Ochrana životního prostředí, s.r.o.


Na Veselí 825/3, Praha 4 140 00
Komplexní služby v oborech techniky ochrany životního postředí.

Měření hluku Praha
Měření osvětlení Praha:
- měření umělého osvětlení
- měření denního osvětlení
- měření rušivého osvětlení
- měření nouzového osvětlení

Komplexní mapování dopravy
Akustické studie
Stavební akustika
Hlukové mapy Praha
Světelně technické studie - osvětlení
Sčítání dopravy Praha
Mapování dopravy Praha

Poskytujeme služby:
- autorizované a akreditované laboratoře fyzikálních faktorů
- služby v oblasti akustiky
- sčítání dopravy
- osvětlení
- ochrany ovzduší
- další obory techniky a ochrany životního prostředí
- autorizované a akreditované měření hluku a světla
- akustické a světelné studie
- konzultace
- monitoring
- mikroklima
- odpady
- ovzduší
- EIA
- projekty
- návrhy a realizace technických opatření, hluk z restaurací
- prodej akustických přístrojů CESVA.

Měření osvětlení:
- měření umělého a denního osvětlení ke kolaudaci obytných objektů
- měření umělého a denního osvětlení v pracovním prostředí (kanceláře, obchody, společenské prostory ad.)
- měření rušivého osvětlení
- měření nouzového osvětlení.

Měření hluku a vibrací:
- měření hluku v mimopracovním prostředí
- měření hluku v pracovním prostředí •stavební akustika
- měření zvukové izolace mezi místnostmi v budovách
- měření kročejové neprůzvučnosti v budovách
- měření vzduchové neprůzvučnosti obvodových plášťů a jejich částí na budovách
- měření doby dozvuku uzavřených prostorů
- měření vibrací
- měření vibrací na ruce
- měření vibrací na tělo
- měření vibrací v budovách.

Služby poskytujeme po celém území České republiky, v expresních termínech a v kvalitě garantované auditem jakosti Státního zdravotního ústavu a SMJ ISO/IEC 17025:2005.

Pobočka:
Na Zlaté stoce 551 / 14
370 05 České Budějovice
Tel./Fax: 244 402 804
Mobil: 724 393 018; 724 393 019
mail: cb@zivotni-prostredi.cz

Produkty
  • projektová dokumentace, čistírny odpadních vod, ekologické studie, ochrana životního prostředí
  • laboratorní měřicí přístroje, revizní měřicí přístroje, příslušenství k měřicí technice, hlukoměry, otáčkoměry

Voda, topení a instalatérské práce včetně montáží a rekonstrukce koupelen od OXO plus s.r.o..

Voda, topení a instalatérské práce včetně montáží a rekonstrukce koupelen od OXO plus s.r.o.

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň


Související články
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

FERRUM s.r.o.

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.


Firemní články
Ochrana životního prostředí: Měření hluku i světelného znečištění

Ochrana životního prostředí: Měření hluku i světelného znečištění

Životní prostředí, to není jenom zachraňování ohrožených druhů zvířat a rostlin nebo blokády ekologických organizací. Lidé si často neuvědomují, že životní prostředí je zkrátka vše, v čem žijeme, a měli bychom na jeho kvalitu klást velký důraz. Proto v portfoliu společnosti Ochrana životního prostředí s.r.o. najdete široké spektrum služeb týkajících se této oblasti, a to od projektové činnosti až po měření hluku. Výjimkou není ani sčítání dopravy.


Měření hluku barů a diskoték

Měření hluku barů a diskoték

Společnost Ochrana životního prostředí, s.r.o. poskytuje celou řadu služeb v oblasti měření hluku a vibrací, které zahrnují: - technickou hlukovou analýzu - návrh opatření a jejich realizaci - dodání potřebného vybavení - komunikace s úřady - popřípadě specializovaný právní servis a nestrannou dohledovou službu. Měření hluku provádíme v mimopracovním a pracovním prostředí. Dále zvukové izolace mezi místnostmi v budovách, měření kročejové neprůzvučnosti v budovách,vzduchové neprůzvučnosti obvodových plášťů a jejich částí na budovách, měření doby dozvuku uzavřených prostorů a v neposlední řadě měření vibrací. Naše řešení začíná podrobným zmapováním objektu a stanovením technických limitů konstrukcí. S námi můžete zlepšit své okolí.


Technická akustická měření hluku a vibrací

Technická akustická měření hluku a vibrací

Společnost Ochrana životního prostředí se zabývá autorizovaným, akreditovaným a technickým akustickým měření hluku a vibrací. Měření hluku provádíme v mimopracovním prostředí a v pracovním prostředí. Měříme zvukové izolace mezi místnostmi v budovách, měření kročejové neprůzvučnosti v budovách, měření vzduchové neprůzvučnosti obvodových plášťů a jejich částí na budovách, - měření doby dozvuku uzavřených prostorů a v neposlední řadě měření vibrací. Tyto komplexní služby poskytujeme od roku 1992 a díky zkušenému týmu odborníků ve své profesi, můžeme zajistit vše na celém území České republiky. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Měření umělého a denního osvětlení

Měření umělého a denního osvětlení

Společnost Ochrana životního prostředí, s.r.o. se zabývá měřením umělého i denního osvětlení. Naše zaměření: - měření umělého a denního osvětlení ke kolaudaci obytných objektů - měření umělého a denního osvětlení v pracovním prostředí jako např. kanceláře, obchody, společenské prostory a v dalších prostorách - měření rušivého osvětlení - měření nouzového osvětlení Dále nabízíme zpracování studií: - denního osvětlení a umělého osvětlení - studie proslunění a zastínění - studie a návrhy sdruženého osvětlení včetně návrhů umělého osvětlení. Měření poskytujeme po celém území České republiky. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Měření hluku

Měření hluku

Měření hluku v mimopracovním prostředí - měření hluku v pracovním prostředí - měření zvukové izolace mezi místnostmi v budovách - měření kročejové neprůzvučnosti v budovách - měření vzduchové neprůzvučnosti obvodových plášťů a jejich částí na budovách - měření doby dozvuku uzavřených prostorů - měření vibrací. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Měření osvětlení

Měření osvětlení

Měření osvětlení: - měření umělého osvětlení - měření denního osvětlení - měření rušivého osvětlení - měření nouzového osvětlení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Mapování a sčítání dopravy

Mapování a sčítání dopravy

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oborech techniky a ochrany životního prostředí Nově nabízíme komplexní mapování dopravy vč. intenzit, až 10 kategorií vozidel, rychlostí jednotlivých průjezdů a dalších veličin! Náš systém umožňuje: - sčítání na komunikacích až s 10 jízdními pruhy - záznam rychlostí průjezdů jednotlivých vozidel - rozlišování až 8 kategorií vozidel - současné měření meteorologických podmínek, hladiny hluku, video a audio záznam. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Měření hluku a vibrací

Měření hluku a vibrací

Společnost Ochrana životního prostředí, s.r.o. provádí měření hluku a vibrací. Nabízíme Vám širokou paletu autorizovaných, akreditovaných a technických akustických měření: - hluku v mimopracovním prostředí (venkovní a vnitřní chráněný prostor) - hluku v pracovním prostředí (vč. návrhu na zařazení pracovníků do kategorií) - stavební akustika - zvukové izolace mezi místnostmi v budovách (vzduchová neprůzvučnost) - kročejové neprůzvučnosti v budovách - vzduchové neprůzvučnosti obvodových plášťů a jejich částí na budovách - doby dozvuku uzavřených prostorů - vibrací - vibrací na ruce - vibrací na tělo - vibrací v budovách. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Měření  osvětlení celá ČR

Měření osvětlení celá ČR

Společnost Ochrana životního prostředí, s.r.o provádí měření osvětlení po celé České republice. Nabízíme Vám veškerá měření umělého i denního osvětlení, akreditovaná, autorizovaná i technická měření. Výběr z nabízených služeb: - měření umělého a denního osvětlení ke kolaudaci obytných objektů - měření umělého a denního osvětlení v pracovním prostředí (kanceláře, obchody, společenské prostory ad.) - měření rušivého osvětlení - měření nouzového osvětlení Vedle měření nabízíme zpracování studií denního osvětlení, umělého osvětlení, studie proslunění, studie zastínění, studie a návrhy sdruženého osvětlení, návrhy umělého osvětlení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.