PODSTRÁNKY

Zkušební trhací stroje elektromechanické a hydraulické, prodej a servis

Zkušební trhací stroje elektromechanické a hydraulické, prodej a servis
Zkušební techniku, zkušební trhací stroje Testometric a Ibertest dodává na český trh výhradní dozvozce a autorizovaný distributor Labormachine s.r.o. Zkušební stroje a zařízení pro kontrolu kvality výrobků a testování materiálů podle mezinárodních standardů jsou používány po celém světě v průmyslových odvětvích, ale i v oblasti vývoje, výzkumu a vzdělávání. V naší nabídce se setkáte s hydraulickými a elektromechanickými zkušebními stroji, stroji pro dynamické zkoušení a stroji pro zkoušení stavebních materiálů a betonů. Jsme držitelem certifikátů systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry a tvrdoměry Vickers, Rockwell, Brinell

Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry a tvrdoměry Vickers, Rockwell, Brinell
Vedle zkušební techniky, zkušebních trhacích strojů a lisů najdete v nabídkovém portfóliu společnosti Labormachine s.r.o. rovněž tvrdoměry, které se používají k vyhodnocení tvrdosti materiálů. Na výběr máte tvrdoměry automatické nebo manuální tvrdoměry s optickým ukazatelem hodnoty nebo s digitálním vyhodnocením tvrdosti materiálu. Ať už si od nás zakoupíte univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry Vickers, tvrdoměry Rockwell, Brinell nebo Vickers, vždy můžete počítat se záručním a pozáručním servisem včetně odborného poradenství.

Akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci zkušebního zařízení

Akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci zkušebního zařízení
Společnost Labormachine s.r.o. zřídila kalibrační laboratoř schválenou Českým institutem pro akreditaci, která je ve shodě s normou ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Naše akreditovaná kalibrační laboratoř se zabývá kalibrací zkušebního zařízení, tvrdoměrů, siloměrů, průtahoměrů, zkušebních trhacích strojů a lisů, strojů pro dynamické zkoušení a strojů pro zkoušení stavebních materiálů a betonů. Naše kalibrační laboratoř splňuje požadavky na odbornou způsobilost a vyhovuje požadavkům na systém managementu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Labormachine s.r.o. Trhací stroje a tvrdoměry
WEBOVÁ STRÁNKA
Labormachine s.r.o.
www.labormachine.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Testometric stroje
Adresa

Adresa

Hlavní 424
Otice 747 81

info@labormachine.cz
+420 602 740 241


Najdete nás také zde:

ARES
captcha