CITY FITNESS CLUB s.r.o.


Husova tř. 1373/13, České Budějovice 370 05
Fitness club:
-moderní posilovna s cardio zónou
-tým osobních trenérů pracujících s přístrojem
BODYSTAT
-ZUMBA, BOSU, ADK, Flowin, joga, aerobik, spinning
-sauna, Kneippovy lázně, masáže.
Klub s unikátními prosklenými stěnami Vás zaujme výhledem na panorama Českých Budějovic. Atraktivní prostor přináší všem klientům nové zážitky a nový pohled na kulturu fitness. Náš klub je centrem dění pro všechny, kteří chtějí získat sílu, zpevnit postavu, odstranit tuk nebo si zacvičit „jen“ pro dobrý pocit a odbourání stresu. Zdraví je u nás na prvním místě. Ideální kombinace fitness&wellness poskytuje každému komplexní přístup. Nechybí nejrůznější druhy Jogy, Zumba®, Pilates, Bodyforming, Bosu, Flowin®, Jumping® a Alpinning®. Spinning aréna nabízí různorodé lekce – Spinning linie, video Spinning, double lekce apod.

Další produkty a služby
  • baňkování, masáž lymfatických cest, reflexní masáž chodidel, sportovní masáž, anticelulitidová masáž
  • posilovací stroje a činky, aerobní cvičení, posilování a fitness, lezecká stěna a bouldering, stacionární spinningová kola

Lékařské přístroje Praha, prodej a servis lékařských přístrojů, monitory životních funkcí a EKG.

Lékařské přístroje Praha, prodej a servis lékařských přístrojů, monitory životních funkcí a EKG

Bourací práce a demolice staveb, zemní protlaky - ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Bourací práce a demolice staveb, zemní protlaky - ohleduplnost vůči životnímu prostředí

Související články
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

MONADA spol. s r.o.

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

LION CROSS ARENA s.r.o.

Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Další produkty a služby
Moderní posilovna s cardio zónou, České Budějovice.

Moderní posilovna s cardio zónou, České Budějovice.

Fitness club: -moderní posilovna s cardio zónou -tým osobních trenérů pracujících s přístrojem BODYSTAT -ZUMBA, BOSU, ADK, Flowin, joga, aerobik, spinning -sauna, Kneippovy lázně, masáže. Klub s unikátními prosklenými stěnami Vás zaujme výhledem na panorama Českých Budějovic.


Cvičení ve fitness, akce 4 tréninky + 1 zdarma, České Budějovice.

Cvičení ve fitness, akce 4 tréninky + 1 zdarma, České Budějovice.

AKCE 4 TRÉNINKY + 1 ZDARMA Chcete začít cvičit ve fitness a nevíte, jak na to? Rádi byste se dostali do formy, ale nechcete na to být sami??? Tak neváhejte a využijte nabídku naší nové trenérky Renaty Langové. 5 hodin s osobním trenérem za cenu 4 hodin. Naučíte se správně cvičit. Poradím Vám, jak zpevnit problematické partie, jak využívat efektivně stroje ve fitness či jak cvičit s vlastní váhou těla a hlavně… nebudete na to sami. Cena: 1600 Kč Akce platí od 14.1. – 13.2.2013. Kontakt: Renata Langová - osobní trenérka Tel: 775 719 880 nebo email: renata.langova@email.cz


Fitness, wellness, masáže, posilovna, pilates, aerobik, České Budějovice.

Fitness, wellness, masáže, posilovna, pilates, aerobik, České Budějovice.

CITY FITNESS CLUB je klub s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness a wellness. Klub se nachází v centru Českých Budějovic a nabízí zdarma parkování pro své klubové členy. Více naleznete v sekci o klubu. V City Fitness (občas hledáte nesprávně pod City Fitnes) si můžete užít například cvičení, saunu, masáže, power yoga, zumba, bosu, pilates, jumping, posilovnu, aerobik, solárium nebo flowin. Vše pod jednou střechou v Českých Budějovicích, Husova tř. 13. Těšíme se na vás.


Výlet na kolech, na bruslích, vyrazíme 15.9.2012 na Lipno.

Výlet na kolech, na bruslích, vyrazíme 15.9.2012 na Lipno.

Na brusle? Na kolo? Možná naposledy v tomto roce vyrazíme 15.9. 2012 Kam: na Lipno Program dne: - projížďka na bruslích či kole kolem Lipenského jezera - společný oběd v Rodinném hotelu Slunečná louka - procházka stezkou KORUNAMI STROMŮ Doprava: vlastní (možnost domluvy s ostatními klienty) Cena: 300 Kč V ceně: menu o 3 chodech, stezka Korunami stromů, instruktoři Rezervace na recepci do 10.9.2012 Sraz před hotelem Slunečná Louka v 10:15, odjezd na kola či brusle v 10:30 V případě nepřízně počasí se výlet přesouvá na jiné datum. Těší se na Vás Monika Švárová, Andrea Kopačková a další...


Akce pro stávající členy fitness clubu,  České Budějovice.

Akce pro stávající členy fitness clubu, České Budějovice.

Fitness club, moderní posilovna s cardio zónou, tým osobních trenérů pracujících s přístrojem BODYSTAT. AKCE - BONUS PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY Nyní máte možnost získat MĚSÍC ČLENSTVÍ ZDARMA! Každý člen City fitness clubu, který k nám přivede nového člena, bude mít automaticky prodlouženo členství o 1 měsíc. Podmínkou je uzavření a zaplacení ročního členství novým členem. Pro uplatnění bonusu přijďte s novým členem. Informace o členství Vám poskytne obchodní zástupce: Andrea Kopačková na tel. 774 713 731.


Vánoční akce fitness a wellnes České Budějovice

Vánoční akce fitness a wellnes České Budějovice

Vánoční nabídka na roční členství v City fitness clubu. Nabízíme neomezené vstupy na fitness, spinning, activity studio ,personal studio a wellness. Dále máme dárek pro Vás v hodnotě 3000,- Kč. 2 hodiny s osobním trenérem 800,- Přístrojová diagnostika bodystat 200,- Saunová procedura 200,- Privátní klub 2 hodiny 700,- City relaxační masáž (záda+šíje 45 min. ) 600,- Aroma regenerační masáž ( záda+šíje 45 min ) 500,-