Tesařství a pokrývačství Vašek
Jan Vašek


Příčná 257, Fryšták - Dolní Ves 763 16
Telefon: +420 605 887 250

Firma VAŠEK provádí profesionální tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Specializací firmy jsou realizace střešních konstrukcí a dřevostaveb na klíč.

Tesařství, pokrývačství, klempířství:
- střešní konstrukce na míru
- krovové soustavy všech tvarů, pergoly, stání pro auta, zahradní domky
- opravy částí shnilých krovů na památkových objektech
- podlahové trámové rošty včetně izolací
- dřevostavby.

Nabízíme profesionální tesařské práce, které zahrnují střešní konstrukce na míru, výrobu dřevostaveb, dřevěného bednění a širokého sortimentu tesařské produkce. Druhým okruhem našich činností jsou kompletní pokrývačské služby, realizace střešní krytiny včetně zajištění hydroizolace a instalace střešních oken VELUX, FEKRA a ROTO. Okruh našich aktivit uzavírají odborné klempířské práce.

Provádíme rekonstrukce dřevěných krovů a střech historických budov, kostelů i zámků a pokrývačské práce na těžko přístupných místech, kterými jsou radniční a kostelní věže, barokní římsy a další specifická místa. Renovace provádíme s využitím původních metod a tradičních tesařských spojů.

Firma VAŠEK více než 20 let působí ve městě Fryšták nedaleko Zlína. Naše služby poskytujeme v širokém okolí měst Kroměříž, Vsetín, Uherské Hradiště a v celém Zlínském kraji.

IČ: 68009437
DIČ: CZ7901104167
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč
Kontaktní osoba: Jan Vašek

Telefon:
+420 605 887 250

Email:
vasekjan79@seznam.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Jan Vašek
tel: +420 605 887 250
email: vasekjan79@seznam.cz


Provozní doba:
dle dohody

GPS: 49°16′46.12″ N, 17°40′47.31″ E

QR kód firmy Tesařství a pokrývačství Vašek Jan Vašek

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.