez nutnosti přerušení jízdy je zajištěno čtyřsměrným joystickem přímo na ovládacím panelu. I tento nejmenší příslušník řady Cub Cadet je vybaven vyhříváním rukojetí a velice sofi stikovaným systémem posilového řízení – pomocí dvou prstů bude váš stroj plně pod kontrolou! Technické parametry: Motor: Cub Cadet ThorX 70 OHV, 208 cm3, 4-takt Výkon (pracovní otáčky): 3,9 kW/5,3 HP Výkon max: cca 5,0 kW/6,9 HP Šířka záběru (cm): 61 Nastavitelná výška záběru: ano Pojezd: ano Rychlost vpřed/vzad: 6/2 Kola/vzorek: 15 x 5”, X-Trac Průměr šneku (cm): 30 Výška bunkru (cm): 53 Průměr turbíny (cm): 30 Otočný komín: 200° Nastavení komínu: joystick (4 směry) Materiál komínu: nárazuvzdorný polymer s úpravou proti ucpávání a namrzání Elektro startér: ano Reflektor: halogen Power steering: ano Balanční systém: ne Vyhřívané rukojeti: ano Aretace chodu šneku: ano Rukojeť: plně složitelná Strhávací nože: ano Nádrž benzín/olej (l): 1,9/0,6 Hmotnost (kg): 84


Křovinořezy a vyžínače na OkoloZahrady.cz

Křovinořezy a vyžínače na OkoloZahrady.cz

Speciální nabídka na křovinořezy značek GTM. Značka GTM Professional a její produkty patří pod holandskou skupinu De Wild B.V., jednoho z nejstarších výrobců a dodavatelů zahradní techniky v Evropě. Od svého vzniku v roce 1906 se zabývala dodávkami kvalitního nářadí a techniky pro profesionály. Jako jedna z prvních, objevila tato společnost v 70. letech potenciál vzmáhajícího se japonského průmyslu a navázala partnerství, z nichž mnohá trvají dodnes (např. se společností Mitsubishi, Silky, Kawasaki,.....). V dnešní době společnost De Wild nevyrábí pouze v Evropě, ale má své vlastní výrobní podniky i v Číně a množství komponentů stále dováží z Japonska. To zaručuje jejím výrobkům prvotřídní jakost, na jakou byli její profesionální odběratelé vždy zvyklí. V řadě GTM Professional se mísí více než 100 leté zkušenosti s technikou pro profesionály s potřebou, nabídnout kvalitní výrobky širší skupině zákazníků za mnohem dostupnější cenu. Postupně tak vzniká řada produktů, která za hobby cenu poskytuje zákazníkovi mnohem vyšší hodnotu a funkčnost bez kompromisů. Funkčnost tak dokonalou, že např. GTM Professional GTBC 43M zvládne bez problémů profesionální použití, pily GTM jsou běžně používány technickými službami či velkými sadařstvími a multifunkční sekačky jsou jedny z prvních, které ovládají všechny funkce perfektně, bez kompromisů. Zákazník, který si kupuje stroj GTM professional, na něj může být patřičně hrdý. Kupuje si stroj vysoké užitné hodnoty s krásným designem, stroj, se kterým se může vždy bez obav pochlubit a kterému může 100% věřit.


Předváděcí dny - zahradní techniky a nářadí OkoloZahrady.cz

Předváděcí dny - zahradní techniky a nářadí OkoloZahrady.cz

Předváděcí dny: Dne 18 až 19.5.2012 od 8 do 17h budou probíhat předváděcí dny a to přímo u nás v areálu firmy v Dobrušce. Budou zde i zajímavé soutěže o ceny. Zastoupení značek: Hailo - žebříky, schůdky a koše, Brill - sekačky, Bahco - nářadí, Fiskars - nářadí, Ryobi - aku nářadí, Telwin - nabíjecí a startovací zdroje, MTD -sekačky a traktory, Cub Cadet - traktory a sekačky, GTM - drtiče, sekačky a křovinořezy, Heron - elektrocentrály a čerpadla, AL-KO - vertikutátory a sekačky, Elpumps - čerpadla a vodárny, Sodastream - výrobníky sody a sirupy, Scheppach - pily, kompresory, štípačky, Woodster - brusky, vrtačky, štípače dřeva, Agro CS - travní směsi, CentralPlast - bazény a mnoho dalších vychytávek jako Motúčko, zemní vruty Krinner, elektrokola, zahradní domky, dřeviny atd... Předváděcí dny se budou opakovat na podzim a to na sněhové frézy Cub Cadet, MTD a hrabla Fiskars. Těšíme se na vaši návštěvu.


Zahradní technika a nářadí Dobruška, Opočno, Náchod, Rychnov, HK

Zahradní technika a nářadí Dobruška, Opočno, Náchod, Rychnov, HK

Zahradní technika a nářadí - prodejna Dobruška Sháníte cokoliv ze zahradní techniky či nářadí? Zastavte se u nás na prodejně v Dobrušce, je to vedle Benziny a to bývalý autosalon Škoda hned na hlavní cestě Nové Město nad Metují - Rychnov nad kněžnou. Máme široký sortiment zahradní techniky jako jsou sekačky, traktory, křovinořezy, motorové pily, vertikutátory, čerpadla a vodárny, štípačky na dřevo, sněhové frézy, kultivátory, plotové nůžky, vysavače listí atd..... Dále zde máme dílenské nářadí - vrtačky, pokosové pily, stolové pily, brusky, elektrocentrály, kompresory, tlakové myčky, nabíjecí zdroje, vibrační desky atd.... Co se týče značky Fiskars tak zde máme kompletní sortiment - hrábě, rýče, sněhové hrabla, nože, příbory, sekery, kalače, násady, vidle a nůžky. Máme i zahradní hnojiva, travní směsi, bazénovou chemii, kompostéry, zahradní nábytek, popelnice, skleníky, žebříky, schůdky. Vše najdete na www.okolozahrady.cz Naše prodejna je otevřena PO - PÁ od 8-17h, SO od 8-12h E-shop zahradní technika www.okolozahrady.cz získal díky spokojenosti klientů prestižní certifikát Heuréka: „Ověřeno zákazníky“. Zboží rozvážíme po celé ČR vlastními vozidly a na místě je možnost dokoupení např. olejů, klínů, kabelů atd.... přímo z vozidla od proškoleného pracovníka. Zboží Vám bude dovezeno přímo k Vám domů a na přání i se zaškolením obsluhy. Kvalitní zahradní technika v tomto e-shopu Vás nikdy nezklame. Jsme vyhlášenými prodejci značek MTD, Cub Cadet, Woodster, Scheppach, Elpumps, Fiskars, Homelite, Ryobi, Vari, Dwt, Husqvarna, GTM professional, Brill, Karsit, Agro, Hailo Na e-shopu www.okolozahrady.cz máme vždy aktuální nabídku, přesto předem raději volejte na 608 963 288. Těšíme se na vaši návštěvu či vaše objednávky přes eshop www.okolozahrady.cz


Řetězové motorové pily - Dobruška, Opočno, Náchod, Rychnov

Řetězové motorové pily - Dobruška, Opočno, Náchod, Rychnov

Topná sezóna je v plném proudu a ti, kteří potřebují nadělat potřebné zásoby dřeva na zimu jistě sáhnou po motorové pile. Tento skvělý pomocník Vám ulehčí práci a navíc Vám ušetří i čas. Hlavním znakem kvalitních pil je především vysoký výkon při nízké hmotnosti, společně s ergonomickým tvarem, který perfektně sedí v ruce. V prvé řadě je důležité si uvědomit, zda budeme pilu využívat jen příležitostně nebo s ní budete pracovat pravidelně. Od toho se odvíjí samotný nákup. Pro občasně pořezání stromů vám postačí pila z kategorie hobby. Pro náročnější a časté úpravy stromů nebo pokud vytápíte váš rodinný dům dřevem, pak pro Vás bude vhodná profesionální nebo farmářská pila. Zavítejte s námi do e-shopu okolozahrady.cz, kde naleznete opravdu pestrý výběr motorových pil za báječné ceny. Samozřejmostí je také široký výběr nářadí a ostatní zahradní techniky. Na výběr máte buď pily elektrické nebo motorové. Elektrická pila má výhodu především ve snadné údržbě. Po práci ji pouze vypnete a očistíte. Ovšem nevýhodou je elektrický kabel, který musíte tahat za sebou. Benzínové motorové pily mají vyšší výkon, nejste omezováni elektrickým kabelem a jsou vhodné do terénu. Při výběru pily se musíme rozhodnout, jak dlouhou lištu požadujeme. Nejběžnější délka lišty je 40 cm, tato délka je vhodná pro řezání dřeva do průměru maximálně 50 cm. Těšit se můžete na opravdu kvalitní značky motorových pil jako např. Husqvarna, GTM, Homelite, Ryobi a mnohé další. Pamatujte, že čím silnější dřevo budete chtít nařezat, tím je třeba větší výkon motorové pily. Při používání pily nezapomínejte na ochranné pomůcky – pracovní rukavice, brýle a sluchátka. Motorové pily se řadí do třech kategorií a to hobby pily, farmářské pily a profesionální pily. Před samotným nákup si tedy musíme dobře rozmyslet, jak často budeme pilu potřebovat. Pro občasné a nenáročné použití se zaměřte na pomocníky z kategorie hobby, ty jsou vhodné pro prořezávání ovocných stromů nebo pro zpracování dřeva do krbu. Pokud požadujete vysoký výkon, pak pro Vás bude vhodná farmářská pila. Ta se nejvíce uplatní především k řezání dřeva pro topení do rodinných domů. Profesionální motorové pily se využívají nejvíce v lese. Zavítejte s námi do internetového obchodu okolozahrady.cz , kde naleznete opravdu široký výběr motorových pil těch nejlepších značek. Vybírat si můžete motorové pily jak s benzinovým, tak i elektrickým motorem. Těšit se můžete na opravdu kvalitní značky motorových pil jako např. Husqvarna, GTM, Homelite, Ryobi a mnohé další. Dejte sbohem své ruční pila a pořiďte si kvalitní motorovou pilu, která se pro Vás stane pomocníkem pro přípravu na tuhou zimu. Vše si vyřídíte z pohodlí domova a zboží vám bude doručeno do 24 hodin od objednání. Jistě Vám přijde vhod i pestrý výběr nářadí a dalších různých pomocníků na vaši zahradu. Tento internetový obchod získal již několik ocenění a díky spokojenosti zákazníků obdržel i prestižní certifikát „Ověřeno zákazníky“. Zahradní technika z tohoto e-shopu vyniká svojí kvalitou, bezporuchovým provozem a dlouhou životností. Nakupujte pily od opravdových profesionálů, kteří Vám samozřejmě i rádi poradí, který typ je pro vás nejvhodnější. Více zahradní techniky na www.okolozahrady.cz


Kompresor - Hradec králové, Pardubice, Dobruška, Náchod, Rychnov

Kompresor - Hradec králové, Pardubice, Dobruška, Náchod, Rychnov

Sháníte kvalitní kompresory? Pak právě pro Vás bude následující článek jistě zajímavý. Představíme Vám kvalitní e-shop, kde si můžete vybírat opravdu širokou škálu různých typů kompresorů za příznivé ceny. Navštivte s námi webové stránky www.okolozahrady.cz, které vynikají svojí přehledností, jednoduchostí a pohodlným nákupem. Proč zbytečně utrácet peníze v předražených prodejnách, když zde si nakoupíte vše z pohodlí domova bez zbytečných front v kamenných prodejnách. Kompresory mají mnohostranné využití a stanou se pro Vás opravdu skvělým pomocníkem. Stlačený vzduch se využívá téměř v každé výrobní činnosti a také se používají při různém chlazení či při čištění. Kompresory mají široké využití i pro domácnosti a to např. při nafukování pneumatik, bazénů, míčů atd. Vybírejte si kompresory dle vašich přání a požadavků. Kompresory dělíme podle způsobu zvyšování tlaku a to na objemové a rychlostní. Objemové kompresory pak dále rozlišujeme ještě na pístové, rotační a spirálové. Mnozí z Vás jistě ocení kompresor se s níženou hlučností, což jsou převážně dvouválcové a nebo pak hobby řada a to většinou bezolejový kompresor. Bezolejové kompresory jsou používány především v potravinářství, restauracích nebo akvaristiku a všude tam, kde není možné používat olej. Dále si můžete kompresor vybírat také dle množství stlačeného vzduchu a potřebného tlaku. V e-shopu www.okolozahrady.cz na Vás čeká opravdu pestrý výběr kompresorů, které vynikají svojí dlouhou životností a kvalitou. Přehledně řazené kategorie Vám jistě usnadní nákup. Jistě Vás také potěší zaškolení při obsluze přístroje a doprava až k vám domů. E-shop zahradní technika se pro Vás stane jistě bezkonkurenčním internetovým obchodem, který dokáže nabídnout konkurenceschopné ceny. Při dalším nákupu jsou pro Vás připraveny věrnostní body, které jistě rádi využijete při další objednávce. Pokud si nebudete jisti, který kompresor je pro vás vhodný, pak Vás jistě potěší odborné poradenství od zaškolených pracovníků. V tomto e-shopu si můžete prostudovat velice detailní informace o každém typu kompresoru a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, pak Vám poradí vyškolení odborníci. E-shop zahradní technika získal díky spokojenosti klientů prestižní certifikát: „Ověřeno zákazníky“. Zboží Vám bude dovezeno přímo k Vám domů a to i se zaškolením obsluhy. Kvalitní zahradní technika v tomto e-shopu Vás nikdy nezklame.


Vodárny a čerpadla Dobruška, Opočno, celá ČR

Vodárny a čerpadla Dobruška, Opočno, celá ČR

Proč používat na zalévání, splachování záchodu či na praní drahou pitnou vodu , když jsou k dispozici i jiné zdroje. Kupte si domácí vodárnu a začněte šetřit. Vodárnu napojíte například na studnu a automaticky získáte levnou vodu v domě i na zahradě. Základním parametrem u každé vodárny je sací výška, podle toho volíme buď čerpadlo povrchové nebo ponorné. Pro hluboké studny volíme ponorná čerpadla - Pokud je ovšem výška mezi sáním a hladinou vody menší než 8m, volíme vodárnu s čerpadlem na povrchu. Při výběru vhodné vodárny musíme zohlednit i množství vody, kterou chceme čerpat a dále také druh vody. Chceme-li totiž čerpat vodu z jiných než podzemních zdrojů, musíme si vybrat čerpadlo dle stupně znečištění. Dalším důležitým ukazatelem při nákupu je také výškový rozdíl vody. Je totiž jednou z veličin důležitých k vypočítání výkonu čerpadla. Pro určení potřebného tlaku vody v místě spotřeby musíme dobře znát umístění a typy spotřebičů jako např. automatická pračka, myčka nádobí atd. Pokud sháníte opravdu kvalitní čerpadlo či vodárnu, pak navštivte webové stránky www.okolozahrady.cz, kde naleznete špičkové přístroje na zpracování vody a dále sortiment zahradní technika, kde si jistě vyberete svého pomocníka. Vybírat si můžete jak domácí vodárny, tak i hlubinná ponorná čerpadla do studní a vrtů, kalová čerpadla do septiků s oběžným kolem nebo čerpadla do septiků s volným průtokem, zahradní proudová čerpadla i universální ponorná kalová čerpadla. Domácí vodárny se skládají ze dvou částí a to z tlakové nádoby a čerpadla. Vodárna je samozřejmě doplněna i tlakoměry, jističi a čidly. Povrchová čerpadla dokážou čerpat vodu pouze z hloubky 8 metrů, z větších hloubek musíme použít čerpadlo ponorné. Při nákupu vodárny musíme zohlednit množství vody, kterou chceme čerpat. Pro stanovení množství vody existují dva ukazatele a to počet osob v domácnosti a spektrum využití vody. Zejména druhý ukazatel je v současné době bazénů, myček na nádobí a velkých zahrad velice důležitý. Pro zásobování takového domu je nutný výkon čerpadla okolo 3m³/hod. s dostatečným tlakem. Pro chatky či menší domky samozřejmě volíme menší vodárny. Na našem trhu existují v zásadě tři typy čerpadel a to odstředivá, vřetenová a vibrační čerpadla. Nejvíce rozšířené jsou právě odstředivá čerpadla. Dalším důležitým kritériem pro výběr čerpadla je údaj o vodě, zda budete čerpat vodu pitnou nebo užitkovou. Pro každý typ vody existují totiž speciálně stavěná čerpadla. Zavítejte s námi do e-shopu okolozahrady.cz, kde naleznete opravdu pestrý výběr vodáren a čerpadel jak pro Váš dům, tak i zahradu. Dále se můžete těšit na pestrý výběr zahradní techniky i nářadí. Každý nabízený stroj prochází zkouškou těsnosti a stoprocentní funkčnosti. Čerpadla z tohoto e-shopu jsou podrobovány náročným zkouškám a posouzením prestižní německou společností TÜV a získávají certifikát GS. Zboží vám bude doručeno do 24 hodin od objednání. Ať už sháníte domácí vodárny, hlubinná ponorná čerpadla nebo snad kalová čerpadla do septiků, pak věřte, že zde nakoupíte výhodně a kvalitně. Vše si vyřídíte z pohodlí domova a zboží vám bude dovezeno na vámi požadovanou adresu. Dodací lhůty jsou většinou do 24 hodin a samozřejmostí je též poradenský servis. Bezkonkurenční ceny, spolehlivost, kvalita a dlouhá životnost to vše nabízí tento e-shop. Zahradní technika v tomto internetovém obchodě vyniká svojí perfektní kvalitou a dlouhou životností. Tento internetový obchod získal již několik ocenění a díky spokojenosti zákazníků obdržel i prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.


Sněhové frézy CUB CADET a MTD

Sněhové frézy CUB CADET a MTD

Cub Cadet sněhové frézy na které se dlouho čekalo. Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. U sněhových fréz cub cadet je nastavování směru a úhlu výhozu bez nutnosti přerušení jízdy je zajištěno joystickem přímo na ovládacím panelu. Tento stroj se vyznačuje vynikajícím tahem, výbornou stabilitou a rovnováhou a také kompletní luxusní výbavou, která v této kategorii představuje absolutní vrchol. Pokud si chcete být jistí svým vítězstvím nad jakýmkoliv přívalem sněhu, je tu pro Vás nejmohutnější stroj od Cub Cadet. Díky posilovému řízení Power Steering je ovládání této mohutné sněhové frézy hračkou a zajišťuje jí maximální pohyblivost na různých druzích povrchů a za různých sněhových podmínek. Dostatek trakce v mokrém, umrzlém nebo hlubokém sněhu zajišťují dvojmontáží osazené nápravy. Velká nádrž, větší průměr šneku i turbíny a větší výška bunkru zajišťují mnohem vyšší výkonnost a předurčují stroj pro práci na velkých plochách i v těch nejtvrdších podmínkách. Strhávací nože usnadní práci v hlubokých závějích. Pohodlnou obsluhu sněhové frézy potom zajišťuje přístrojový panel, na kterém jsou sdruženy všechny ovládací prvky stroje a rovněž páka pro ovládání komínku. Všechny modely CUB CADET jsou skladem a na některé sněhové frézy CUB CADET a MTD momentálně probíhá akce. Dále máme v nabídce i nižší řadu a to MTD


Sněhová fréza CUB CADET

Sněhová fréza CUB CADET

Letos jsou nově na trhu sněhové frézy cub cadet. Modely cub cadet 524 swe, 526 swe, 528 swe, 530 swe, 933 swe a 945 swe jsou kolové frézy které mají elektrostart a velice výkonný motor. Jeden model je pásový a to cub cadet 730 tde který je levný oproti konkurenci ale přesto velice dobrý. Sněhové frézy cub cadet mají vše co by měla pořádná sněhová fréza mít. Doporučujeme sněhové frézy cub cadet a to všechny modely 524swe, 526swe, 528swe, 530swe, 933swe, 945swe, 730tde. Dokonce jsme na sněhové frézy udělali velice zajímavou akci. Akce na sněhové frézy budou trvat pouze do prosince tohoto roku.


Travní traktory MTD, Yard Man, Cub Cadet, Karsit, Brill

Travní traktory MTD, Yard Man, Cub Cadet, Karsit, Brill

U nás si ze zahradního traktoru vybere opravdu každý. Nejprodávanější jsou značky MTD, Yard Man a Cub Cadet. Co se týče modelů tak na první místo patří Cub Cadet 1024, na druhém místě je Yard Man 5180 a třetí velice prodávaný traktor je MTD 160/92. Samozřejmě se prodávají i jiné modely a je pouze na zákazníkovi co si vybere. Skladem máme všechny travní traktory dle aktuální nabídky našeho e-shopu. Pokud potřebujete poradit s výběrem traktoru tak se připravte na 3 otázky. A to jakou máte plochu k sečení, jaký trávník a terén, a hlavně kolik chcete investovat. Vždy je lepší koupit travní traktor malinko předimenzovaný aby pak nevznikl problém například s přerostlou trávou a nebo malým záběrem či košem. Budeme velice potěšeny když si přijedete vybrat k nám na prodejnu kde je k vidění cca 15 druhů travních traktorů.


Nájezdové rampy - nájezdy

Nájezdové rampy - nájezdy

Nájezdové rampy Nájezdové rampy jsou vhodné pro nakládání lehkých až středně těžkých vozidel cca do 60kg, jako jsou stroje zahradní techniky, stavební stroje, zahradní technika, žací traktory. Pro správnou funkčnost je nutné, aby stroj byl osazen pneumatikami nebo gumovými pásy. Všechny nájezdy je možno také obdržet ve sklápěcím provedení. Autonájezdy se typicky vyznačují protiskluzovým povrchem, hliníkovýma materiálem vyznačujícím se vysokou životností a nízkou váhou. Rampy jsou vyrobené z vysoce kvalitní slitiny hliníku, mají velkou nosnost, jsou lehké, dají se složit a díky tvaru do oblouku se o ně při nakládání nikdy nezaseknete spodkem stroje. Jízdní plocha je ve spodní části nájezdové plochy zpevněna, což podstatně prodlužuje životnost nájezdů. Relativně těžkou čtyřkolku nebo libovolnou rozměrnější techniku na vozík za auto těžko dostanete bez dobře udělaných nájezdů. Pomineme-li dřevěná provizorní nájezdová prkna, používaná zejména v minulém století, nabízí se špičkové řešení v podobě hliníkových nájezdů. Jízdní plocha je ve spodní části nájezdové plochy zpevněna, což podstatně prodlužuje životnost nájezdů. Nájezdy pro čtyřkolky jsou skladné, lehké a praktické. Všechny nájezdy je možno také obdržet ve sklápěcím provedení. Autonájezdy se typicky vyznačují protiskluzovým povrchem, hliníkovýma materiálem vyznačujícím se vysokou životností a nízkou váhou. Přehled komerčně prodávaných nájezdových ramp můžete najít zde http://www.okolozahrady.cz/45-najezdy


Vertikutátor - Vertikutátory - Dobruška, Opočno, Náchod, Rychnov

Vertikutátor - Vertikutátory - Dobruška, Opočno, Náchod, Rychnov

Vertikutátor nebo vertikulátor? Vertikutátor je správně, nebo se ještě říká travní fréza či provzdušňovač trávníků. Vertikutátory se dělí na benzínové a elektrické a vždy při rozhodování hraje velikou roli rozměr pozemku a typ travní směsi. Pokud si nebudete vědět s výběrem vertikutátoru rady tak se můžete podívat na naše stránky www.vertikutator.cz a nebo na www.vertikutatory.cz nebo nám zavolejte a mi vám ochotně poradíme. S vertikutátory máme mnoho zkušeností. mnoho lidí si plete název vertikutátor a vertikulátor ale správně je to pouze vertikutátor. Něco málo z našich stránek o výběru vertikutátoru : Hlavní zásady provedení vertikutace * před provedením trávník nízko pokosíme (výška 3-4 cm) * za normálních okolností nepřekračujeme hloubku vertikutace 2 - 3 mm. * po vertikutaci je vhodné trávník přihnojit * na silně prořídlých plochách můžeme vertikutační nože nastavit hlouběji a do narušeného povrchu půdy provést dosev trávníku, opět spojený s přihnojením a zapískováním. * vertikutace je účinným opatřením i v boji proti mechu v trávníku. Dochází při ní k účinnému odstranění odumřelých rostlin mechů po aplikaci chemického přípravku * trávník v prvním roce po založení vertikutaci zpravidla nevyžaduje. * příliš častá vertikutace může způsobit více škody než užitku Období vertikutace Vertikutaci trávníku je vhodné provádět minimálně dvakrát do roka. První vertikutační období je na přelomu března a dubna, druhé vertikutační období začíná koncem srpna a trvá až do konce září. Především záleží na klimatických podmínkách daného regionu. Trávník po hlubokém zásahu nožů vypadá, že už se nikdy nevzpamatuje a vy si říkáte při každém dalším koši plném mechu a suché trávy a někdy i kousku hlíny, co jste to vlastně vyvedli a že jste i ty zbytky vašeho trávníku zlikvidovali. Stačí ale pár týdnů počkat, tam, kde je potřeba obnovit trávu, ji dosít, podarovat trávník kouskem hnojiva a vody a pak už jen čekat. Výsledek vás mile překvapí. Dosetí a obnova trávníku je vhodná právě po vertikutaci, kdy jsou hlína i trávník načechrány a provzdušněny. Tipy vertikátorů Všechny druhy elektrických a benzínových vertikutátorů jsou vybaveny rotujícími noži, které odstraňují travní plsť z trávníku. Pro menší plochu trávníku můžeme využít verkutitátor ruční (vertikutační hrábě), jsou vybaveny ostrými noži, které odstraňují travní plsť z trávníku. Při vertikutaci se nože zařezávají svisle do travního drnu. Při tomto opatření je důležitý pokud možno těsný odstup vertikutačních nožů, aby se vrstva plsti intenzivně rozřezala a aby se odumřelý rostlinný materiál mohl pečlivě z drnu odstranit. Ideální je vertikutační válec vybaven kombinací nožů a pružinek, tento systém odstraní travní plsť zvláště pečlivě. Ač si to možná nikdo neuvědomuje, trávník je jednou z nejdůležitější části zahrady. Na okolí, návštěvu i sousedy působí jako vizitka správné péče. Jestliže šaty dělají člověka, můžeme říci, že zahradu dělá trávník. Vertikutátory můžete zakoupit například v internetovém obchodě www.OkoloZahrady.cz kde je veškerá zahradní technika a nářadí.


Brogio - revoluční žací nástroj

Brogio - revoluční žací nástroj

Brogio je nový patentovaný nástroj, který lze použít na všechny typy křovinořezů a je určen k sekání nízkých lesních porostů, trávy, křoví. Je předurčen pro profesionální nasazení v těžkých podmínkách. Brogio je možné použít jak na sekání odolného, ohebného porostu tvořeného třeba hustým ostružiním, tak k vymýcení pevně stojících dřevin. Brogio je jako jediný nástroj schopný v jednu chvíli posekat stojící dřeviny i vzrostlou trávu okolo nich. Pro uživatele to znamená snížení nákladů na pořízení více druhů žacích nástrojů a časovou úsporu nutnou na jejich výměnu. Revoluční inovace BROGIO Mezi největší výhody nástroje Brogio patří jeho precizní kvalita, jednoduchost nasazení v praxi a nízka cena. Nástroj Brogio lze připevnit prakticky každému křovinořezu - jednoduše nahradíte stávající nepraktickou hlavici novým kvalitním a odolným výrobkem Brogio. S hlavicí Brogio jste schopni v jeden čas a jedním nástrojem udržovat plochy s různými druhy porostů - od zatravněných ploch, až po extrémně zaneřáděné a neudržované plochy plné nárůstků a keřů. Vynález, který Vám dovolí takto široký záběr činnosti s maximálně špičkovou efektivitou práce se skládá ze speciálně vyprojektované hliníkové hlavice, opatřené antivibračním systémem. Na tuto hlavici jsou prostřednictvím speciálních odolných úchytů připevněny extrémně pevné řetízky z cementové oceli. Řetízky jsou kromě své odolnosti a pevnosti rovněž speciálně profilovány, aby bylo dosaženo maximální účinnosti během procesu sekání. Výrobek Brogio je navržen tak, aby vyžadoval minimální údržbu. Jednotlivé díly nástroje Brogio jsou plně vyměnitelné, takže v případě opotřebení některého z dílů po dlouhé době využívání lze tyto díly bez problémů vyměnit. Vždy však používejte pouze originální díly Brogio - jen tak zajistíte bezpečný provoz. www.brogio.cz jsme výhradním dovozcem pro ČR, SR a PL


Štípačky  na Okolozahrady.cz - vždy ta nejlepší nabídka

Štípačky na Okolozahrady.cz - vždy ta nejlepší nabídka

Štípačky na dřevo jsou naším nejlepším sortimentem již 3 roky. Za tu dobu máme mnoho spokojených zákazníků kteří si vesele štípou dřevo. Jen díky, doporučení jsme za poslední rok prodali více jak jeden tisíc štípaček dřeva Jelikož každou štípačku osobně předáváme tak víme co jakýkoliv model štípačky dřeva je schopen rozštípnout. Prodáváme profi řadu značky Scheppach kde jsou i velice výkonné štípačky. Dále prodáváme značku Woodster kde je to hobby řada ale jedna z nejlepších na trhu v ČR. Jedná se o modely LH 45, LH 52, LS 600, LS 550, LV 70, LV 80, LV 90, LV 100, HL 800, LF 90, LF 100, LF 100 M, HL 1000 a HL 1200 který je novinkou v naší řadě štípaček pro letošní rok.


OkoloZahrady.cz  zajímavá nabídka zahradní techniky

OkoloZahrady.cz zajímavá nabídka zahradní techniky

Jsme prodejci zahradní techniky a dílenského nářadí. Naprostou většinu zboží máme skladem v naší vzorkové prodejně v Dobrušce, což umožní i velmi rychlou expedici zboží k zákazníkovi. Díky tomu, že stroje rozvážíme vlastní dopravní službou nabízíme při zachování nejnižší ceny špičkové zaškolení obsluhy při předání výrobku. Specializujeme se na stroje značek MTD, YARD-MAN, CUB CADET, WOODSTER, SCHEPPACH, HOMELITE, MARUNAKA, RYOBI. Veškeré námi nabízené travní traktory, štípačky dřeva, křovinořezy, sekačky, kultivátory, vertikutátory, drtiče, ridery, vysavače listí, sněhové frézy, kompresory, plotové nůžky, motorové pily, tlakové myčky a další zahradní i dílenské vybavení předvedeme a doporučíme Vám postupy pro pravidelnou údržbu a zároveň zajistíme i pozáruční servis strojů. Pokud si u nás objednáte jakýkoliv stroj se zaškolením obsluhy tak k vám přivezeme stroj plně složený a funkční. Veškeré náplně jsou v naší režii. Jakékoliv produkty najdete u nás na www.okolozahrady.cz


Prodej štípačky na dřevo motorové pily sekačky drtiče Dobruška

Prodej štípačky na dřevo motorové pily sekačky drtiče Dobruška

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodej zahradnického nářadí a příslušenství. V našem sortimentu též naleznete nářadí, zahrádkářské potřeby i zahradní nábytek. Naše zboží jsme schopni odvézt Vám až do domu a zároveň poradit jak správně s zakoupeným výrobkem zacházet. Z našeho sortimentu: - motorové pily - sekačky - křovinořezy - drtiče - motorové pily - kultivátory - čerpadla - štípačky - aj.