PAMAX consulting s.r.o.
Služby v oblasti účetnictví a daňové evidence pro velké firmy i podnikatele

Jak velkým firmám, tak drobným podnikatelům nabízíme spolehlivé služby v oblasti účetnictví a daňové evidence. Postaráme se o sestavení účetních závěrek, zpracujeme a zaúčtujeme veškeré platební doklady, zajistíme vedení příjmů a výdajů, nabídneme účetní a daňové poradenství, zpracujeme přiznání k DPH a závěrky daňové evidence. Obraťte se na odborníky v oboru účetnictví a daní – společnost PAMAX consulting s.r.o. se sídlem v Třebíči.

Vedení účetnictví a daňová evidence od společnosti PAMAX consulting s.r.o. Třebíč

Vedení účetnictví, účetní poradenství, roční účetní závěrky, zpracování účetních dokladů

Využijte našich odborných znalostí v oblasti účetnictví. Nabízíme klientům účetní poradenství, zajistíme zpracování účetních dokladů, vyhotovíme účetní sestavy podle požadavků zákazníka, zpracujeme roční účetní závěrky, postaráme se o zpracování a podání přiznání k DPH, k dani silniční a srážkové dani, povedeme vaše příjmy a výdaje.

Vedení účetnictví, účetní poradenství


Daňová přiznání, daňové poradenství, závěrky daňové evidence

Rádi se postaráme o daňovou evidenci příjmů a výdajů či daňovou evidenci majetku a závazků. Za příznivé ceny vám poskytneme odborné služby nejvyšší kvality – komplexní vedení mzdové agendy, daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, zpracování závěrky daňové evidence.Vedení účetnictví a daňová evidence

Vedení účetnictví a daňová evidence

Služby v oblasti účetnictví a daňové evidence pro velké firmy i podnikatele

Zpracování mezd

Zpracování mezd

Kompletní zpracování mezd pro velké i menší společnosti

Daňový poradce

Daňový poradce

Odborné daňové poradenství na Vysočině, optimalizace daňové povinnosti