Velman trade, s.r.o.


Erbenova 58, Ostrava - Vítkovice 703 00

Firma Velman trade, s.r.o. dlouhodobě působí v oboru sanitární techniky, vybavení koupelen, podlahového vytápění a vodoinstalace. Velman trade, s.r.o. nabízí široký sortiment výrobků s přihlédnutím na nejnovější trendy

- potrubí pro rozvody pitné vody
- systém HT pro rozvody vnější kanalizace
- předstěnové systémy
- armatury, splachovače, sifony
- tmely, pěny, lepidla
- potrubí pro rozvody topení
- tvarovky
- podlahové vytápění
- kotle, kamna, krbové vložky
- komínové systémy
- čerpadla, měřící a regulační technika
- izolace
- nářadí
- radiátory, konvektory
- armatury, filtry
- regulátory tlaku, plynoměry
- potrubí pro rozvody plynu
- plynové hadice
- sanitární keramika
- sprchové kouty, vany
- koupelnový nábytek, doplňky

IČ: 28588304
DIČ: CZ28588304
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Blanka Holcová

Prodej, e-shop vodoinstalační, koupelnový materiál Ostrava

Prodej, e-shop vodoinstalační, koupelnový materiál Ostrava

Pokud chystáte rekonstrukci koupelny, můžete pohodlně vybírat z širokého sortimentu na e-shopu společnosti Velman trade, s.r.o., která se zabývá prodejem vodoinstalačního a koupelnového materiálu, sanitární techniky a podlahového vytápění. Prodej, e-shop: - vodoinstalační, koupelnový materiál - sanitární technika - vodovodní baterie - armatury na vodu, rozvody vody - armatury k topení - rozvody plynu - systém EUROTIS - sanitární keramika - sprchové kouty a vaničky, vany - hydromasážní systémy a panely - koupelnový nábytek - koupelnové doplňky - koupelnové žebříky - předstěnové systémy - radiátory, podlahové topení - ohřívače vody, kotle, krbové kamna - expanzní tlakové nádoby - odpadové systémy - plastové výrobky SAM Myjava, ALCA PLAST, HACO - podlahové žlaby - drobné bytové doplňky - ruční, elektrické nářadí. Vše, co váš dům potřebuje, najdete za příznivé ceny ve Velman trade.


Baterie Armaturka Myjava, splachovače, WC sedátka SAM, Ventily Slovarm - prodej

Baterie Armaturka Myjava, splachovače, WC sedátka SAM, Ventily Slovarm - prodej

Společnost Velman trade, s.r.o. dodává veškeré výrobky bývalé Armaturky Myjava, nynějších dodavatelů SAM Holding – plastové výrobky, SAM Trading – armatury, baterie a Slovarm – ventily a kohouty. V e-shopu společnosti Velman trade, s.r.o. si můžete objednat nebo osobně pořídit: Plastové výrobky SAM Myjava - nádržkové splachovače - plovákové ventily - vypouštěcí ventily - záchodová sedátka (WC sedátka) Vodovodní baterie SAM Trading - Armaturka Myjava - TGP a TGPK: - vanová baterie - sprchová baterie - dřezová baterie - baterie k elektrickému ohřívači - meziventily - výtokové ventily Radiátorové ventily a kohouty na radiátory Slovarm - radiátorový kohout přímý - radiátorový kohout rohový - termostatický radiátorový ventil


E-shop, prodej sanitární technika, koupelnové vybavení, podlahové topení, vodoinstalace Ostrava

E-shop, prodej sanitární technika, koupelnové vybavení, podlahové topení, vodoinstalace Ostrava

Stavíte rodinný dům, renovujete byt nebo jen chcete oživit Váš domov něčím novým? Hledáte zkušeného odborníka, který by Vám pomohl kompletně realizovat koupelnu Vašich snů? Pak se obraťte na firmu Velman trade - specialistu na koupelny. V kamenné prodejně i e-shopu Vám nabízí široký sortiment produktů: - potrubí pro rozvody pitné vody - systémy pro rozvody vnitřní a vnější kanalizace - vodoměry, splachovače, sifony - sanitární technika - koupelnový nábytek - koupelnové vybavení - tmely, lepidla - potrubí pro rozvody topení - podlahové vytápění GHS - elektrické kotle, kotle na dřevo, plyn, biomasu - komínové systémy - kamna, krbové vložky - čerpadla, termostaty, měřící zařízení - izolace - radiátory, konvektory - plynové a bezpečnostní armatury - regulátory tlaku, plynoměry, skříně HUP - potrubí pro rozvody plynu - plynové hadice Neváhejte a přijďte, těšíme se na Vaši návštěvu.


E-shop, prodej měděné radiátory Ostrava

E-shop, prodej měděné radiátory Ostrava

Hledáte nejvhodnější zdroj tepla pro Váš domov? Je pro Vás stejně jako účelnost důležitá i kvalita a design? Chcete mít možnost netradičního řešení podle prostorových dispozic? Pak právě pro Vás jsou určeny měděné radiátory od firmy Velman trade s.r.o. Měděné radiátory Vám poskytnou: - možnost prostorové tvarovatelnosti - vysokou tepelnou účinnost - stejnoměrné rozdělení tepla v místnosti - dlouhodobou životnost - vysokou odolnost vůči korozi - velkou pevnost - malou hmotnost - úsporu energie díky malému obsahu vody - snadnou montáž - možnost recyklaceDalší produkty a služby
  • radiátory ústředního topení, radiátory plynového topení, radiátorové ventily, radiátorové kohouty, pojistné topné ventily, odvzdušňovací ventily
  • pružné hadice, hadicové koncovky, kulové kohouty, zpětné klapky, redukční ventily, termostatické směšovače
  • závěsná zrcadla, skříňky s umyvadly, postranní koupelnové skříňky, dřevěné poličky s osvětlením,


Související články
Sanitární výrobky, obklady a dlažby
Sanitární výrobky, obklady a dlažby

Městec Králové se nachází nedaleko města Hradec Králové. Zde se nachází kamenná prodejna, která nabízí krásný pohled na koupelnové a kuchyňské nábytkové centrum. Obchodní a stavební společnost M&K můžete klidně využít i formou eshopu.


Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu
Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu

Pokud chcete koupit rekuperační systémy nebo jen instalační materiál k rekuperačním jednotkám, neváhejte navštívit eshop nebo kamennou prodejnu firmy Ventilátory Zlín - Karel Ušela. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem ventilátorů a stavební vzduchotechniky.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.