Gabriela Kadeřábková


Jiráskova 2860, Pardubice 530 01

Dobrá masáž dokáže divy! Přijďte si pro klasickou masáž, antistresovou masáž, wellness procedury, thajské masáže, kosmetiku.

Masáže s radostí, klasické, thajské, tibetské, krétské, masáže rukama i nohama. Kosmetické ošetření, wellness procedury, dárkové poukazy. PARKOVÁNÍ PRO ZÁKAZNÍKY ZDARMA!

v Jiráskově ulici 2860 v prostorách Lcentra si můžete užívat olejových relaxačních a kondičních masáží, wellness procedur, zábalů, tělových peelingů a antistresové masáže hlavy.

Dobrá masáž dokáže divy! Přijďte si pro klasickou masáž, antistresovou masáž, wellness procedury, thajské masáže, kosmetiku, zábaly, tělové peelingy.
PARKOVÁNÍ PRO ZÁKAZNÍKY ZDARMA!

Luxusní prostředí soukromé laserové kliniky a komplexní péče v podobě propracovaného systému různých druhů masáží relaxačních i regeneračních harmonicky propojených se spektrem wellness procedur změní každý obyčejný v perfektní den. Udělejte něco pro sebe a přijďte k nám třeba na
masáž zad a šíje
medovou masáž
kartáčkování
lymfatickou masáž se skořicovým zábalem proti celulitidě
breussovu masáž zad
rašelinový zábal
antistresovou masáž
křišťálkovou masáž obličeje a dekoltu
masáž lávovými kameny, či si odneste
detoxikační náplasti pro úlevu od škodlivin a stresu

dle objednávek 777 167 515, obvykle 9-15
PARKOVÁNÍ PRO KLIENTY ZDARMA!

sledujte web často probíhají zajímavé akce
mandala pro každý měsíc ke stažení zdarma

IČ: 64173593
DIČ:
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Reiki, masáže, kosmetika

Reiki, masáže, kosmetika

Reiki, masáže, kosmetika SEDMIKRÁSKA Kutná Hora Lorecká 105, 284 01 Kutná Hora www.masaze-sedmikraska.cz gabina@masaze-sedmikraska.cz 777 167 515 Novinka – zážitkové masáže. Přijďte si vychutnat masáže relaxační, regenerační, detoxikační, kondiční, bylinné, lymfatickou, medovou, antistresovou masáž hlavy a obličeje, masáž nohama, oční mikromasáž, masáže rukou, energetická masáž tibetskou mísou. Nabízíme aromaterapii, Reiki, kompletní kosmetické ošetření, P.Shine manikúru, různé druhy zábalů. Každý měsíc akční nabídky. V prodeji dárkové poukazy pro Vaše blízké. Sedmikráska to je zkušený a milý personál, klidné prostředí s možností parkování, nadstandadní individuální péče. V Sedmikrásce kromě masáží nově nabízíme k odpočinku, relaxaci, dočerpání energie a obnově zdraví: •Reiki - japonské umění léčení předáváním harmonizační energie vesmíru přikládáním terapeutových rukou na tělo klienta. •Taj-czy – cvičení taj-czy cjuaň školy dřímajícího tygra (tajči), vyvážená práce se svaly, energií a myslí, obnoví harmonii těla a ducha. •Fototerapie – léčba světlem, převratná technologie nového tisíciletí. •Tibetská mísa – hluboce relaxační a příjemná vibrační masáž nenahraditelná při odbourávání energetických blokád. Jde o naprosto jedinečný zážitek! Pracovní doba dle objednávek 777 167 515 nebo gabina@masaze-sedmikraska.cz Sedmikráska spolu s kadeřnictvím sídlí v horní části Lorecké ulice, té která vede od Billy směrem do centra města a U Krupičků ústí mezi dva kruhové objezdy. Směrem od centra nás naleznete po pravé straně zhruba naproti papírnictví Tužka. Jste-li autem můžete zaparkovat přímo naproti provozovně. Objednávejte se na tel.: 777 167 515.Další produkty a služby
  • baňkování, masáž lymfatických cest, reflexní masáž chodidel, sportovní masáž, anticelulitidová masáž


Související články
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam
Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.