All Inn Production s.r.o.


Plzeňská 1270/97, Praha 5 - Košíře 150 00

Gambleshop – internetový obchod zaměřený na POKER...
E-SHOP, E-OBCHOD

Nejlevnější vybavení pro:
- Poker hráče
- kluby
- kasina
- herny.

Nabízíme:
- stoly
- karty (Copaq, modiano, fournier)
- plátna
- žetony
- poker jeton na míru
- oblčení pro krupiery
- dealery
- oblečení pro poker hráče
- kostky
- potisk triček
- katovačky
- vybavení interieru
- židle k pokeru floaty
- mnohé další.

IČ: 29019524
DIČ: CZ29019524
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radek Caudr

Vybavení heren a kasín eshop

Vybavení heren a kasín eshop

Společnost GambleShop se zabývá kompletním vybavením kasin, heren, klubů a privátních klubů. Zajistíme Vám kompletní realizaci Vaší herny, kasina či klubu od převzetí prostor až po samotné otevření včetně povolení a zaškolení personálu. V našem obchodě najdete širokou škálu profesionálního vybavení: - stoly pro Black Jack - American Roulette - CRAPS - kostky - Texas Holdem Poker - karty, kuličky, katovačky - poker set, žetony - chipy na míru - plátna a další. Společnost GambleShop vyrábí a dodává vybavení do kasín od roku 2007.Další produkty a služby
  • skákací hrady, párty stany, nábytek pro společenské oslavy, dekorace stolů, stoly na rauty, zvukové sestavy, mixážní pulty, nádobí na servírování jídel, zábavné atrakce
  • elektronická zařízení, bílá technika, hygienické potřeby, domácí potřeby, hudební nástroje

Penzion a restaurace Na Jízdárně, která se může pochlubit dvacetiletou tradicí, poskytuje svým hostům ubytování v krásném prostředí Kroměříže, širokou nabídku lahodných specialit a možnost pořádání akcí jako jsou firemní večírky a svatby.

Související články
TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce
TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo určení, připojení kontejneru na sítě i montáž kontejnerů do sestav.


Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.


Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci
Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně dostupných samolepicích pásek nabízí pásky potištěné, výstražné, bezpečnostní, papírové i speciální.


Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ
Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, výstražné, bezpečnostní či speciální.