MediBase Prague s.r.o.


Pod Kavalírkou 1300/5, Praha 5 - Košíře 150 00
Prodej dětských chůviček a monitoru dechu..

Další výrobky pro děti a rodiče prodej:
- hrnečky na krmení
- nabíječky
- baterie do chůviček
- náhradní díly pro chůvičky
- teploměry
- zvhčovače vzduchu
- hračky k pobavení dětí
- půjčovna monitory dechu
- zapůjčení monitoru dechu
- zařízení pro seniory a osoby se zdravotním postižením
- bezpečnostní prvky pro Vaše dětičky
- gumové povrchy pro dětská hřiště
- ochrany před ostrými rohy a atd
- matrace a další sortiment.

Produkty
  • RC modely, stavebnice a puzzle, Lego a Duplo, houpací koně, plyšová zvířátka, chrastítka a kousátka
  • pomůcky pro vozíčkáře, polohovací lůžka, bandáže, berle, gynekologické zrcátka, inhalátory, injekční jehly

Obecní úřad Čankovice, okres Chrudim, Pomník padlým v 1. světové válce, Kaple Proměnění Páně.

Obecní úřad Čankovice, okres Chrudim, Pomník padlým v 1. světové válce, Kaple Proměnění Páně

Domov seniorů Úvaly, odlehčovací služby, terénní, ambulantní, pobytová odlehčovací služba.

Domov seniorů Úvaly, odlehčovací služby, terénní, ambulantní, pobytová odlehčovací služba

Související články
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

CELOMED s.r.o.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

ADVAMED s.r.o.

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


MANUS: Pomáháme tam, kde je potřeba

MANUS Prostějov, spol. s r.o.

MANUS: Pomáháme tam, kde je potřeba

Když je člověk zdravý, má absolutní svobodu a může se volně pohybovat. Zkuste se ale na svět podívat z pozice tělesně postižené osoby, tedy osoby upoutané na invalidní vozík. Chcete nakoupit a zjistíte, že do svého oblíbeného obchodu se ani nedostanete. Proč? Jediný schod může zmařit vaši návštěvu. Tak jaký je to pocit? Pojďme společně tyto věci změnit!


Firemní články
Videochůvičky spolehlivě pohlídají vaše dítě

Videochůvičky spolehlivě pohlídají vaše dítě

Naše maminky to s námi neměly jednoduché. Nesměly z nás spustit oči, a když se třeba jen na krátkou chvilku otočily, měli jsme hned „bebí“. Vy si však s tímto problémem už nemusíte lámat hlavu. Dnešní moderní doba nabízí mnoho přístrojů, které dohled nad malými dětmi zjednoduší. Jedním z těchto přístrojů je revoluční videochůvička!


Internetové videochůvičky prodej Praha

Internetové videochůvičky prodej Praha

Moderní internetové videochůvičky, jež nabízí významná firma MediBase Prague s.r.o., dokážou zajistit všem rodičům klid na duši, když nemohou být se svými potomky. Technologie umí zajistit téměř neomezený dosah, a to na zcela všech mobilních sítích. Tyto šikovné pomůcky pro rodiče nabízejí spoustu výhod: - Funkčnost na moderních zařízeních, jako je iPod, iPad, iPhone i klasický PC - Kvalitní přenos zvuku i obrazu - Kamera uskutečňující i noční vidění - Detekce pohybu a případný alarm - Snadný přenos dat prostřednictvím internetu na neomezené vzdálenosti Majitelé zařízení s iOS mohou využít aplikaci iBaby, která je zdarma dostupná k vašemu užitku. Díky ní budete moci svou novou videochůvičku využít ještě více.


Monitory dechu - speciální elektronické chůvy

Monitory dechu - speciální elektronické chůvy

Snímače pohybu neboli monitory dechu, jsou naprostou nezbytností v porodnicích a také pro většinu maminek. Tyto speciální elektronické chůvy se postarají o kontrolu toho, zda je vaše miminko v pořádku a zda je v bezpečí. Společnost MediBase Prague s.r.o. nabízí všem rodičům a lékařským zařízením kvalitní monitory dechu značek: - Nanny-chůvičky od českého výrobce Jablotron - Angelcare-výrobky od kanadského výrobce Syndrom náhlého úmrtí, který ročně postihne spoustu miminek, již nebude hrozbou. Tyto speciální chůvy se totiž postarají o velmi rychlé odhalení toho, že se miminko nehýbe a že je něco špatně. Kvalitní výrobky tohoto významného prodejce vám zaručí bezpečnost a neustálou kontrolu vašeho potomka.


Dětská chůvička – hlídání dětí nebylo nikdy snazší (Praha)

Dětská chůvička – hlídání dětí nebylo nikdy snazší (Praha)

Střežit své dítě ve dne v noci je nemožné, strach vám ale nedovolí usnout? Pořiďte si dětskou chůvičku od MediBase Prague a spěte v klidu! Mít vaše dítě pod kontrolou nebylo nikdy jednodušší, navíc nakoupíte vše pohodlně online. Vybírat můžete z několika druhů chůviček, podle vašich preferencí. Zvážit ale musíte také technickou vhodnost. MediBase nabízí tyto druhy dětských chůviček: - analogové dětské chůvičky – jsou vhodné zejména do méně obydlených míst, jako jsou okraje měst a vesnice, na rozdíl od digitálních jim však nebrání v provozu stromy, jelikož pracují na nižších frekvencích - digitální dětské chůvičky – jsou lépe chráněné proti rušení jinými přístroji nebo chůvičkami - jsou vhodné do hustě osídlených oblastní - některé typy mají také vibrační upozornění, což je vhodné také pro neslyšící rodiče - videochůvičky – vhodné do menších bytů - doporučují se ke stálé instalaci do dětských pokojů – dosah je nesrovnatelně nižší než u zvukových chůviček - nutné si uvědomit rozdíl mezi videochůvičkou a monitorovacím systémem – monitorovací systém nepřenáší na základě indikace hluku - internetové videochůvičky – jsou revolučním řešením, jelikož mají neomezený dosah – navíc nabízí neomezenou kvalitu zvuku a obrazu, včetně detekce pohybu Kromě chůviček nabízí MediBase také další produkty jako jsou monitory dechu, PMR vysílačky a další pomocníky do běžného života s vašimi dětmi.


Dětská videochůvička iBaby - revoluční novinka  na trhu!

Dětská videochůvička iBaby - revoluční novinka na trhu!

Společnost MediBase Prague s.r.o. představuje dětskou videochůvičku iBaby monitor. Jedná se o revoluční novinku americké firmy iBaby Labs. Přednosti této chůvičky jsou v přenášení signálu po internetu, tímto je její dosah prakticky neomezený. Pomocí funkce detektoru pohybu chůvička upozorní na jakýkoliv pohyb dítěte a vy zase v rámci funkce dvoucestné zvukové komunikace můžete v případě potřeby dítě hlasem ihned ukonejšit. Aplikace jsou určeny pro iPhone, iPad, PC (Windows, Mac) a obraz lze sledovat přes jakýkoliv webový prohlížeč. Cena s DPH: 4.790,- Kč Nabízíme dětské chůvičky za mimořádné ceny a rychlé dodání. Pohodlí a spokojenost pro Vás a děťátko je naší prioritou.


Baterie do chůviček, náhradní díly, nabíječky prodej Praha

Baterie do chůviček, náhradní díly, nabíječky prodej Praha

Společnost MediBase Prague s.r.o. prodává baterie do chůviček, náhradní díly a nabíječky. Baterie Philips lze použít do téměř všech chůviček, které u nás najdete. Dále nabízíme akupacky a baterie do monitorů dechu. Zboží si můžete vyzvednou osobně na 10 místech po celé ČR nebo nechat doručit Českou poštou. Náš internetový obchod se specializuje na prodej chůviček a dalších přístrojů na hlídání a monitoring dětí. Jsme specialisté na dětské chůvičky a monitory dechu. Kvalitní chůvičky a monitory dechu u nás ihned k odběru.


Monitory dechu prodej, půjčovna Praha

Monitory dechu prodej, půjčovna Praha

Společnost MediBase Prague s.r.o. půjčuje a prodává kojenecké monitory dechu Babysense. 1. Monitor dechu Babysense II - 2041,32,- Kč - vhodný do všech porodnic na celém světě. 2. Monitor dechu NANNY BM-02 - 2049,59,- Kč - chrání miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS),dušení, dávení. Vhodný taktéž do porodnic při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi. 3. Monitor dechu BABYSENSE 5 - 2643,80,- Kč Novinka roku 2014 - nejmodernější monitor dechu, dvě senzorové desky. Již žádné falešné alarmy. Pomáháme vám chránit Vaše miminko ve dne v noci, aby i Vy jste měli klidný spánek.


Dětské chůvičky a monitory dechu eshop

Dětské chůvičky a monitory dechu eshop

Dětské chůvičky CZ - specialista na dětské chůvičky a monitory dechu. Dětská videochůvička iBaby monitor - je revoluční novinkou americké firmy iBaby Labs. Chůvička přenáší signál po internetu, a tím je její dosah prakticky neomezený. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej a servis zdravotnické techniky Praha

Prodej a servis zdravotnické techniky Praha

Prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme: - operační a vyšetřovací světla LUXO (AIM 100, OutPatient,LHH 10 - dermatologické lupy - lasery CoolTouch (endovaskulární CTEV - lipolýza CoolLipo, CT3, Varia), IPL a frakční laser firmy Photonova a další. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.