Dála Musil
marketingový konzultant


Spojilská 1774, Pardubice - Bílé Předměstí 530 03

Marketingový konzultant a designér.
Služby:
- marketingové strategie
- zvýšení kvality služeb
- zvyšení výkonu webů a e-shopů.

IČ: 87688182
DIČ: CZ8606227564
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Dalibor Musil

Chcete okamžitě lepší obchodní výsledky?

Chcete okamžitě lepší obchodní výsledky?

Vaší firmě se nedaří? Máte problémy s prodejem produktů? Zákazníci od vás utíkají? Nikdo nechodí na váš nový web? Proděláváte spoustu peněz? Zaměstnanci jsou pomalí a nevýkonní? Vyhazujete zbytečně peníze za reklamu? Prostě už se svým podnikáním nevíte, kudy kam? Chcete se všech těch problémů v marketingu, obchodu, propagaci i managementu jednou provždy zbavit? Vyzkoušete spolehlivé marketingové poradenství, které vás dostane z potíží. Jednejte, dokud není pozdě...


Lepší prodejní výsledky i image firmy

Lepší prodejní výsledky i image firmy

Chcete získat lepší prodejní výsledky, vybudovat silnější image své firmy a propagovat se účinně? Pak využijte mé spolehlivé služby. Rychle, kvalitně a s důrazem na osobní přístup. Získejte lepší prodejní výsledky S pomocí produktového marketingu zkvalitním vaše produkty a služby a účelně je podpořím pro získání nových zákazníků a udržení současných zákazníků. Buďte více vidět a komunikujte účinněji Zajistím vám také silnější firemní image díky vhodně vedené komunikaci prostřednictvím webu, sociálních sítí a public relations nejen v médiích. Propagujte se smysluplně Aby byl efekt a vliv na vaše obchodní výsledky maximální, postarám se o účinnou reklamu v podobě kreativních konceptů, prodejních textů a zajímavých fotografií či grafiky. Pokud chcete být úspěšnější, kontaktujte mě.Další produkty a služby
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní

Navšitvte náš moderní jezdecký areál, který se nachází poblíž Chebu. Poskytujeme kvalitní zázemí pro milovníky koní, pořádáme jezdecké závody pro nováčky i pokročilé. Užít si u nás můžete také rekreační jízdy na koních i výcvik.

Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.