František Jaroš


Dědinova 2008/13, Praha 4 - Chodov 148 00

Dobré ráno pro obchod.
Neformální setkávání podnikatelů při snídani.

IČ: 62895664
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: František Jaroš

Setkání podnikatelů Praha – Dobré ráno pro obchod

Setkání podnikatelů Praha – Dobré ráno pro obchod

Chybí Vám úspěšná společnost? Pozitivní prostředí, podnikaví partneři a elektrizující atmosféra plná nápadů a nadšení? Hledáte příležitost vyměnit si zkušenosti se získáváním nových klientů a kontaktů? Hledáte možnost porovnat různé nabídky a snížit náklady? Potřebujete vylepšit nebo rozšířit péči o V.I.P. klienty? Navštivte podnikatelskou snídani, protože je skoro jisté, že získáte doporučení a referenci na ideálního partnera. Účast hosta je nezávazná a informativní. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Stačí vyplnit formulář. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Místo pro obchodní schůzky Praha – Dobré ráno pro obchod

Místo pro obchodní schůzky Praha – Dobré ráno pro obchod

Máte obchodní schůzky a hledáte vhodné prostory? Nechcete, aby Vám toto nenarušovalo Váš pracovní den? Hledáte pozitivní atmosféru plnou nápadů? Líbilo by se Vám během obchodní schůzky získat dalšího zákazníka? Samozřejmě nejen pro Vás, ale také pro Vaše partnery? Rezervujte si místo na naší podnikatelské snídani. Když rezervujete i obor získáte i prostor pro představení. Zabijte dvě mouchy jednou ranou – pracovní schůzka a nový zákazník na jednom místě. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Navštivte nás, stačí vyplnit formulář. Pro bližší infomace klikněte na odkaz viz níže


Podpora podnikatelů Praha – Dobré ráno pro obchod

Podpora podnikatelů Praha – Dobré ráno pro obchod

Máte nebo hledáte nové projekty, obchodní výzvy? Pořádáme Den P – den příležitosti. Podnikatelské kluby DRPO jsou zásobárnou zkušených a seriózních podnikatelů. Přihlaste se, upřesněte, co nabízíte, koho hledáte, a my zajistíme účast vhodných obchodníků. Kdo hledá, ten najde. Nejdůležitější je partnery poznat, pochopit jejich očekávání a potom začít spolupracovat. To je jediná cesta jak seriózně a dlouhodobě podnikat. Napište, rezervujte si místo. Účast hosta je nezávazná a informativní. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Obchodní spolupráce Praha – Dobré ráno pro obchod

Obchodní spolupráce Praha – Dobré ráno pro obchod

Ztrácíte čas? Hledáte jedno místo s několika tisíci kontakty? Hledáte obchodní fórum úspěšných podnikatelů? Přijďte se podívat na pravidelné setkání členů a hostů klubu DRPO. Každého setkání se účastní 15-20 pravidelných členů klubu a 5-10 nových hostů. Podmínkou účasti je ochota a schopnost spolupráce. Předpokládáme, že každý účastník má několik desítek kontaktů, to znamená, že na setkání je k dispozici několik tisíc kontaktů. Účast hosta je nezávazná a informativní. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Stačí vyplnit formulář. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Partneři pro podnikání Praha – Dobré ráno pro obchod

Partneři pro podnikání Praha – Dobré ráno pro obchod

Jste úspěšný podnikatel a opravdu se Vám daří? Máte plány dalšího rozvoje? Chcete se zvětšovat, hledáte partnery nebo zajímavé výzvy? Určitě Vám zprostředkujeme kontakt na seriózní, důvěryhodné podnikatele, kteří preferují dlouhodobou spolupráci. Navštivte podnikatelskou snídani, představte svůj projekt a je skoro jisté, že získáte doporučení referenci na ideálního partnera. Vytváříme obchodní vztahy a síť podnikatelských klubů. Účast hosta je nezávazná a informativní. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Stačí vyplnit formulář. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže


Vzájemná spolupráce - výměna Praha – Dobré ráno pro obchod

Vzájemná spolupráce - výměna Praha – Dobré ráno pro obchod

Hledáte další, nové služby a produkty pro své klienty, přidanou hodnotu svého podnikání? Chápete nutnost oboustranně výhodné spolupráce? Jste ochotni a schopni propojit databázi klientů? Všichni účastníci setkání podnikatelů DRPO hledají nové výzvy, nové možnosti spolupráce. Vidíte neomezené možnosti jak ušetřit za reklamu? Spokojený zákazník – věrný zákazník. Účast hosta je nezávazná a informativní. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Stačí vyplnit formulář. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Získávání nových zákazníků Praha – Dobré ráno pro obchod

Získávání nových zákazníků Praha – Dobré ráno pro obchod

Pravděpodobně víte, že 65% světového obchodu je vygenerováno prostřednictvím referencí. Reference má o 80% větší šanci obrátit se v obchod než neohlášený telefonát nebo návštěva. Podnikatelské kluby DRPO vytváří prostor pro podnikatele, manažery a obchodní zástupce. Účastníci mají prostor se představit a získat nové zákazníky a nové kontakty s doporučením a referencí. Nejste nikdy od nikoho dál, než 6 "kontaktů". Účast hosta je nezávazná a informativní. Další setkání podnikatelů se uskuteční: úterý 31. 5. a ve středu 1. 6. 2011 úterý 14.6. a ve středu 15.6.2011 úterý 28.6 a ve středu 29.6.2011 Stačí vyplnit formulář. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • podnikatelské poradenství, manažerské poradenství, tvorba firemní strategie, tvorba kompetenčních modelů, poradenství řízení výkonnosti


Související články
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy
Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy

Dolní Rakousko patří počtem zde sídlících mezinárodních firem k nejvýznamnějším evropským regionům. Díky centrální poloze tvoří hospodářskou spojnici mezi zeměmi Evropské unie. Chcete i vy podnikat v Dolním Rakousku, jednom z nejinovativnějších evropských regionů? Nezisková poradenská organizace ecoplus International Tschechien s.r.o. vám pomůže, nabízí totiž hospodářské poradenství.


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.