JOCHOVO - Voda - Topení - Plyn


Komenského 1121, Světlá nad Sázavou 582 91
Společnost JOCHOVO s.r.o. poskytuje svým zákazníkům komplexní servis v oblasti vodoinstalačních, topenářských a plynoinstalačních pracech. Dále se zaměřujeme na velkoobchodní a maloobchodní prodej široké škály instalatérských potřeb a provozujeme půjčovnu nářadí. Navštívit nás můžete na adrese Komenského 1121, Světlá nad Sázavou.

Práce, řemeslo:
- vodoinstalatérské
- topenářské
- plynoinstalační
- zednické, obkladačské.

Služby:
- montáž vodovodních, kanalizačních a plynových přípojek
- montáž propan-butanu
- rekonstrukce koupelen
- obklady, dlažby
- rozvody topení a vody ocel, CU, plast
- diamantové vrtání za sucha a mokra
- rozvody plynu včetně projektu a výchozí revize
- údržba, opravy a revize vodovodních zařízení
- vystrojení studní včetně elektro.

Velkoobchod, maloobchod:
- instalační materiál, instalatérské potřeby
- veškerý materiál voda, plyn, topení
- bojlery, čerpadla
- sanitární technika
- vany, baterie, umyvadla
- vybavení koupelen....a další.
Tel.: 569 456 781, 734 440 436

Půjčovna, pronájem:
- nářadí Hilti
- sbíjecí kladiva, vrtačky a vrtací kladiva.

Produkty
 • radiátory ústředního topení, radiátory plynového topení, radiátorové ventily, radiátorové kohouty, pojistné topné ventily, odvzdušňovací ventily
 • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
 • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
 • výkop zeminy, úpravy terénů, výkopy pro inženýrské sítě, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch
 • pozemní stavby, vodovodní potrubí, kanalizační přípojky, plynovody a kanalizace, stavební činnost, dopravní komunikace
 • renovace bytových jader, zednické a obkladačské práce, dodávka sanitárního vybavení, montáž posuvných dveří, revize elektroinstalace
 • půjčení a prodej nářadí, profesionální nářadí, potřeby pro kutily, aku nářadí, elektrické nářadí, ruční nářadí
 • kulové kohouty, zpětné klapky, redukční ventily, termostatické směšovače, rozdělovače pro rozvod vody, rohové ventily
 • montáž vodovodních baterií, opravy vodoinstalace, instalace kanalizace, montáž odpadního potrubí, rekonstrukce bytových jader
 • stavebně zednické práce, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, štukování a omítání, demoliční práce


Související články
Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

PIRES s.r.o.

Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

Žádná průmyslová společnost se neobejde bez spolehlivého plynového zařízení. U něj je třeba nejdříve zajistit správnou montáž, která musí být provedena kvalitně. Následně je nutné při provozu stanice plynu pravidelně revidovat. Pokud hledáte vhodného partnera v tomto odvětví, doporučujeme společnost PIRES s.r.o. z města Třinec. Mezi jejich hlavní činnosti patří poskytování služeb pro průmysl, kde se starají převážně o instalaci a revize plynových zařízení a systémy průmyslových pecí.


Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.


Firemní články
Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Instalatérské práce jsou při stavebních pracích naprosto nezbytné. Vždy je třeba pozvat si profesionály na vodo topo, kteří všechny úkony bez problémů zvládnou. Přesně takovou společností je firma Jochovo, zajišťující nejen vodoinstalace a inženýrskou činnost, ale fungující také jako půjčovna nářadí. Navíc vyměňujeme i kotle v rámci tzv. kotlíkové dotace.


Vodoinstalace od odborníka vydrží

Vodoinstalace od odborníka vydrží

Máte problémy s rozvody vody ve vašem domě či bytě? Topení nefunguje tak, jak by mělo? Pocházíte ze Světlé nad Sázavou a okolí? Pak vaší ideální volbou je společnost Jochovo, která poskytuje komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn.


Vodoinstalace, plynařské a topenářské práce, okres Havlíčkův Brod

Vodoinstalace, plynařské a topenářské práce, okres Havlíčkův Brod

Instalace vody, topení a plynu, montáž umyvadel, van, WC, rozvody z oceli, mědi či plastu, prodej materiálu realizuje JOCHOVO s.r.o., Světlá nad Sázavou.


Instalatérství Světlá nad Sázavou – montáž rozvodů vody, topení a plynu

Instalatérství Světlá nad Sázavou – montáž rozvodů vody, topení a plynu

V instalatérství ve Světlé nad Sázavou Vám namontujeme rozvody vody, topení i plynu. Postaráme se o vodovodní, plynové i kanalizační přípojky. Propojíme všechny sítě v budově a vytvoříme pro Vás jejich výchozí revize. Kompletně vybavíme koupelny a bytová jádra potrubím na vodu i teplo a do místností dodáme dlažbu a obklady. Pokud u Vás nastane havarijní situace, zavolejte naše odborníky, kteří provedou opravu a revizi všech vodovodních a plynových zařízení. Všechny rozvody tvoříme z oceli, plastu a CU a zaručujeme tak dlouhodobou životnost celé sítě. Máme spoustu znalostí a praxe v instalatérství a vlastníme kvalitní přístroje pro pokládku a revizi potrubí a rozvodů. Svěřte stavbu či rekonstrukci Vašich instalatérských sítí našim odborníkům ze Světlé nad Sázavou a těšte se z profesionálně odvedené práce. Nabízíme spolehlivost, dokonalost a vysokou kvalitu vloženého potrubí.


Nabídka práce zámečník Vysočina, hledáme šikovné zámečníky

Nabídka práce zámečník Vysočina, hledáme šikovné zámečníky

Hledáme šikovné zámečníky do naší společnosti na Vysočině. Máte zájem o práci u společnosti, která má více než pětadvaceti letou zkušenost v topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví? Pokud máte alespoň dvouletou praxi v oboru a svářečský průkaz, pak sháníme právě Vás. Více informací o nabídce práce, finančním ohodnocení a náplni práce naleznete na telefonním čísle 777 619 524.


Nabídka práce instalatér Vysočina, hledáme nové kolegy s praxí

Nabídka práce instalatér Vysočina, hledáme nové kolegy s praxí

Sháníme nové kolegy instalatéry s praxí pro práci na Vysočině. Přidejte se k firmě s 25 lety praxe v oboru voda topení a plyn. Montujeme vodovodní, plynové i kanalizační potrubí, přípojky a zajišťujeme jejich servis a revize. Hledáme šikovné instalatéry s praxí v oboru. Svářečský a řidičský průkaz sk. B. výhodou. Pokud jste samostatní a spolehliví a hledáte stabilní práci na Vysočině, sháníme právě Vás. Nabízíme odpovídající peněžní ohodnocení a osobní prémie. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto práci nás prosím kontaktujte na uvedeném telefonní čísle nebo na emailové adrese.


Montáž topení a plynu Světlá nad Sázavou

Montáž topení a plynu Světlá nad Sázavou

JOCHOVO s.r.o. ze Světlé nad Sázavou se zabývá montáží a stavebními pracemi, které se týkají vodoinstalací, topení a plynu. Také poskytujeme služby v oblasti inženýrských činností nebo stavebních a zámečnických prací. Montáže: - přípojek (kanalizace, voda a plyn) - ústředních vysavačů značky HAYDEN - propan-butanu. Stavební práce: - obstaráváme renovace bytových jader (obkladů a dlažeb) včetně koupelen - zajišťujeme inženýrské sítě s veškerými zemními pracemi - vrtání za mokra i sucha za pomocí diamantového vrtáku - zednické a obkladačské práce - rozvody plynu i se zpracováním projektu a revizí - rozvody vody a topení z ocele, mědi nebo plastu - zařizujeme vše ohledně vodovodních zařízení – revize, opravy, údržba. Také zajišťujeme prodej: - kotlů na tuhá paliva nebo plyn - veškerého materiálu z platu, kovu nebo mědi pro vodu, plyn a topení - baterie, vany, umyvadla - bojlerů, čerpadel, sanitační techniky.


Půjčovna nářadí - kvalitní nástroje HILTI - Světlá nad Sázavou

Půjčovna nářadí - kvalitní nástroje HILTI - Světlá nad Sázavou

Stavíte či rekonstruujete, nemáte dostatek kvalitního nářadí a hodila by se vám ve vaší blízkosti půjčovna nářadí? Nechcete investovat do drahých nástrojů, protože víte, že byste je v budoucnu nevyužili? Ve společnosti JOCHOVO máme řešení. Ve městě Světlá nad Sázavou je tu pro vás naše půjčovna nářadí, kde seženete kvalitní nářadí značky HILTI. Mezinárodně úspěšná firma HILTI vyrábí kvalitní a osvědčené nářadí pro stavby všeho druhu. V nabídce společnosti tak najdete nářadí pro profesionální stavební firmy, ale i nástroje pro domácí kutily. Také my ve společnosti JOCHOVO vám chceme poskytovat to nejlepší, co je na trhu k dostání. Naše půjčovna nářadí vám proto nabízí produkty společnosti HILTI k pronájmu, a to jak na jeden den, tak na delší dobu. Co vše vám naše půjčovna nářadí nabízí? Seženete u nás například toto nářadí firmy HILTI: - Sbíjecí kladiva - Vrtačky - Vrací kladiva Ať už tak přestavujete byt nebo vlastníte firmu, naše půjčovna nářadí je tu pro vás. Díky nám nemusíte utrácet, na potřebnou dobu vám zapůjčíme libovolné nářadí značky HILTI a poskytneme vám k němu potřebnou instruktáž. Pro více informací o službách půjčovny nářadí ve Svetlé nad Sázavou nás kontaktujte na telefonním čísle +420 602 405 974 nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách.


Voda topení plyn prodej Světlá nad Sázavou

Voda topení plyn prodej Světlá nad Sázavou

Materiály na vodu, plyn a topení prodává a montuje firma JOCHOVO s. r. o. pro město Světlá nad Sázavou a okolí. Vybrat si u nás můžete vodní čerpadla, bojlery, sanitační techniku, vany, baterie a umyvadla, kotel na tuhá paliva a na plyn. Montujeme i propan-butan. Připravíme veškeré inženýrské sítě a zemní práce, pokládáme plynové, vodovodní a kanalizační přípojky a rozvody. Všechna vodovodní a plynové zařízení opravujeme a udržujeme ve správném chodu. Pokud máte zájem o prohlídku našich výrobků a předvedení služeb, navštivte naši vzorkovou prodejnu, nebo se podívejte na naše internetové stránky.


Prodejna Voda – topení - plyn - Světlá nad Sázavou

Prodejna Voda – topení - plyn - Světlá nad Sázavou

Voda, topení a plyn, to jsou tři oblasti, kterým ve společnosti Jochovo Světlá nad Sázavou skutečně rozumíme. Vždyť se také prací v této oblasti zabýváme již od roku 2005. Dnes se tak nejen postaráme o komplexní stavební práce a inženýrskou činnost, náš velkoobchod a maloobchod nabízí také prodej rozmanitého vybavení pro plynaře a vybavení pro topenáře té nejvyšší kvality. Při opravách vody, topení nebo plynových přípojek je potřeba nejen šikovnost a zkušenosti, ale také kvalitní vybavení. V naší se tím řídíme na 100% - proto nabízíme vybavení pro topenáře i vybavení pro plynaře všeho druhu. U nás tak pořídíte potřebné plastové, měděné i ocelové součástky, v našem velkoobchodě ale nabízíme také: - bojlery - čerpadla - sanitačí techniku - vany - baterie - umyvadla - kotle na plyn a tuhá paliva Ať už jste tak profesionální instalatér, plynař, topenář, nebo domácí kutil, který si se s vším poradí sám, u nás si jistě vyberete vše potřebné. A protože chceme, abyste si kvalitou našeho zboží mohli být vždy jistí, ve městě Světlá nad Sázavou jsme pro vás otevřeli vzorkovou prodejnu Voda – topení – plyn. Zde si můžete vybavení pro plynaře, vybavení pro topenáře i další užitečné součástky osahat a vyzkoušet, ale také si nechat poradit od našich prodejců. Je vaším oborem voda, topení nebo plyn? Navštivte velkoobchod a maloobchod Jochovo Světlá nad Sázavou a pořiďte si skutečně kvalitní vybavení.


Půjčovna stavebního nářadí Světlá nad Sázavou

Půjčovna stavebního nářadí Světlá nad Sázavou

Půjčovna stavebního nářadí HILTI Půjčovna HILTI - půjčujeme sbíjecí kladiva, vrtačky a vrtací kladiva a nářadí firmy HILTI. Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 602 405 974 nebo vyplňte svůj dotaz v kontaktním formuláři vpravo. Otevírací doba prodejny ve Světlé nad Sázavou: Pondělí – pátek - 7:00 – 11:30, 12:00 – 16:00 Sobota – 8:00 – 11:30 Telefon na prodejnu: 569 456 781