Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry a tvrdoměry Vickers, Rockwell, Brinell

Vedle zkušební techniky, zkušebních trhacích strojů a lisů najdete v nabídkovém portfóliu společnosti Labormachine s.r.o. rovněž tvrdoměry, které se používají k vyhodnocení tvrdosti materiálů. Na výběr máte tvrdoměry automatické nebo manuální tvrdoměry s optickým ukazatelem hodnoty nebo s digitálním vyhodnocením tvrdosti materiálu. Ať už si od nás zakoupíte univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry Vickers, tvrdoměry Rockwell, Brinell nebo Vickers, vždy můžete počítat se záručním a pozáručním servisem včetně odborného poradenství.

Tvrdoměry Rockwell, Brinell, Vickers , Labormachine s.r.o.

Tvrdoměry Rockwell, Brinell nebo Vickers, univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry

Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry Vickers, tvrdoměry Rockwell, Brinell nebo Vickers Vám udělají dobrou službu při určování tvrdosti materiálů. Při měření tvrdosti je vtlačována kulička, jehlan či kužel do materiálu a hloubkou vpichu, odporem materiálu vůči vtlačení tělíska je vyčíslena hodnota tvrdosti zkoušeného materiálu podle metod Brinella, Rockwella, Vickerse. Společnost Labormachine s.r.o. dodává manuální a automatické tvrdoměry s digitálním vyhodnocením nebo optickým ukazatelem hodnot.

Tvrdoměry Rockwell, Brinell, Vickers


Metody měření tvrdosti zkoušeného materiálu podle Brinella, Rockwella, Vickerse

Tvrdost podle Brinella se zjišťuje vtlačováním ocelové kalené kuličky do zkušebního materiálu, která směřuje kolmo k povrchu tělesa po stanovenou dobu. Následně po odlehčení se změří průměr vtisku. Metoda podle Rockwella probíhá měřením hloubky vniknutí diamantového kužele nebo ocelové kuličky do zkoušeného předmětu. Tvrdost podle Vickerse se vyhodnotí změřením úhlopříčky vtisku po vtlačení jehlanu do testovaného materiálu. Měření tvrdosti podle Vickerse je velmi přesné a je možné je použít pro všechny tvrdosti.


PODSTRÁNKY

Trhací stroje

Trhací stroje
Zkušební trhací stroje elektromechanické a hydraulické, prodej a servis

Tvrdoměry

Tvrdoměry
Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry a tvrdoměry Vickers, Rockwell, Brinell

Akreditovaná kalibrační laboratoř

Akreditovaná kalibrační laboratoř
Akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci zkušebního zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Labormachine s.r.o. Trhací stroje a tvrdoměry
WEBOVÁ STRÁNKA
Labormachine s.r.o.
www.labormachine.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Testometric stroje
Adresa

Adresa

Hlavní 424
Otice 747 81

info@labormachine.cz
+420 602 740 241


Najdete nás také zde:

ARES
captcha