MEDI BEAUTY s.r.o.


Štěpánská 49, Praha 1 110 00

Salón esteticko - kosmetické dermatologie:
Péče o tělo
- neinvazivní bezbolestná liposukce
KRYOLIPOLÝZA
- formování postavy a zeštíhlující procedury
- detoxikace
Péče o pleť
- kosmetický institut Hylunia
- neinvazivní lifting a PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ.

IČ: 27663965
DIČ: CZ27663965
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavla Dokoupilová

Neinvazivní liposukce, akční nabídka kryolipolýza Olomouc

Neinvazivní liposukce, akční nabídka kryolipolýza Olomouc

mediBeauty salón esteticko - kosmetické dermatologie nabízí - jarní akční nabídka - ušetříte až 80% ! Neinvazivní liposukce přístrojem R.B.S Overline: - 1 ošetření výběr 1-4 technologie (ultrazvuk kavitace, radiofrekvence, endermologie, laser) v délce 50 minut + 30 minut IMPRES - cena celkem 990,- Kryolipolýza: - 1 ošetření 2 x nasátí (celkem 1 hodina) včetně ochranné membrány = 990,- Kombinovaná liposukce: Kryolipolýza (60 minut) + R.B.S. Overline (40 minut) + Impres (30 minut) - cena 1590,- Lifting a hloubkové čištění Vaši pleti přístrojem LPR Comlex Visage: 1 ošetření výběr 3-4 technologie - cena celkem 990,- Radikální omlazení pleti přístrojem LPR Oxy Face: - 1 ošetření 4 technologie (diamantová mikrodermabraze, kyslíková mezoterapie, 20 minut radiofrekvence, laserová maska) - cena celkem 1365,- Ke každému tělovému ošetření nabízíme diagnostiku a OTO Labélos zdarma!Další produkty a služby
  • kosmetické služby, salony krásy, ošetření pleti, přípravky dekorativní kosmetiky, pěsticí krémy, masáže obličeje

Společnost vyrábějící obalový materiál, především HDPE a LDPE pytle, bublinkové a smrštitelné fólie nebo zip sáčky. Dodávka výrobků je zajištěna k zákazníkovi i s dopravou.

Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.