Zkušební trhací stroje elektromechanické a hydraulické, prodej a servis

Zkušební techniku, zkušební trhací stroje Testometric a Ibertest dodává na český trh výhradní dozvozce a autorizovaný distributor Labormachine s.r.o. Zkušební stroje a zařízení pro kontrolu kvality výrobků a testování materiálů podle mezinárodních standardů jsou používány po celém světě v průmyslových odvětvích, ale i v oblasti vývoje, výzkumu a vzdělávání. V naší nabídce se setkáte s hydraulickými a elektromechanickými zkušebními stroji, stroji pro dynamické zkoušení a stroji pro zkoušení stavebních materiálů a betonů. Jsme držitelem certifikátů systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Zkušební stroje Testometric,  Labormachine s.r.o.

Zkušební stroje a lisy Testometric pro měření tlaku, tvrdosti, přilnavosti, ohybu

Zkušební trhací stroje a lisy Testometric jsou výrobcem neustále inovovány, moderní trhací stroje pro velké zatížení a ochranou proti přetížení, posunu a nárazu, se používají pro měření tlaku, tvrdosti, přilnavosti, ohybu, střihu, tahu, zkoušení pružin, malých součástek, skla, pěnových a izolačních materiálů a mnoha dalších výrobků. Ze zkušebních trhacích strojů Testometric Vám nabídneme modelovou řadu CT a AT, která má k řízení zabudovaný PC s dotykovým ovládáním. Univerzální zkušební stroje CT zvládnou i složité zkušební postupy. Jde o energeticky efektivní stroje, zkonstruované z bezolovnatých materiálů. Naši specialisté Vám s výběrem poradí, vždy pro Vás najdou nejvhodnější řešení, dokonce Vám můžeme dodat speciálně upravené zkušební stroje pro nestandardní testování.

Zkušební stroje Testrometric, Labormachine s.r.o.


Zkušební stroje elektromechanické a hydraulické značky Ibertest

Ze Španělska dovážíme a u nás distribuujeme kvalitní zkušební elekromechanické a hydraulické stroje Ibertest. Standardní hydraulické zkušební stroje nabízíme s různým stupněm zatížení od 600 do 5000kN. Pro vyhodnocení životnosti materiálu, pro simulování reálných pracovních podmínek některých součástí nebo celého systému jsou určeny stroje pro dynamické zkoušení a stroje pro zkoušení stavebních materiálů a betonů, v naší nabídce jde konkrétně o servo-hydraulické zkušební stroje řady UFIB. V oboru zkušebních trhacích strojů jsme profesionálové, při nákupu jakéhokoli zkušebního zařízení Vám odborně poradíme, stroj nainstalujeme a uvedeme do provozu, poskytneme Vám školení o obsluze zkušebních strojů, počítat můžete se servisem jak v záruční tak pozáruční době.

Zkušební stroje Ibertest, Labormachine s.r.o.


PODSTRÁNKY

Trhací stroje

Trhací stroje
Zkušební trhací stroje elektromechanické a hydraulické, prodej a servis

Tvrdoměry

Tvrdoměry
Univerzální tvrdoměry, mikrotvrdoměry a tvrdoměry Vickers, Rockwell, Brinell

Akreditovaná kalibrační laboratoř

Akreditovaná kalibrační laboratoř
Akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci zkušebního zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Labormachine s.r.o. Trhací stroje a tvrdoměry
WEBOVÁ STRÁNKA
Labormachine s.r.o.
www.labormachine.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Testometric stroje
Adresa

Adresa

Hlavní 424
Otice 747 81

info@labormachine.cz
+420 602 740 241


Najdete nás také zde:

ARES
captcha