Fotovoltaické systémy pro rodinné domy: Jaké jsou možnosti a výhody?

PV Solutions

Fotovoltaické systémy pro rodinné domy: Jaké jsou možnosti a výhody?

Fotovoltaické systémy jsou zdrojem čisté a obnovitelné energie, která vám může ušetřit peníze i chránit životní prostředí. Existují různé typy fotovoltaických systémů, které se liší podle způsobu připojení k elektrické síti, velikosti, účelu a místa umístění. V tomto článku vám představíme tři nejčastější typy: ON-GRID, OFF-GRID a hybridní fotovoltaika. Dozvíte se, jak fungují, jaké mají výhody a nevýhody, jaké jsou možnosti dotací a jak si vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

Stanislav Hovězák s.r.o.
Dřevovýroba


Nádražní 867/81a, Klobouky u Brna 691 72
Dřevovýroba Stanislav Hovězák s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí dřevěných obalů, přepravních obalů a dřevěných výrobků. Zaměřujeme se na výrobu přepravních obalů ze dřeva, specializujeme se na atypické přepravní konstrukce a na Vaše přání jsme schopni vyrobit jakoukoliv přepravní paletu či bednu.
Poskytujeme také servis palet, provádíme certifikované opravy palet a ekologickou likvidaci vyřazených palet. Dále vykupujeme použité europalety a paletové nástavce a jsme schopni zajistit dopravu našich výrobků přímo k zákazníkovi.

Výroba, prodej a distribuce
- dřevěné obaly, přepravní obaly, přepravní bedny
- dřevěný obalový materiál přepravní
- dřevěné výrobky
- palety, europalety EUR / EPAL, europalety čtyřcestné, atypické palety na míru, palety Standard jednocestné
-dřevěné bedny přepravní, sololitové, překližkové, OSB, MFP nebo celodřevěné, zámořské exportní balení
-řezivo pro přepravní účely, proklady, proložky, hranoly, desky, latě, klíny, zarážky, mezidesky, víka, mezidesky
-paletové nástavce, paletové rámy, paletové ohrádky skládací, pevné
- paliva, topiva, dřevní pelety, peletky, dřevěné pelety, peletky na topení.

Naše firma vlastní nejnovější technologie na výrobu obalového přepravního materiálu a obalů. Využíváme velkokapacitní sušárnu řeziva, která umožňuje sušení a tepelné ošetření dřevěného materiálu a hotových výrobků proti škůdcům ISPM FaO 15.

Služby
- výkup a opravy europalet
- sušení
- IPPC fytosanitární tepelné ošetření dle FAO 15 ISPM.

Výroba europalet podléhá přísným výrobním pravidlům. Označení s vypálenými písmeny EUR a EPAL zaručuje splnění pravidel European Pallet Association.
Pokud potřebujete zajistit bezpečnou přepravu vašich výrobků či zboží a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Najdete nás na adrese Nádražní 867/81a, Klobouky u Brna.

Produkty
  • přepravní bedny, ohradové palety, nadrozměrné atypické obaly, paletové nástavby a ohrádky, euro palety
  • kapalná biopaliva, tuhá biopaliva, plynná biopaliva, bionafta, motorová biopaliva, bioplyn, pyrolýzní plyn, bioethanol, peletová biopaliva
  • prodej tuhých paliv, palivové dřevo, palivové hnědé uhlí, palivové černé uhlí, palivový koks, palivové brikety
  • truhlářské překližky, letecké překližky, lišty a hranoly, dřevotřísky, OSB desky, profilované lišty z masivu, spárovky, pilařské výrobky

Rychlá autodoprava - dovoz štěrku, písku, skládání hydraulickou rukou, přeprava strojů.
Pronájem a servis mobilních toalet, wc na sportovní, kulturní akce, festivaly.

Měrky svarů pro měření svářecích operací, kvalitní svářecí technika.
Dráty MIG/MAG, TIG, pro plamen a obalované elektrody pro svařování.


Související články
Štipčák, spol. s r.o. - tradiční výrobce dubových a jasanových podlah

ŠTIPČÁK, spol. s r.o.

Štipčák, spol. s r.o. - tradiční výrobce dubových a jasanových podlah

Rodinná firma Štipčák byla založena v roce 2004 Pavlem Štipčákem, který se od počátku 90. let minulého století zabývá dřevařskou výrobou. Od začátku provází jeho práci láska a úcta ke dřevu, které je pro něj nejen materiálem, ale i zdrojem inspirace a radosti. Proto si vybral kvalitní produkt, na který soustředí veškerou energii – třívrstvé dřevěné podlahy. Zkuste prémiové podlahy od firmy Štipčák a uvidíte, že se vám budou líbit!


Odborník na řezivo a jeho další zpracování

PILA POTŠTÁT s.r.o.

Odborník na řezivo a jeho další zpracování

Společnost PILA POTŠTÁT s.r.o. se sídlem v Potštátě v okrese Přerov je tradičním výrobcem řeziva a jeho dalšího zpracování. Společnost má vlastní velkou pilnici a sušárnu dřeva, která je certifikována na ošetření řeziva v sušárně. Společnost nabízí veškeré služby spojené s výrobou řeziva, jako je tepelné ošetření řeziva, certifikace dřeva IPPC, ISPM a HT.


Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

BOŠ spol. s r.o.

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.


Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.


Firemní články
Dřevovýroba, palety, europalety pro přepravu zboží, dřevěné a přepravní obaly

Dřevovýroba, palety, europalety pro přepravu zboží, dřevěné a přepravní obaly

Kvalitní dřevěné palety i bedny vhodné k přepravě Vám vyrobí a zprostředkuje společnost Stanislav Hovězák s.r.o. Dřevovýroba z Klobouků u Brna. Bez problému si poradíme i s atypickými konstrukcemi.


Europalety, výroba a prodej atypických palet Břeclav

Europalety, výroba a prodej atypických palet Břeclav

Europalety, výroba, prodej a výkup palet, atypické palety na míru, palety standart, dřevěné produkty od firmy Stanislav Hovězák s.r.o. v Břeclavi -


Výroba a prodej palet, europalety, dřevěné palety, přepravní palety Brno

Výroba a prodej palet, europalety, dřevěné palety, přepravní palety Brno

Výroba a prodej palet, europalety, dřevěné palety, přepravní obaly, bedny, standardní a atypické palety od firmy Stanislav Hovězák s.r.o. v Brně.


Výroba, prodej - dřevěné obaly, přepravní obaly Brno

Výroba, prodej - dřevěné obaly, přepravní obaly Brno

Sháníte ke koupi dřevěné obaly či přepravní obaly? Chcete si nechat vyrobit dřevěné obaly pro přepravu? Firma Stanislav Hovězák s.r.o která sídlí v blízkosti města Brna v obci Klobouky je specialistou ve výrobě dřevěných obalů a přepravních konstrukcí. Jakoukoli přepravní bednu či paletu vyrobíme dle Vašich představ. Vyrábíme palety(atypické,europalety, standard), bedny, nástavce(skládací,pevné), přepravní konstrukce, přepravní řezivo, víka a mezidesky. U všech dřevěných obalů provádíme ošetření proti škůdcům IPPC dle ISPM FaO 15. Všechny námi nabízené výrobky přivezeme na přání až k zákazníkovi domů. Pro více informací o dřevěných přepravních obalech nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Prodej a výkup palet, europalet Brno

Prodej a výkup palet, europalet Brno

Potřebujete prodat či nakoupit palety, europalety? Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. u Brna nabízí prodej a výkup palet. Vykupujeme použité palety EUR a EPAL a také tyto palety prodáváme. Nabízíme prodej a výkup palet značení: - EUR nebo EPAL použité světlé, tzv. A - EUR nebo EPAL použité tmavé, tzv. B - EUR nebo EPAL použité poškozené k opravě, tzv. C. Palety prodáváme v rozměrech standartních ale i atypických. Zakoupíte u nás palety EUR, palety EURO, EUROPALETY, palety PROSTÉ ČTYŘCESTNÉ, palety PROSTÉ JEDNOCESTNÉ a palety PROSTÉ VRATNÉ. Pro více informací a výkupu a prodeji palet nás neváhejte kontaktovat a také se můžete podívat na naše webové stránky.


Dřevěné pelety na topení | Brno

Dřevěné pelety na topení | Brno

Zima už nám pomalu blíží, a vy už přemýšlíte, kde nakoupíte zásoby na topení pro zimní období a chcete se předzásobit peletami na topení? Neváhejte a ozvěte se nám firma Stanislav Hovězák s.r.o., která sídlí v blízkosti města Brna nabízí nyní v dřevěné pelety na topení. Pelety na topení prodáváme v cenách dle aktuální cenové nabídky dle ročního období. Pelety nabízíme v balení bigbag (vaky) volně sypané nebo sáčkované v pytlích po 15 kg. Dřevěnými peletami můžete topit ve speciálně upravených kotlích, kamnech i krbech určených pro topení peletami. Dřevěné pelety jsou ekologické. Využijte naší nabídky. Kontaktujte nás ohledně nákupu dřevěných pelet telefonicky nebo navštivte osobně naši firmu v blízkosti města Brna. Pro více informací můžete navštívit i naše webové stránky.


Dřevěné palety, dřevěné obaly, Stanislav Hovězák s.r.o

Dřevěné palety, dřevěné obaly, Stanislav Hovězák s.r.o

Sháníte dřevěné palety, přepravní dřevěné obaly nebo dřevěné obalové materiály? Firma Stanislav Hovězák s.r.o vyrábí dřevěné palety standardních i atypických rozměrů. Velký výběr palet různých rozměrů a nosností, dle přání zákazníka na míru. Palety vyrábíme dřevěné, překližkové, z měkkého dřeva, z tvrdého dřeva. Rozměry palet se přizpůsobují rozměrům přepravovaného či skladovaného nákladu. Bytelnost a komponenty určuje hmotnost a typ nákladu. Nabízíme tyto typy palet: Atypické palety Eur - Europalety (prosté čtyřcestné) IPPC (stromečkové, fytopalety) Ohrádkové palety Palety standard Sušené palety Dřevěné přepravní obaly: Bedny, Bednění Paletové nádstavce - ohrádky Proklady, proložky Víka Specializujeme se a atypické přepravní konstrukce. Provádíme také -Výroba a prodej- DŘEVĚNÉ PELETY - PELETKY -výroba řeziva převážně pro přepravní a skladovací účely: desky, latě, hranoly, trámy, proklady, proložky, zarážky, klíny atd.... Nabízíme: řezivo IPPC řezivo sušené řezivo impregnované řezivo hoblované a další dle poptávky klientů - výkup palet, výkup europalet a paletových nástavců, opravy palet EUR, ekologická likvidace vyřazených palet, sušení dřeva a dřevěných obalů i pro papírenský a potravinářský průmysl. IPPC tepelné ošetření dle ISPM FaO 15. Impregnace- Impregnační ošetření dřevěných obalů chemickým roztokem, ošetření proti škůdcům, dopravu vlastních výrobků.


Přepravní obaly, dřevěné obaly, palety, bedny

Přepravní obaly, dřevěné obaly, palety, bedny

Stanislav Hovězák s.r.o., je společnost působící v Kloboukách u Brna. Hlavní činností firmy je výroba přepravních obalů ze dřeva, dřevěných obalů, firma vyrábí europalety, palety standardní, palety atyp, IPPC palety, ISPM, ohrádkové palety, paletové ohrádky, dřevěné přepravní bedny, paletové nástavce, víka, výztuhy, klíny. Vyrábíme a prodáváme dřevěné pelety - peletky. Nabízíme také výrobu atypických dřevěných obalů. Zajistíme také prodej dřevěných briket válcových a výkup palet (pouze výkup europalet). Více informací na webových stránkách.


Paletový skládací nástavec Brno

Paletový skládací nástavec Brno

Firma Stanislav Hovězák s.r.o. Dřevovýroba, výroba dřevěných výrobků nabízí k prodeji a je nyní v akci paletový skládací nástavec. Paletový nástavec skládací nyní nabízíme v akci za super akční cenu 162Kč. Paletový skládací nástavec nabízíme v rozměrech 1200x800x220mm. Přijeďte si k nám nebo si u nás objednete nyní paletový skládací nástavec za akční cenu naše nabídka platí při odběru nad 100ks paletových skládacích nástavců je za akční cenu jen 162Kč.


Přepravní dřevěné bedny, dřevovýroba Břeclav, Brno venkov

Přepravní dřevěné bedny, dřevovýroba Břeclav, Brno venkov

Dřevovýroba Stanislav Hovězák s.r.o. s provozovnou v Kloboucích u Brna, okr. Břeclav, se zabývá výrobou, prodejem a distribucí dřevěných obalů, přepravních beden. Námi vyráběné dřevěné bedny a bednění jsou přepravní obal, který chrání náklad ze všech stran. Nabízíme je v různých provedení, nosností a jakostí dle požadavků klienta. Bedny vyrábíme z různých materiálů a to: -bedny z překližky -sololitu -OSB, DTD, MFP -celodřevěné bedny. Vyrábíme také alternativu přepravní bedny, kterou může být paleta s nástavnými rámy skládanými do potřebné výšky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kloboucích u Brna na ulici Nádražní.


Výkup a prodej europalet

Výkup a prodej europalet

Výkup a prodej europalet. Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. se sídlem v Kloboukách u Brna se zabývá výrobou, prodejem a distribucí dřevěných výrobků. Nabízíme výkup použitých europalet, případnou opravu a následný prodej europalet. Třídění europalet: - světlé A - tmavé B - poškozené C (u nichž je nezbytná certifikovaná oprava). Cena výkupu europalet: světlá A 110 Kč včetně DPH tmavá B 80 Kč poškozená C 30 Kč. Pro více informací a výkupu a prodeji europalet nás neváhejte kontaktovat.


Paletové nástavce - ohrádky

Paletové nástavce - ohrádky

Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. Dřevovýroba se mimo jiné zabývá výrobou a prodejem paletových nástavců IPPC - obyčejné, skládací i pevné. * jinak zvané: paletové ohrádky - ohrady, paletové rámy, ohrádkové palety, atd. Nízká cena, výborná kvalita. Více informací a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Palety, bedny, dřevěné pelety

Palety, bedny, dřevěné pelety

Vyrábíme přepravní obaly, dřevěné obaly, europalety, palety standardní, palety atyp, IPPC palety, ISPM, ohrádkové palety, paletové ohrádky, dřevěné přepravní bedny, paletové nástavce, víka, výztuhy, klíny. Vyrábíme a prodáváme dřevěné pelety - peletky. Nabízíme také výrobu atypických dřevěných obalů. Zajišťujeme prodej dřevěných briket válcových a výkup palet (pouze výkup europalet).


Palety atypické, europalety, ippc palety

Palety atypické, europalety, ippc palety

Vyrábíme přepravní dřevěné obaly, bedny, europalety - EUR (prosté čtyřcestné), palety standart, palety atypické, palety IPPC - (stromečkové, fytopalety), ohrádkové pallety, palety sušené, palety na míru, paletové nástavce- ohrádky, proklady, proložky, víka. Výkup palet: -Vykupujeme použité a poškozené europalety odpovídající normě UIC 435-2. Třídění: Paleta EUR světlá „A“ nepoškozená Paleta EUR tmavá „B“ nepoškozená Paleta EUR tmavá „C“ poškozená - nutná oprava Prodej paliva: DŘEVĚNÉ PELETY - PELETKY Řezivo (pro přepravní a skladovací účely): vyrábíme- hranoly, trámy, latě, desky, proložky, proklady, klíny, zarážky.... Řezivo - IPPC, sušené, impregnované, hoblované Dále provádíme tyto služby: doprava, impregnace, IPPC tepelnéošetření dle ISPM FaO 15, sušení dřeva. Zavolejte! Poradíme, vyrobíme, přivezeme. Nízká cena.


Dřevěné bedny, dřevovýroba, pelety

Dřevěné bedny, dřevovýroba, pelety

Dřevovýroba Stanislav Hovězák s.r.o. Vám nabízí výroba a prodej dřevěných beden: -dřevěných přepravních beden -pelet -další dřevovýroby -výroba manipulovatelných beden. Druhy beden: -překližkové -sololitové -OSB -dřevěné -dřevotřískové. Pelety: -mají vysokou výhřevnost -vyrobeny v lisech z dřevní hmoty. Další dřevovýroba: -obaly -paliva -řezivo. Všechny naše výrobky firma dodá klientům vlastními vozy.


Prodej palet - europaleta, palety  cena

Prodej palet - europaleta, palety cena

Firma Stanislav Hovězák s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oboru dřevovýroba, výroba europalet, dřevěné palety, dřevěné přepravní obaly a bedny, paletové nástavce, ohrádky, víka, proložky, proklady, pelety. Naší hlavní činností je výroba a prodej dřevěných palet. Europalety mají rozměr 1200*800*146 mm. 1.1.2010 vešlo v platnost nařízení garanta licence, že všechny palety EUR musí být tepelně ošetřeny proti škůdcům dle standardu ISPM FaO 15 a označeny na středovém špalku znakem IPPC. Doporučujeme využít certifikované firmy. Nabízíme prodej palet jak standartních tak atypických rozměrů. Eur - Europalety (prosté čtyřcestné) Europaleta nová exklusivní cena 170,00 Kč bez DPH. -PALETA EUR -PALETA EURO -EUROPALETA -PALETA PROSTÁ ČTYŘCESTNÁ -PALETA PROSTÁ VRATNÁ Provádíme také výkup palet, EUR palet. Jsme schopni vyrobit též dřevěné pelety- peletky. Topení dřevními peletami zajišťuje vysokou výhřevnost s minimálním množstvím zbytkového popela. Výroba pelet z čistého dřevního materiálu bez jakýchkoliv příměsí zajišťuje ekologické komfortní topení. Peletky patří do kategorie paliv z trvale obnovitelných zdrojů. Pelety průměru 6 a 8mm v balení: BIGBAG 1 paleta- 600-800kg cena 4200,00Kč/ 1 tuna + 15% DPH pytel 15kg 1 paleta 1050kg cena 4500,00Kč/ 1 tuna + 15% DPH Cena je uvedena bez dopravy! Na základě vaší poptávky vám bude zpracována a zaslána cenová nabídka.