Lucie Burdová
Čistírna peří párou a UV-C


Černilov 335, Hradec Králové 500 02

Čištění peří:
- párou a UV-c zářením (používá se v lékařství)
- impregnace silanem
- ušití prošívaných dek a polštářů velký výběr sypkovin se záručním listem.Kompletní servis.Akce čištění peří zdarma.

Cena:
- deka od 900, - (vyčištění peří zdarma+ušití+sypkovina)
- polštář od 250, -(vyčištění peří zdarma+ušití+sypkovina)

Najdete nás v HK na rohu Nerudova Wolkerova 866/27 ve vilové čtvrti za bývalým rozhlasem pod Lipkama

IČ: 60543281
DIČ:
Okres: Hradec Králové
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Lucie Burdová

Čištění peří párou a UV-C zářením ušití kompletní servis

Čištění peří párou a UV-C zářením ušití kompletní servis

ČISTÍRNA PEŘÍ PÁROU , UV-C ZÁŘENÍM A IMPREGNACE SILANEM BURDOVÁ 2014 Nová technologie likvidace bakterií pomocí UV-C ozařování lampou která se používá v lékařství na sterilizaci prostředí a nástrojů.Vaše peří se čistí párou (roztoče) a po celou dobu čištění ozařujene peří UV-C lampou(bakterie).Z peří jsou odstraněny párou roztoči a jejich výkaly a UV-C zářením zničeny bakterie a plísně.Po vyčištění je vaše peří BEZPEČNÉ a kvalitně vyčištěné.BEZ POUŽITÍ této technologie je peří POUZE zbaveno mechanických částic ale dále nic. deka od 900,-podle výběru sypkoviny - cena kompletní včetně sypkoviny+ušití+čištění zdarma a DPH - polštář od 250,-podle výběru sypkoviny - cena kompletní včetně sypkoviny+ušití+čištění peří zdarma a DPHAKCE ČIŠTĚNÍ PEŘÍ ZDARMA ! (při kompletní zakázce ušití+čištění+sypkovina ) 721 277 347Další produkty a služby
  • praní prádla, čištění obleků, čištění šatů, odstraňování skvrn, praní potahů, čištění peří, žehlení prádla, mandlování prádla

Oční optik Mezírka - Mgr. Zdeněk Mezírka www.optikmezirka.cz

Související články
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas je také potřebné něco zašít, zkrátit či prodloužit a vy na to nemáte čas ani trpělivost. Abyste však nepřišli o čisté a vyžehlené prádlo od oblečení až po polštáře a pracovní oděvy, stačí se obrátit na profesionály na slovo vzaté, a sice na firmu Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. s provozem v Praze.


Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů
Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů

Spolehlivá čistírna, která vás odborným způsobem zbaví nečistot z veškerých textilních oděvů, ale i z dekoračních textilií, závěsů, dek, polštářů, přikrývek, záclon, předložek a mnohých dalších obyčejných, ale i neobyčejných věcí, jakými jsou například maskoti. Vyčistí textilní masky a díky tomu se budete cítit zase příjemně a pohodlně, když si danou masku budete oblékat.


Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice
Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Dokonale vyprané a vyžehlené prádlo či oblečení je důležitou součástí dobré pověsti každého hotelu, ubytovny, restaurace či nemocnice. Rodinná prádelna v Praze 4, Prádelna v Čechtické, klade velký důraz na profesionalitu a nadstandardní služby v této oblasti. Firmám i koncovým klientům poskytuje služby praní a čištění, žehlení a mandlování, ale také šití dek, opravy oděvů či praní outdoorového vybavení.


Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo
Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Zkušenosti ani moderní nadhled jim rozhodně nechybí. Velice kvalitně se starají o veškeré prádlo a také jakékoliv materiály. To je velice důležité, protože je potřeba dbát na různé druhy látek, aby se neničily špatnou manipulací nebo nevhodným žehlením.