Aquapark Uherské Hradiště,
příspěvková organizace


Sportovní 1214, Uherské Hradiště 686 01

Aquapark Uherské Hradiště, příspěvková organizace je skvělým místem pro vodní radovánky, plavání a relaxaci.

Tobogány X-tube o délce 186 m a stočtyřicetimetrový Black Hole jsou největšími lákadly uherskohradišťského Aquaparku.

Přičteme-li k nim celoroční provoz vyhřívaného bazénu pod širým nebem, příjemný saunový svět či rozsáhlý venkovní areál, objevíte skvělé místo pro vodní radovánky, plavání a relaxaci.

Ve vnitřním i venkovním areálu najdete řadu atrakcí, plaveckých a zábavních bazénů, hřišť, sportovišť i restaurací. Samozřejmé jsou doplňkové služby v podobě wellness procedur, programových balíčků i prodeje plaveckého a saunového sortimentu.
Nechybí možnost pořádání oslav či firemních setkání.

Aktivním způsobem se kterýkoliv návštěvník může zapojit do široké nabídky programů.
Programy:
- výuka plavání
- cvičení ve vodě i na vodě - intenzivní i méně náročná
- ozdravné a relaxační aktivity.

IČ: 72063904
DIČ: CZ72063904
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Durďák

Aquabalanc efektivní trénink, zábavné cvičení na plovoucích podložkách

Aquabalanc efektivní trénink, zábavné cvičení na plovoucích podložkách

V Aquaparku Uherské Hradiště máte možnost vyzkoušet novou formu zábavného cvičení, která se stává hitem. Jde o efektivní trénink na plovoucích podložkách - Aquabalanc.Další produkty a služby
  • wellnes centrum, zdravotnická zařízení, masážní studia, rehabilitační centra, služby maséra
  • wellnes, tobogány, dětský bazén, plavecký bazén, vířivky s teplou vodou, plavání s dětmi, pobyt v sauně, pobyt v páře, plavání proti proudu


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.