Fitness pro s.r.o.


Trávník 322/29, Přerov I - Město 750 02
Společnost Fitness pro s.r.o. se zabývá komplexní realizací fitness center a posiloven. Je výhradním distributorem prémiové značky posilovacích strojů Panatta pro Česko, Slovensko a Polsko.

Zaměřujeme se mimo jiné i na repase posilovacích strojů a software pro fitness. Nabízíme také kompletní rešení funkčních zón a sálů pro skupinová cvičení.

Vizualizace, realizace, vybavení, poradenství a servis:
- komplexní řešení fitness center a posiloven
- provedení analýzy současného stavu
- vytvoření dispozic prostor
- prodejní, cenová a marketingová příprava
- návrhy koncepce vedení fitness centra
- 2D návrhy a 3D vizualizace prostor
- instalace zařízení, vybavení
- profesionální servis zařízení, pravidelné prohlídky
- zaškolení trenérů a instruktorů
- školení vedení fitness center, školení marketingu
- dodávky software pro fitness
- software pro sportovní centra
- zajištění financování na stroje

Prodej vybavení pro fitness:
- kardio stroje
- posilovací stroje
- indoor cycling
- dětské stroje, cvičení pro děti
- rehabilitační kardio a posilovací stroje
- funkční trénink
- race walker
- skříně, šatny do fitness center
- příslušenství a doplňky pro fitness

Příslušenství pro fitness:
- pro silový trénink (tyče, kotouče, kettlebelly, jednoruční činky aj.)
- pro jóga a pilates (podložky, míče, rollery)
- doplňky pro aerobic (medicine bally, trampolínky, jednoruční činky, stepy aj.)
- pro balet (podpory a tyče)
- pro box (pytle, stanoviště, rukavice, totemy aj.)
- pro funkční trénink (cross trainer, závěsné systémy, zátěžové vaky aj.)

Produkty
  • tyče na šplh, sloupová konstrukce, branky, kryté střídačky, odrazová prkna, sítě na volejbal, šplhací žebříky, švihadla, gymnastické náčiní a nářadí
  • motokárové trati, půjčovna motokár, aquaparky a sauny, kryté plavecké bazény, tenisové kurty, golfové areály

Výroba a prodej kompletně smontovaných skleníků z hliníkových profilů a polykarbonátu

Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů.
Potisk plastových karet –věrnostní, dárkové a klubové karty.


Související články
Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Forward tenis - sportovní stavby

Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Hrací plocha a kvalitní hřiště jsou důležitou součástí všech tělocvičen, sportovišť i obcí. Nejen tenisové kurty, ale i fotbalové hřiště a velice oblíbené multifunkční hřiště vyžadují k realizaci kvalitu, profesionalitu a zkušenosti. A právě tyto a další podmínky splňuje firma Forward tenis-sportovní stavby se sídlem ve Staré Boleslavi.


Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Forward tenis - sportovní stavby

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.


Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

HOKO-VH s.r.o.

Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

Všude, kde máme v úmyslu posedět si trochu delší dobu, vyžadujeme pohodlí. Kvalitní sedadla a křesla, která vycházejí z dílen moravské firmy HOKO-VH s.r.o. pohodlné posezení zaručují. To ale rozhodně není jediné plus, které tato renomovaná společnost svým zákazníkům přináší.


Firemní články
Nejen správné fitness vybavení udělá z návštěvy posilovny zážitek

Nejen správné fitness vybavení udělá z návštěvy posilovny zážitek

Zdravý životní styl se stává součástí životů čím dál více lidí. Zdravá strava a pravidelný pohyb nás udržují štíhlé, zdravé a spokojené. Fitness centra na nás „útočí“ ze všech stran. Přesto ale někdy sníte o tom, že si své fitness otevřete? Pak se potřebujete odlišit od konkurence a být v dané lokalitě výjimečný. Jak na to vám poradí společnost Fitness pro.


Vizualizace, realizace a vybavení nového fitness centra, posilovny

Vizualizace, realizace a vybavení nového fitness centra, posilovny

Pokud zvažujete realizaci nového fitness centra nebo posilovny, tak se obraťte na naše odborníky, kteří vám zařídí vše od návrhu, přes instalaci posilovacích strojů až po profesionální servis. Poskytneme Vám tyto služby: - komplexní řešení nového fitness centra a posiloven - vizualizace prostor - 2D a 3D návrhy - vybavení pro fitness a posilovny (posilovací stroje) - instalace zařízení, vybavení - software pro fitness - vytvoření dispozic prostor - zaškolení trenérů a instruktorů - školení vedení fitness center Pro naše zákazníky jsme schopni za pomocí partnerů zajistit financování na stroje. Společnost Ftiness pro s.r.o. je výhradním distributorem posilovacích strojů a vybavení značky Panatta Sport pro Česko, Slovensko a Polsko.


Realizace kvalitního, moderního fitness centra, fitka Olomouc, Brno

Realizace kvalitního, moderního fitness centra, fitka Olomouc, Brno

Pokud zvažujete realizaci nebo jen rekonstrukci fitness centra, tak nechte odborníky z Fitness pro s.r.o. pracovat za vás! Zaměřujeme se na realizaci kvalitního a moderní fitness centra, fitka přesně dle vašeho přání. Pomůžeme vám s komplexním řešením fitness center od prvotního konceptu, přes instalaci zařízení až po profesionální servis. Co umíme: - realizace fitness centra, fitka - 2D návrhy a 3D vizualizace prostor - instalace zařízení - dodávky software pro fitness - software pro sportovní centra - zaškolení trenérů a instruktorů - prodej vybavení a příslušenství pro fitness - repase posilovacích strojů - kompletní rešení funkčních zón a sálů pro skupinová cvičení. Společnost Fitness pro s.r.o. je výhradním distributorem firmy Panatta Sport pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.


Realizace a vybavení nového fitness, domácí posilovny, aerobních sálů

Realizace a vybavení nového fitness, domácí posilovny, aerobních sálů

Pokud je vašim koníčkem posilování a zvažujete realizaci domácí posilovny, tak se neváhejte obrátit na společnost Fitness pro s.r.o., která se zabývá realizací nového fitness či posilovny včetně jejich vybavení. Postup realizace nového fitness a posilovny: - provedení analýzy současného stavu - vytvoření dispozic prostor - prodejní, cenová a marketingová příprava - 2D návrhy a 3D vizualizace prostor - instalace zařízení a vybavení - profesionální servis zařízení - pravidelné prohlídky strojů a vybavení. Zaměřujeme se na: - fitness centra - posilovny - aerobní sály - šatny - repase posilovacích strojů - software pro fitness - vedení fitness center. S námi vám půjde cvičení v nové posilovně či fitku samo.


Prodej posilovací, kardio stroje, fitness vybavení a doplňky

Prodej posilovací, kardio stroje, fitness vybavení a doplňky

Pokud potřebujete nové posilovací stroje nebo fitness vybavení, tak se v tomto můžete spolehnout na společnost Fitness pro s.r.o., která se zabývá kompletní realizací posiloven a fitness center. Prodej posilovacích strojů a fitness vybavení: - cardio, kardio stroje - stroje pro funkční trénink - strečink - lavičky - dětské stroje - rehabilitační stroje - stroje pro aerobic - příslušnství a doplňky pro fitness. Společnost Fitness pro s.r.o. je výhradním distributorem posilovacích strojů a vybavení značky Panatta Sport pro Česko, Slovensko a Polsko.


Fitness vybavení, stroje pro děti, realizace soukromé posilovny, fitka

Fitness vybavení, stroje pro děti, realizace soukromé posilovny, fitka

Soukromé či domácí fitness není určeno jen pro dospělé, ale také jej mohou využít i děti. Firma Fitness pro s.r.o. se zaměřuje na fitness stroje pro děti. Cvičení pro děti je jednoduchou a hlavně zábavnou formou, která motivuje k pohybu a hře. Naše fitness vybavení (stroje) pro děti je bezpečné a efektivní. Fitness pro děti: - vizualizace a realizace domácí (soukromé) posilovny - instalace zařízení a vybavení - 2D návrhy a 3D vizualizace prostor - fitness stroje pro děti i dospělé - profesionální servis a pravidelné prohlídky zařízení. Unikátní řada fitness strojů Kids je vyvinuta odborníky a věnována dětem.