HT car system s.r.o.

CZKSady reproduktorů pro vozy Škoda Vsetín, Zlín

Společnsot HT car system s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se zabývá prodejem a výrobou elektro doplňků pro automobily, například vyhříváním autosedadel, autopotahy s vyhříváním, centrálním zamykáním, dálkovým ovládáním, i autoalarmy. Působíme po celé ČR, především ale v okresech Zlín a Valašské Meziříčí.

Zajistíme i montáž našich doplňků u firem, se kterými máme sjednanou spolupráci. Pokud tedy váháte, kde si nechat nainstalovat naše výrobky, obraťte se na nás. V každém kraji Vám doporučíme spolehlivou firmu.

Automobily - příslušenství, doplňky:
- výroba a prodej elektroautodoplňků
- centrální zamykání
- automatické spínače světel
- zabezpečovací technika - zabezpečení zámků SAFE PLUS
- vyhřívání sedadel
- denní svícení LED
- parkovací senzory
- montážní nářadí
- dálkové ovládání
- autoalarmy
- AKU - baterie do ovladačů
- Autodoplňky STUALARM

Poskytujeme velkoobchodní ceny pro autosalóny, autoservisy i pro prodejny autodoplňků. Stačí se jen zaregistrovat na našem eshopu a do poznámky k objednávce uvést, že máte zájem nakupovat za velkoobchodní ceny, a my Vám po ověření nastavíme výhodné ceny, které se již započítají při první objednávce. Rychlé a jednoduché.

Navíc u nás zakoupíte i elektrické vyhřívání doplňků, jako jsou vložky do bot či podsedáky do interiérů i exteriérů. Napájet je lze i Power bankou.

Mezi produkty, které poskytujeme našim zákazníkům, se řadí i Germicidní lampy UV-C, které dovedou zničit všechny bakterie, spóry i viry. Využijete je ve zdravotnických i laboratorních a veřejných prostorách, ve firmách, ale oceníte jej i v domácnostech.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Slogan:

Výrobce a distributor autodoplňků


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  
Štítky:

Vyhřívání sedadel, Vsetín, Zlín, autopotahy, centrální zamykání, dálkové ovládání aut, autoalarmy