Marouk, s.r.o.


Cejl 62b, Brno 602 00
Studio židlí a kancelářského nábytku

Prodáváme kancelářské židle, konferenční židle, kancelářský nábytek, dřevěné i plastové jídelní a barové židle a stoly, dětské rostoucí židle a stoly, vybavení kanceláří, konferenčních místností, kulturních domů, restaurací, kaváren, ordinací a čekáren. Zajišťujeme dopravu, montáž, servis a poradenství.
Naší specializací jsou zdravotní židle Therapia, které jsou jedinými židlemi v ČR vyráběnými s certifikátem „zdravotní židle.“

Široký sortiment židlí a kancelářského nábytku, najdete jak na našich webových stránkách stránkách, tak i v naší prodejně v Brně na Cejlu 62b.

Produkty
  • sedací soupravy, dvoumístné sedačky, trojmístné sedačky, rozkládací sedačky, rozkládací křesla, nabídka lenošek, sedací taburety, sedací pytle
  • školní lavice, školní židle, otočné kancelářské židle, kancelářská křesla, kancelářské stoly, kancelářské šuplíky, rostoucí stoly pro děti

Apartmány U Klínovce Krušné hory, ubytování v apartmánech, turistika, lyžování, zoopark Chomutov.

Apartmány U Klínovce Krušné hory, ubytování v apartmánech, turistika, lyžování, zoopark Chomutov

Praktický lékař Brno MUDr. Roman Stehlík, rodinná a závodní péče, prevence, očkování, CRP.

Praktický lékař Brno MUDr. Roman Stehlík, rodinná a závodní péče, prevence, očkování, CRP

Související články
Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.


Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

BRIO Hranice s.r.o.

Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

Potřebujete nově vybavit vaši laboratoř? Hledáte odborníka s mnoholetou praxí? Pak si vyberte společnost Brio Hranice. Nabízíme veškeré laboratorní přístroje i zařízení. Máme více jak 20 let zkušeností a spolupracujeme s předními českými i zahraničními firmami. Kromě toho najdete v naší nabídce i laboratorní nábytek a tréninkové přístroje pro studenty středních i vysokých škol.


Firemní články
Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku

Neberete-li výběr židlí a kancelářského nábytku na lehkou váhu, nakupujte tam, kde se o vás postarají a nabídnou své mnohaleté zkušenosti v oboru. Firma MAROUK, sídlící v Brně na ulici Cejl, nabízí širokou paletu kvalitních výrobků převážně českých značek. V nabídce tak naleznete židle TON, PROWORK či LD Seating. Nakoupit židle a nábytek můžete buď prostřednictvím internetového obchodu, nebo při návštěvě prodejny, jejíž součástí je největší showroom židlí v Brně a širokém okolí.


Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Trápení s bolestí zad, za krkem nebo bolestí hlavy, špatný krevní a mízní oběh, křečové žíly i svalové pnutí. To jsou jen některé z mnoha důsledků dlouhého špatného sezení. Zdravotní židle Therapia jsou navrženy s ohledem na zdraví. Unikátní jsou svou konstrukcí a patentovaným systémem biozón, díky čemuž si našly oblibu v mnoha zemích. Jsou vhodné jak pro prevenci před poruchami způsobenými špatným sezením, tak pro usnadnění sezení nemocným pacientům, pro které je dlouhodobé sezení bolestivé.


Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Zamysleli jste se někdy, kolik času během dne prosedíte? Naprostá většina populace stráví sezením na židli během dne spoustu hodin. A rozhodně nejde jen o školáky, studenty či kancelářské pracovníky. O to více se pak musíme zaměřit na výběr kvalitní židle, která zajistí správné, pohodlné a zdravé sezení. Dlouhodobé špatné sezení má totiž za následek nejen bolesti zad, ale i nejrůznější pohybové potíže, špatné dýchání a tím i zhoršenou funkci trávicího traktu, nedostatečné okysličování krve, což způsobuje sníženou koncentraci, a v neposlední řadě i problémy s oběhovým systémem způsobujícím např. křečové žíly apod. Šetřit na židli se proto rozhodně nevyplatí.


Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Výběr vhodné židle určené na každodenní sezení není radno podceňovat. Nesprávná volba vám může přivodit nepříjemné zdravotní problémy, které by se se zdravotní židlí vůbec nevyskytly. Nechte se inspirovat pestrým sortimentem společnosti Marouk, která se zabývá prodejem kvalitních židlí a odborným poradenstvím pro zdravé sezení.


Zdravotní židle Therapia pro bezbolestné sezení pacientů i lékařů

Zdravotní židle Therapia pro bezbolestné sezení pacientů i lékařů

Therapia, to jsou ergonomické zdravotní židle pro dlouhodobé sezení bez bolesti zad z nabídky firmy Marouk, které mají v oblibě jak lékaři, tak i jejich pacienti.


Ergonomické židle Therapia jako podpůrný doplněk k masážím i rehabilitacím zad

Ergonomické židle Therapia jako podpůrný doplněk k masážím i rehabilitacím zad

Židle Therapia s unikátním systémem aktivních biozón pro podporu výsledků masáží či fyzioterapeutických rehabilitací zad najdete v sortimentu společnosti Marouk v Brně.


Kancelářský nábytek, židle Brno

Kancelářský nábytek, židle Brno

Sháníte do Vaší kanceláře vhodný nový a moderní kancelářský nábytek? Chybí Vám v kanceláři stůl, židle, skříňky či jiný kancelářský nábytek? Pak neváhejte a přijďte navštívit naši prodejnu, kde se Vám bude věnovat personál, který Vám velice rád poradí. Nábytkové sestavy nabízíme i na míru podle požadavků klienta. V Sortimentu naleznete stoly, židle, skříně, police, konferenční a počítačové stoly aj. Pro více informací nás beze strachu kontaktujte!


Kancelářský nábytek Brno

Kancelářský nábytek Brno

Firma Marouk, s.r.o., se sídlem v Brně, se zabývá prodejem židlí a kancelářského nábytku. Prodáváme kvalitní kancelářský nábytek, nábytkové sestavy, manažerské sestavy, výškově nastavitelné stoly, kartotéky, věšáky a jiné. Veškerý kancelářský nábytek. Mimo jiné nabízíme také atypický nábytek i nábytek na míru. Konferenční stoly, jídelní stoly, šatní skříňky, lavice, lavičky, školní nábytek.. Více informací najdete na webových stránkách.


Židle Brno - balanční sezení

Židle Brno - balanční sezení

Společnost Marouk, s.r.o., najdete v Brně. Naše firma nabízí a prodává židle balanční, kancelářské židle, zdravotní židle, plastové, moderní, barové, jídelní a ergonomické židle, do jídelny, pro studenty a jiné. Speciálně pro bolavá záda nabízíme BODY-BALANCE-TEC. Je vhodný především pro ženy. Umožní sedět zdravě a v pohybu. Zdravotní židle SITNESS, mají fitness sedák. Nabízíme na webu i na prodejně. Židle Brno - balanční sezení. Více informací najdete na webových stránkách.


Židle Brno - kancelářská židle

Židle Brno - kancelářská židle

Společnost Marouk, s.r.o., se sídlem v Brně, nabízí prodej židlí a kancelářského nábytku. Specializujeme se na prodej židlí. Židle nabízíme za skvělé ceny, jsou dostupné v různých barvách, s čalouněním, s velkým množstvím doplňků. Židle prodáváme např. kancelářské, zdravotní, jednací, barové, pro děti, do jídelen, plastové. Prodáváme různé druhy kancelářských židlí. V naší kamenné prodejně najdete všechny židle, které nabízíme. Rádi Vám poradíme s výběrem. Více informací najdete na webových stránkách.


Židle Brno - dětské a studentské židle a stoly

Židle Brno - dětské a studentské židle a stoly

Firma Marouk, s.r.o., se sídlem v Brně, se zabývá prodejem židlí a kancelářského nábytku. Máme v nabídce židle za výborné ceny, dostupné v různé barvě, čalouněním, i s doplňky. Nabízíme Vám odborné poradenství s vhodným výběrem židle. Židle prodáváme např. kancelářské, zdravotní, jednací, barové, pro děti, do jídelen, plastové. Židle dětské, rostoucí, moderní židle. Studentské židle a stoly. Rychlé dodání židlí, nabízíme kvalitní výrobky. Více informací najdete na webových stránkách.


Židle Brno - zdravotní, ergonomické židle

Židle Brno - zdravotní, ergonomické židle

Marouk, s.r.o., je firma, která působí v Brně a nabízí, dodává kancelářské židle, zdravotní židle, balanční, plastové, moderní, barové, jídelní a ergonomické židle, do jídelen, studenstké a další. Také nabízí prodej kancelářského nábytku, dětský nábytek, dětské rostoucí židle. Skladem židle za výhodné ceny, dostupné v různé barvě, čalounění, i s doplňky. Rádi Vám pomůžeme vybrat židli. Židle Brno - zdravotní, ergonomické židle. Více informací najdete na webových stránkách.


Židle Brno - rostoucí dětský nábytek

Židle Brno - rostoucí dětský nábytek

Židle Brno - rostoucí dětský nábytek. Naše firma Marouk, s.r.o., je z Brna, se zabývá se prodejem židlí a kancelářského nábytku a také nabízí rostoucí dětský nábytek. Nábytek pro děti, židle pro děti, dětské židle. Můžeme Vám nabídnout židle za výborné ceny, dostupné v různé barvě, čalouněním, i s doplňky. Poskytneme Vám poradenství s vhodným výběrem židle.Výběr židlí je široký, v nabídce máme kancelářské, zdravotní, jednací, barové, pro děti, do jídelen, plastové. Židle dětské, rostoucí, moderní židle. Židle a stoly pro studenty. Více informací najdete na webových stránkách.