Skříně na míru, s.r.o.


Táborská 114, Brno 615 00

Výroba:
-nábytek
-kuchyně na míru, kuchyň, kuchyňské linky
-vestavěné skříně na míru
-podkrovní vestavěné skříně na míru
-předsíňové, odkládací stěny
-pantové vestavěné skříně na míru
-komody, stolky na míru
-vybavení do hotelových pokojů
-nábytek do ložnice, obývacího pokoje
-nábytek do dětského pokoje
-kancelářský nábytek na míru
-koupelnový nábytek na míru.

Garantujeme rychlé dodání, výrobu z kvalitních materiálů, moderní designové řešení a především nízkou cenu.
Specializujeme se hlavně na města Brno, Praha, Zlín, Olomouc, Ostrava..

IČ: 27710858
DIČ: CZ27710858
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Růžička

Vestavěné skříně na míru Tišnov, Blansko, Boskovice

Vestavěné skříně na míru Tišnov, Blansko, Boskovice

Vestavěné skříně na míru Tišnov, Blansko, Boskovice. Garance: -rychlé dodání -výroba z kvalitních materiálů -moderního designového řešení -nízkých cen. Výroba: -nábytek-kancelářský, koupelnový, komody, police aj. -vestavěné skříně na míru -podkrovní vestavěné skříně -předsíňové, odkládací stěny -pantové vestavěné skříně aj. Použité materiály: -zrcadla -běžné materiály -kombinující dřevo a kov -specifické a exkluzivní materiály. Tipy skříní: Designové. Dvou dveřové: Zrcadlová skříň prostor dokonale opticky zvětší a v kombinaci s vhodným osvětlením i prosvětlí. Ideální použití v úzkých a tmavých prostorách. Tří dveřové: -jedna z nejpoužívanějších variant -lze použít rám v barvě libovolného dřevodekoru. aj. Koupelnový nábytek: Tady se nabízí buď klasické vestavěné skříně s pantovými dveřmi, nebo skleněné police vyrobené přesně na míru. Když je koupelna prostornější, dají se umístit vestavěné skříně, třeba na uskladnění ručníků, čistících prostředků, apod.


Vestavěné skříně na míru Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov

Vestavěné skříně na míru Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov

Vestavěné skříně na míru Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov. Výroba: -nábytek -vestavěné skříně na míru -podkrovní vestavěné skříně -předsíňové, odkládací stěny -pantové vestavěné skříně aj. Tipy: Dvou dveřové: Zrcadlová skříň prostor dokonale opticky zvětší a v kombinaci s vhodným osvětlením i prosvětlí. Ideální použití v úzkých a tmavých prostorách. Tří dveřové: -jedna z nejpoužívanějších variant -lze použít rám v barvě libovolného dřevodekoru. Čtyř dveřové: -intalace je většinou přes celou místnost, ale lze také zvolit i variantu rohové skříně. Pantové: -umísťují se tam, kde není omezení jejich otevírání do prostoru -jsou velice variabilní aj. Garance: -rychlého dodání -výroby z kvalitních materiálů -moderní designového řešení -nízké ceny.


Vestavěné skříně na míru Zlín, Kroměříž, Uherské hradiště

Vestavěné skříně na míru Zlín, Kroměříž, Uherské hradiště

Vestavěné skříně na míru Zlín, Kroměříž, Uherské hradiště. Garance: -rychlého dodání -výroby z kvalitních materiálů -moderní designového řešení -nízké ceny. Výroba: -nábytek -vestavěné skříně na míru -podkrovní vestavěné skříně -předsíňové, odkládací stěny -pantové vestavěné skříně aj. materiál: - zrcadla -běžné materiály -kombinující dřevo a kov -specifické a exkluzivní materiály. Tipy skříní: -Designové -Dvou dveřové: Zrcadlová skříň prostor dokonale opticky zvětší a v kombinaci s vhodným osvětlením i prosvětlí. Ideální použití v úzkých a tmavých prostorách. Tří dveřové: -jedna z nejpoužívanějších variant -lze použít rám v barvě libovolného dřevodekoru. Čtyř dveřové: -intalace je většinou přes celou místnost, ale lze také zvolit i variantu rohové skříně. Pantové: -umísťují se tam, kde není omezení jejich otevírání do prostoru -jsou velice variabilní aj. Doplňky: -výsuvné drátěné koše a zásuvky -šatní tyče -sklopné šatní tyče (pantograf) -výsuvný věšák -výsuvné police -výsuvné drátěné police. Kancelářský nábytek: -vestavěné skříně -komody -pracovní stoly s kontejnery. Skříně pro kancelářské prostory jsou většinou s pantovými dveřmi, které lze bez problémů zamykat.


Vestavěné skříně na míru Hodonín, Znojmo, Mikulov, Břeclav

Vestavěné skříně na míru Hodonín, Znojmo, Mikulov, Břeclav

Vestavěné skříně na míru Hodonín, Znojmo, Mikulov, Břeclav. Specializace: -vestavěné skříně na míru -šatní skříně na míru -obývací pokoje -komody -kuchyňské linky -veškerý nábytek na míru. Výroba: -nábytek -vestavěné skříně na míru -podkrovní vestavěné skříně -předsíňové, odkládací stěny -pantové vestavěné skříně -vybavení do hotelových pokojů -nábytek do ložnice, obývacího pokoje -nábytek do dětského pokoje -kancelářský nábytek na míru -koupelnový nábytek na míru. Tipy vestavěných skříní: Designové: Ať už jsou to vestavěné skříně do pracovny, skříně do ložnice, vestavné skříně do chodby , nebo Tv-audio stěna, vždy je účelem co nejlepší využití odkládacího prostoru. Dvou dveřové: Zrcadlová skříň prostor dokonale opticky zvětší a v kombinaci s vhodným osvětlením i prosvětlí. Ideální použití v úzkých a tmavých prostorách. Tří dveřové: -jedna z nejpoužívanějších variant -lze použít rám v barvě libovolného dřevodekoru. Čtyř dveřové: -intalace je většinou přes celou místnost, ale lze také zvolit i variantu rohové skříně. Více dveřové: -lze použít kombinaci lamina se zrcadlem nebo barevná a mléčná skla. Podkrovní, členité: -lze vyrobit na míru s posuvnými dveřmi nebo dveřmi pantovými. Pantové: -umísťují ¨se tam, kde není omezení jejich otevírání do prostoru -jsou velice variabilní. Doplňky: -výsuvné drátěné koše a zásuvky -šatní tyče -sklopné šatní tyče (pantograf) -výsuvný věšák -výsuvné police -výsuvné drátěné police.


Kuchyně na míru,vestavěné šatní skříně Praha, Brno

Kuchyně na míru,vestavěné šatní skříně Praha, Brno

Kuchyně na míru,vestavěné šatní skříně Praha, Brno. Vestavěné šatní skříně Praha. -specializujeme se na tvorbu vestavěných skříní na míru a atypického nábytku -hodí se do bytů a malých domácností – dokáží uspořit prostor -jsou-li šatní skříně osazeny zrcadly, pak se prostor ještě více opticky zvětší a prosvětlí Výroba,materiál: - zrcadla -prosklená skla -běžné materiály -kombinující dřevo a kov -specifické a exkluzivní materiály Výběr záleží na požadavku zákazníka, totéž platí i o barvách a povrchových úpravách. Vybaveny policovým systémem včetně doplňkových zásuvek, věšáků, šatních tyčí aj. Kuchyně na míru: Hlavní pozornost věnujeme funkčnosti a účelnosti kuchyňské linky. Základní součásti: Dvířka pro kuchyně na míru: -trachea -drena -tilia -draft Pracovní desky: -EGGER -Kronospan Vestavěné spotřebiče: -Bosch -Siemens -Mora -Gorenje aj. Drátěný program: -Mivokor -Vibo Dřezy a baterie: -Franke -Schock


Vestavěné skříně na míru Brno, Praha

Vestavěné skříně na míru Brno, Praha

Vestavěné skříně na míru Brno, Praha. Specializujeme se: -vestavěné skříně na míru -šatní skříně -obývací pokoje -komody -kuchyňské linky -veškerý nábytek na míru. Tipy vestavěných skříní: Designové: materiál: -lakobel -sklo -zrcadlo -hliník Dvou dveřové: Zrcadlová skříň prostor dokonale opticky zvětší a v kombinaci s vhodným osvětlením i prosvětlí. Ideální použití v úzkých a tmavých prostorách. Tří dveřové: -jedna z nejpoužívanějších variant -lze použít rám v barvě libovolného dřevodekoru. Čtyř dveřové: -intalace je většinou přes celou místnost, ale lze zvolit i variantu rohové skříně Více dveřové: -lze použít kombinaci lamina se zrcadlem -barevná a mléčná skla. Podkrovní, členité: -lze vyrobit na míru s posuvnými dveřmi -s dveřmi pantovými. Do podkrovních prostor můžeme umístit i knihovny, komody, TV-stěny aj. Pantové: -většinou se umísťují tam, kde není nijaké omezení jejich otevírání do prostoru -jsou velmi variabilní. Doplňky k vestavěným skříním: -výsuvné drátěné koše a zásuvky -šatní tyče -sklopné šatní tyče (pantograf) -výsuvný věšák -výsuvné police -výsuvné drátěné policeDalší produkty a služby
  • kuchyňské linky, kuchyně na míru, závěsné skříňky, rustikální kuchyně, horní výklopné skříňky
  • zařízení ložnic, ložnicový nábytek, postele a matrace, ložnicové sestavy, šatní skříně
  • výroba nábytku na míru, výroba vestavěných skříní, atypické postele, police na míru, botníky na míru, sedací nábytek na míru
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • kancelářské židle, kancelářské stoly, PC stoly, šuplíky do kanceláří, kancelářské zásuvky, psací stoly


Související články
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.


Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů
Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů

Bolí vás často záda při práci u stolu? Pak může být na vině nesprávný výběr nábytku. Jednou z možností, jak se těmto zdravotním potížím vyhnout, je pořízení elektricky nastavitelného stolu, který se vašim momentálním požadavkům přizpůsobí.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.