CNE Trade spol. s r. o.
CNE, CNE group


Karoliny Světlé 498/20, Plzeň 323 00

CNE Trade, spol. s r. o. Dceřiná společnost Czech Nature Energy a. s. působící od roku 2008. V nabídce společnosti naleznete fotovoltaické elektrárny, solární termické systémy pro ohřev teplé užitkové vody a podporu vytápění, tepelná čerpadla, mikrokogenerace. Vše na klíč, s možností prodlouženého záručního i pozáručního servisu. CNE Trade provozuje velkoobchod solární technikou, umožňující komplexní prodej stavebních a elektrických komponent pro stavbu fotovoltaických elektráren, solárních termických systémů a systémů tepelných čerpadel. V oblasti regulace a řízení energetiky přináší moderní technologie pro maximalizaci úspor elektrické energie pro veřejné osvětlení. Optimalizačním návrhem a zařazením kvalitní regulace veřejného osvětlení vzniká úspora pro obce i pro firmy ve větších areálech, halách a budovách. Portfolio poskytovaných služeb doplňují podpůrné služby jako projektování, montáže technologie, školení, servis a údržba, ekonomické, účetní a právní poradenství ve všech oblastech působení společnosti.

IČ: 28014022
DIČ: CZ28014022
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Maule

Další produkty a služby
  • výroba solární energie, distribuce solární energie, prodej solární energie, fotovoltaické elektrárny

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň

Související články
Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus
Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Odborné služby v oblasti energetiky poskytuje už více než 20 let společnost Prometheus, energetické služby, a.s. sídlící v Praze. Jsme členem koncernu Pražská plynárenská, a.s. a naší hlavní činností je prodej tepla. V současné době provozujeme více než 75 plynových kotelen a jsme držitelem všech oprávnění potřebných pro výrobu, distribuci a prodej tepla.


Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů
Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ideálnímu výkonu. Udržujte je tedy v pořádku, vyplatí se vám to.


Využijte alternativní zdroje vytápění a ušetřete!
Využijte alternativní zdroje vytápění a ušetřete!

Každá rodina i firma musí řešit výdaje na vytápění. Žijeme v podnebném pásmu, kde se většinu roku bez topení neobejdeme, proto tyto finanční náklady tvoří jednu ze základních položek na našem seznamu. Jestliže pro vás alternativní zdroje vytápění nejsou cizím slovem a jste těmto přístupům otevřeni, zkuste své výdaje snížit pomocí fotovoltaické elektrárny. Tu můžete umístit na střechu domu nebo podniku a díky této technologii čerpat energii přímo ze slunečních paprsků. Slunce je přístupné všem a všude a je zcela zdarma, tak proč toho nevyužít. Buďte nezávislí na distributorovi a mějte k dispozici vlastní elektřinu. To vše i pro vás doma může zajistit společnost ECOSUN Systems Ostrava.


Posouzení shody a schvalování k provozu strojů na pozemních komunikacích
Posouzení shody a schvalování k provozu strojů na pozemních komunikacích

Posouzení shody, přezkoušení a schvalování zemědělských a stavebních strojů k provozu na pozemních komunikacích zajišťuje Státní zkušebna strojů a.s. podle požadavků EMC 2014/30/EU, strojní směrnice 2006/42/ES, směrnice nízkého napětí LVD 2014/35/EU a směrnice na hluk 2000/14/ES.