CITY FITNESS CLUB s.r.o.


Husova tř. 1373/13, České Budějovice 370 05

Fitness club:
-moderní posilovna s cardio zónou
-tým osobních trenérů pracujících s přístrojem
BODYSTAT
-ZUMBA, BOSU, ADK, Flowin, joga, aerobik, spinning
-sauna, Kneippovy lázně, masáže.
Klub s unikátními prosklenými stěnami Vás zaujme výhledem na panorama Českých Budějovic. Atraktivní prostor přináší všem klientům nové zážitky a nový pohled na kulturu fitness. Náš klub je centrem dění pro všechny, kteří chtějí získat sílu, zpevnit postavu, odstranit tuk nebo si zacvičit „jen“ pro dobrý pocit a odbourání stresu. Zdraví je u nás na prvním místě. Ideální kombinace fitness&wellness poskytuje každému komplexní přístup. Nechybí nejrůznější druhy Jogy, Zumba®, Pilates, Bodyforming, Bosu, Flowin®, Jumping® a Alpinning®. Spinning aréna nabízí různorodé lekce – Spinning linie, video Spinning, double lekce apod.

IČ: 28125703
DIČ: CZ28125703
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Miloslav Švestka

Moderní posilovna s cardio zónou, České Budějovice.

Moderní posilovna s cardio zónou, České Budějovice.

Fitness club: -moderní posilovna s cardio zónou -tým osobních trenérů pracujících s přístrojem BODYSTAT -ZUMBA, BOSU, ADK, Flowin, joga, aerobik, spinning -sauna, Kneippovy lázně, masáže. Klub s unikátními prosklenými stěnami Vás zaujme výhledem na panorama Českých Budějovic.


Cvičení ve fitness, akce 4 tréninky + 1 zdarma, České Budějovice.

Cvičení ve fitness, akce 4 tréninky + 1 zdarma, České Budějovice.

AKCE 4 TRÉNINKY + 1 ZDARMA Chcete začít cvičit ve fitness a nevíte, jak na to? Rádi byste se dostali do formy, ale nechcete na to být sami??? Tak neváhejte a využijte nabídku naší nové trenérky Renaty Langové. 5 hodin s osobním trenérem za cenu 4 hodin. Naučíte se správně cvičit. Poradím Vám, jak zpevnit problematické partie, jak využívat efektivně stroje ve fitness či jak cvičit s vlastní váhou těla a hlavně… nebudete na to sami. Cena: 1600 Kč Akce platí od 14.1. – 13.2.2013. Kontakt: Renata Langová - osobní trenérka Tel: 775 719 880 nebo email: renata.langova@email.cz


Fitness, wellness, masáže, posilovna, pilates, aerobik, České Budějovice.

Fitness, wellness, masáže, posilovna, pilates, aerobik, České Budějovice.

CITY FITNESS CLUB je klub s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness a wellness. Klub se nachází v centru Českých Budějovic a nabízí zdarma parkování pro své klubové členy. Více naleznete v sekci o klubu. V City Fitness (občas hledáte nesprávně pod City Fitnes) si můžete užít například cvičení, saunu, masáže, power yoga, zumba, bosu, pilates, jumping, posilovnu, aerobik, solárium nebo flowin. Vše pod jednou střechou v Českých Budějovicích, Husova tř. 13. Těšíme se na vás.


Výlet na kolech, na bruslích, vyrazíme 15.9.2012 na Lipno.

Výlet na kolech, na bruslích, vyrazíme 15.9.2012 na Lipno.

Na brusle? Na kolo? Možná naposledy v tomto roce vyrazíme 15.9. 2012 Kam: na Lipno Program dne: - projížďka na bruslích či kole kolem Lipenského jezera - společný oběd v Rodinném hotelu Slunečná louka - procházka stezkou KORUNAMI STROMŮ Doprava: vlastní (možnost domluvy s ostatními klienty) Cena: 300 Kč V ceně: menu o 3 chodech, stezka Korunami stromů, instruktoři Rezervace na recepci do 10.9.2012 Sraz před hotelem Slunečná Louka v 10:15, odjezd na kola či brusle v 10:30 V případě nepřízně počasí se výlet přesouvá na jiné datum. Těší se na Vás Monika Švárová, Andrea Kopačková a další...


Akce pro stávající členy fitness clubu,  České Budějovice.

Akce pro stávající členy fitness clubu, České Budějovice.

Fitness club, moderní posilovna s cardio zónou, tým osobních trenérů pracujících s přístrojem BODYSTAT. AKCE - BONUS PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY Nyní máte možnost získat MĚSÍC ČLENSTVÍ ZDARMA! Každý člen City fitness clubu, který k nám přivede nového člena, bude mít automaticky prodlouženo členství o 1 měsíc. Podmínkou je uzavření a zaplacení ročního členství novým členem. Pro uplatnění bonusu přijďte s novým členem. Informace o členství Vám poskytne obchodní zástupce: Andrea Kopačková na tel. 774 713 731.


Vánoční akce fitness a wellnes České Budějovice

Vánoční akce fitness a wellnes České Budějovice

Vánoční nabídka na roční členství v City fitness clubu. Nabízíme neomezené vstupy na fitness, spinning, activity studio ,personal studio a wellness. Dále máme dárek pro Vás v hodnotě 3000,- Kč. 2 hodiny s osobním trenérem 800,- Přístrojová diagnostika bodystat 200,- Saunová procedura 200,- Privátní klub 2 hodiny 700,- City relaxační masáž (záda+šíje 45 min. ) 600,- Aroma regenerační masáž ( záda+šíje 45 min ) 500,-Další produkty a služby
  • baňkování, masáž lymfatických cest, reflexní masáž chodidel, sportovní masáž, anticelulitidová masáž
  • posilovací stroje a činky, aerobní cvičení, posilování a fitness, lezecká stěna a bouldering, stacionární spinningová kola


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam
Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.


Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu
Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.