JOCHOVO s.r.o.
Voda, topení, plyn Vysočina


Komenského 1121, Světlá nad Sázavou 582 91
Naše společnost JOCHOVO s.r.o. se zabývá vodoinstalacemi, plynem, topením, stavebními a zámečnickými pracemi a inženýrskou činností ve městě Světlá nad Sázavou na Vysočině a jejím okolí. Těmito činnostmi se zabývám již od roku 2005.

Montáže:
- kanalizačních, vodovodních a plynových přípojek
- centrálních vysavačů HAYDEN
- propan-butanu.

Stavební práce:
- zednické, instalatérské a obkladačské
- renovace bytových jader (obkladů a dlažeb)
- koupelen
- inženýrské sítě včetně zemních prací
- rozvody vody a topení z ocele, mědi nebo plastu
- vrtání za mokra i sucha (diamantový vrták)
- rozvody plynu i se zpracováním projektu a revizí
- revize a opravy vodovodních zařízení
- studně.

Prodej:
- materiálu pro vodu, plyn, topení (plast, kov, měď)
- bojlerů, čerpadel, sanitační techniky
- baterie, vany, umyvadla
- kotle na tuhá paliva nebo plyn.

Také provozujeme půjčovnu nářadí značky HILTI jako jsou vrtačky či vrtací nebo sbíjecí kladiva.

Další produkty a služby
 • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
 • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry
 • pružné hadice, hadicové koncovky, kulové kohouty, zpětné klapky, redukční ventily, termostatické směšovače
 • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáž plynoinstalací, opravy plynovodů, revize plynových zařízení, opravy plynospotřebičů
 • opravy ústředního topení, montáž topných technologií, služby topenářů, podlahové vytápění, výměny kotlů, radiátorová tělesa
 • montáž vodovodního potrubí, vodovodní přípojky, rozvody vody a kanalizace, instalace vodoměrů, montáž vodovodních baterií
 • jednoduché zednické práce, betonování, zdění zdiva, montáž prefabrikátů, povrchové úpravy zdiva
 • hloubení základů, výkopy pro tepelná čerpadla, výkopy bazénů, úprava terénu, demoliční a bourací práce
 • pozemní stavby, vodovodní potrubí, kanalizační přípojky, plynovody a kanalizace, stavební činnost, dopravní komunikace
 • úpravy bytového jádra, rekonstrukce koupelny, výměna vany, výměna sprchového koutu, výměna koupelnových dlaždic

Společnost prodávající osobní ochranné prostředky italských značek. Pořiďte si kvalitní pracovní oděvy, obuv i pomůcky na ochranu těla.

Související články
Nářadí, přístroje a pomůcky pro profesionální řemeslníky i kutily

Ing. Vojtěch Malý

Nářadí, přístroje a pomůcky pro profesionální řemeslníky i kutily

Stavební mechanizace a nářadí, ať už na profesionální či hobby úrovni, patří mezi základní předpoklad pro efektivní práci. Firma Stavební mechanizace pod vedením Ing. Vojtěcha Malého se sídlem v Kralicích nad Oslavou se zabývá konkrétními oblastmi stavební mechanizace, kterým rozumí. Na rozdíl od velkých hobby marketů a obchodů nabízí jen produkty nejvyšší kvality za odpovídající cenu, pyšní se také vlastní značkou Ma-tech. Od roku 2010 provozuje firma eshop, díky kterému je výběr a nákup zboží rychlý a snadný.


Rychle šikovně a přesně vám dodáme, co potřebujete a to za velice krátkou dobu

MATEP s.r.o.

Rychle šikovně a přesně vám dodáme, co potřebujete a to za velice krátkou dobu

Snažíme se udržovat vysokou spolehlivost, takže zaručujeme vykrytí jakéhokoliv zboží, které si u nás objednáte do 3 dnů. Mnoho produktů z našeho nabízeného sortimentu máme skladem. Specializujeme se na dodávky manometrů, vodoměrů, a další měřící techniky.


Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

THERMATIC

Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

Plynová a tlaková zařízení jsou nezbytnou součástí domácností, firem, bytových družstev, škol a dalších objektů. Jsou velmi důležité a nepostradatelné, mohou být ale i velmi nebezpečné. Správné a bezpečné používání těchto zařízení se neobejde bez pravidelných revizí a kontrol od zkušeného Jana Nohavy.


Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Další produkty a služby
Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Služby vodo topo i instalatérské práce profesionálně

Instalatérské práce jsou při stavebních pracích naprosto nezbytné. Vždy je třeba pozvat si profesionály na vodo topo, kteří všechny úkony bez problémů zvládnou. Přesně takovou společností je firma Jochovo, zajišťující nejen vodoinstalace a inženýrskou činnost, ale fungující také jako půjčovna nářadí. Navíc vyměňujeme i kotle v rámci tzv. kotlíkové dotace.


Vodoinstalace od odborníka vydrží

Vodoinstalace od odborníka vydrží

Máte problémy s rozvody vody ve vašem domě či bytě? Topení nefunguje tak, jak by mělo? Pocházíte ze Světlé nad Sázavou a okolí? Pak vaší ideální volbou je společnost Jochovo, která poskytuje komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn.


Instalatérství Světlá nad Sázavou – montáž rozvodů vody, topení a plynu

Instalatérství Světlá nad Sázavou – montáž rozvodů vody, topení a plynu

V instalatérství ve Světlé nad Sázavou Vám namontujeme rozvody vody, topení i plynu. Postaráme se o vodovodní, plynové i kanalizační přípojky. Propojíme všechny sítě v budově a vytvoříme pro Vás jejich výchozí revize. Kompletně vybavíme koupelny a bytová jádra potrubím na vodu i teplo a do místností dodáme dlažbu a obklady. Pokud u Vás nastane havarijní situace, zavolejte naše odborníky, kteří provedou opravu a revizi všech vodovodních a plynových zařízení. Všechny rozvody tvoříme z oceli, plastu a CU a zaručujeme tak dlouhodobou životnost celé sítě. Máme spoustu znalostí a praxe v instalatérství a vlastníme kvalitní přístroje pro pokládku a revizi potrubí a rozvodů. Svěřte stavbu či rekonstrukci Vašich instalatérských sítí našim odborníkům ze Světlé nad Sázavou a těšte se z profesionálně odvedené práce. Nabízíme spolehlivost, dokonalost a vysokou kvalitu vloženého potrubí.


Nabídka práce zámečník Vysočina, hledáme šikovné zámečníky

Nabídka práce zámečník Vysočina, hledáme šikovné zámečníky

Hledáme šikovné zámečníky do naší společnosti na Vysočině. Máte zájem o práci u společnosti, která má více než pětadvaceti letou zkušenost v topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví? Pokud máte alespoň dvouletou praxi v oboru a svářečský průkaz, pak sháníme právě Vás. Více informací o nabídce práce, finančním ohodnocení a náplni práce naleznete na telefonním čísle 777 619 524.


Nabídka práce instalatér Vysočina, hledáme nové kolegy s praxí

Nabídka práce instalatér Vysočina, hledáme nové kolegy s praxí

Sháníme nové kolegy instalatéry s praxí pro práci na Vysočině. Přidejte se k firmě s 25 lety praxe v oboru voda topení a plyn. Montujeme vodovodní, plynové i kanalizační potrubí, přípojky a zajišťujeme jejich servis a revize. Hledáme šikovné instalatéry s praxí v oboru. Svářečský a řidičský průkaz sk. B. výhodou. Pokud jste samostatní a spolehliví a hledáte stabilní práci na Vysočině, sháníme právě Vás. Nabízíme odpovídající peněžní ohodnocení a osobní prémie. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto práci nás prosím kontaktujte na uvedeném telefonní čísle nebo na emailové adrese.


Montáž topení a plynu Světlá nad Sázavou

Montáž topení a plynu Světlá nad Sázavou

JOCHOVO s.r.o. ze Světlé nad Sázavou se zabývá montáží a stavebními pracemi, které se týkají vodoinstalací, topení a plynu. Také poskytujeme služby v oblasti inženýrských činností nebo stavebních a zámečnických prací. Montáže: - přípojek (kanalizace, voda a plyn) - ústředních vysavačů značky HAYDEN - propan-butanu. Stavební práce: - obstaráváme renovace bytových jader (obkladů a dlažeb) včetně koupelen - zajišťujeme inženýrské sítě s veškerými zemními pracemi - vrtání za mokra i sucha za pomocí diamantového vrtáku - zednické a obkladačské práce - rozvody plynu i se zpracováním projektu a revizí - rozvody vody a topení z ocele, mědi nebo plastu - zařizujeme vše ohledně vodovodních zařízení – revize, opravy, údržba. Také zajišťujeme prodej: - kotlů na tuhá paliva nebo plyn - veškerého materiálu z platu, kovu nebo mědi pro vodu, plyn a topení - baterie, vany, umyvadla - bojlerů, čerpadel, sanitační techniky.


Půjčovna nářadí - kvalitní nástroje HILTI - Světlá nad Sázavou

Půjčovna nářadí - kvalitní nástroje HILTI - Světlá nad Sázavou

Stavíte či rekonstruujete, nemáte dostatek kvalitního nářadí a hodila by se vám ve vaší blízkosti půjčovna nářadí? Nechcete investovat do drahých nástrojů, protože víte, že byste je v budoucnu nevyužili? Ve společnosti JOCHOVO máme řešení. Ve městě Světlá nad Sázavou je tu pro vás naše půjčovna nářadí, kde seženete kvalitní nářadí značky HILTI. Mezinárodně úspěšná firma HILTI vyrábí kvalitní a osvědčené nářadí pro stavby všeho druhu. V nabídce společnosti tak najdete nářadí pro profesionální stavební firmy, ale i nástroje pro domácí kutily. Také my ve společnosti JOCHOVO vám chceme poskytovat to nejlepší, co je na trhu k dostání. Naše půjčovna nářadí vám proto nabízí produkty společnosti HILTI k pronájmu, a to jak na jeden den, tak na delší dobu. Co vše vám naše půjčovna nářadí nabízí? Seženete u nás například toto nářadí firmy HILTI: - Sbíjecí kladiva - Vrtačky - Vrací kladiva Ať už tak přestavujete byt nebo vlastníte firmu, naše půjčovna nářadí je tu pro vás. Díky nám nemusíte utrácet, na potřebnou dobu vám zapůjčíme libovolné nářadí značky HILTI a poskytneme vám k němu potřebnou instruktáž. Pro více informací o službách půjčovny nářadí ve Svetlé nad Sázavou nás kontaktujte na telefonním čísle +420 602 405 974 nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách.


Voda topení plyn prodej Světlá nad Sázavou

Voda topení plyn prodej Světlá nad Sázavou

Materiály na vodu, plyn a topení prodává a montuje firma JOCHOVO s. r. o. pro město Světlá nad Sázavou a okolí. Vybrat si u nás můžete vodní čerpadla, bojlery, sanitační techniku, vany, baterie a umyvadla, kotel na tuhá paliva a na plyn. Montujeme i propan-butan. Připravíme veškeré inženýrské sítě a zemní práce, pokládáme plynové, vodovodní a kanalizační přípojky a rozvody. Všechna vodovodní a plynové zařízení opravujeme a udržujeme ve správném chodu. Pokud máte zájem o prohlídku našich výrobků a předvedení služeb, navštivte naši vzorkovou prodejnu, nebo se podívejte na naše internetové stránky.


Prodejna Voda – topení - plyn - Světlá nad Sázavou

Prodejna Voda – topení - plyn - Světlá nad Sázavou

Voda, topení a plyn, to jsou tři oblasti, kterým ve společnosti Jochovo Světlá nad Sázavou skutečně rozumíme. Vždyť se také prací v této oblasti zabýváme již od roku 2005. Dnes se tak nejen postaráme o komplexní stavební práce a inženýrskou činnost, náš velkoobchod a maloobchod nabízí také prodej rozmanitého vybavení pro plynaře a vybavení pro topenáře té nejvyšší kvality. Při opravách vody, topení nebo plynových přípojek je potřeba nejen šikovnost a zkušenosti, ale také kvalitní vybavení. V naší se tím řídíme na 100% - proto nabízíme vybavení pro topenáře i vybavení pro plynaře všeho druhu. U nás tak pořídíte potřebné plastové, měděné i ocelové součástky, v našem velkoobchodě ale nabízíme také: - bojlery - čerpadla - sanitačí techniku - vany - baterie - umyvadla - kotle na plyn a tuhá paliva Ať už jste tak profesionální instalatér, plynař, topenář, nebo domácí kutil, který si se s vším poradí sám, u nás si jistě vyberete vše potřebné. A protože chceme, abyste si kvalitou našeho zboží mohli být vždy jistí, ve městě Světlá nad Sázavou jsme pro vás otevřeli vzorkovou prodejnu Voda – topení – plyn. Zde si můžete vybavení pro plynaře, vybavení pro topenáře i další užitečné součástky osahat a vyzkoušet, ale také si nechat poradit od našich prodejců. Je vaším oborem voda, topení nebo plyn? Navštivte velkoobchod a maloobchod Jochovo Světlá nad Sázavou a pořiďte si skutečně kvalitní vybavení.


Půjčovna stavebního nářadí Světlá nad Sázavou

Půjčovna stavebního nářadí Světlá nad Sázavou

Půjčovna stavebního nářadí HILTI Půjčovna HILTI - půjčujeme sbíjecí kladiva, vrtačky a vrtací kladiva a nářadí firmy HILTI. Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 602 405 974 nebo vyplňte svůj dotaz v kontaktním formuláři vpravo. Otevírací doba prodejny ve Světlé nad Sázavou: Pondělí – pátek - 7:00 – 11:30, 12:00 – 16:00 Sobota – 8:00 – 11:30 Telefon na prodejnu: 569 456 781