Nábytek Blansko
Dana Odehnalová

CZKProdej, doprava a instalace bytového nábytku Blansko

V prodejně Nábytek Blansko zakoupíte veškerý bytový nábytek zejména českých výrobců. Prodáváme komody, pohovky, sedací soupravy, obývací stěny a nábytek do dětského pokoje.

Pokud si u nás zakoupíte nábytek, zajistíme Vám jeho dopravu na požadované místo a dokonce i jeho následnou instalaci.

V Nábytku Blansko si můžete pořídit produkty předních českých výrobců nábytku, jako je JECH CZ s.r.o., MOBÖ MIREAL, a.s., JITONA a.s, Fagus Předín nebo Aksamite.

Prodáváme nábytek do dětských pokojů, jako jsou šatní skříně, postele, komody, poličky a další typy úložných prostor. V dětském pokoji nesmí chybět ani postel s kvalitní matrací a psací stůl. Tento nábytek prodáváme buďto po jednotlivých kusech nebo v celých nábytkových sestavách.

K prodeji máme i obývací stěny a sestavy, které zútulní Váš obývací pokoj. Pořídit si můžete i kusový nábytek, jako jsou vitríny, komody, police, TV stolky, konferenční stolky a závěsné regály.

Co se týče obývacích sestav, vybrat si můžete moderní, nadčasové, ale i klasické sestavy v různých barevných a materiálových kombinacích..

Nezbytnou součástí obývacích pokojů jsou i pohovky a sedací soupravy. Zakoupit u nás můžete jak moderní polohovatelné sestavy, tak i tradiční pohovky s klasickou konstrukcí. K dispozici máme dvojsedáky, trojsedáky nebo rohové sedačky ve tvaru U, L s možností výběru typu potahové látky. Vybrat si můžete sedačku rozkládací, s úložným nebo bez úložného prostoru.

Postaráme se i o záruční a pozáruční servis námi prodaného nábytku.


Slogan:

Zaměřeno na kvalitu a moderní design


Katalog firem:    

Bytové doplňky

,  

Kuchyňský nábytek

,  

Ložnice

,  

Sedací nábytek

,  

Skříně a úložné prostory

,  
Štítky:

nábytek bytový, do dětského pokoje, Blansko, komody, obývací stěny, sedací soupravy, pohovky