F2G czech, s.r.o.


Božetěchova 97a, Brno 612 00
Hlavní výhody fitness pro ženy Contours Brno:
- Je jen pro ženy - můžete cvičit v klidu a pohodě.
- Kombinace posilovacích strojů a aerobního cvičení je ideální pro hubnutí a formování postavy.
- Po celou dobu cvičení se o vás stará zkušená trenérka.
- Časově nenáročné – stačí 3x týdně 30 minut.
- Stroje jsou navrženy speciálně pro ženy.
- Fitness je vhodné pro ženy v každém věku a fyzické kondici.
- Ověřeno členkami ve 30 zemích světa.


PRÁVĚ TEĎ TÝDENNÍ VSTUP DO FITNESS ZDARMA VČETNĚ ZAŠKOLENÍ OD TRENÉRKY!
Objednávejte se telefonicky nebo na našem webu.

Lokality fitness center v Brně
- Brno - střed, Lidická 20
- Královo Pole, Božetěchova 97a.

Produkty
  • posilovací stroje a činky, aerobní cvičení, posilování a fitness, lezecká stěna a bouldering, stacionární spinningová kola

Zakázkové krejčovství Jičín, strojové vyšívání, prodej metrového textilu a textilní galanterie.

Zakázkové krejčovství Jičín, strojové vyšívání, prodej metrového textilu a textilní galanterie

Zemědělské družstvo Třebohostice.

Zemědělské družstvo Třebohostice

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

LION CROSS ARENA s.r.o.

Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Hotel JEZERKA s.r.o.

Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.


Fitness centrum v Olomouci představuje novodobé velice moderní cvičení xbody, se kterým můžete získat zanedlouho skvělou postavu

FitCentrum GAMBARE

Fitness centrum v Olomouci představuje novodobé velice moderní cvičení xbody, se kterým můžete získat zanedlouho skvělou postavu

Pokud holdujete i novinkám, tak vás jistě bude zajímat cvičení, které se nazývá xbody Actiwave. Jde o elektrickou stimulaci svalů, zkráceně budeme využívat ESM, která vyvolává svalové kontrakce pomocí elektrických impulsů. Nemusíte se dopředu děsit, naopak je to opravdu moderní a úžasné cvičení.


Firemní články
Dámské fitness Brno

Dámské fitness Brno

Contours - dámské fitness Brno. Hlavní výhody: - Je jen pro ženy - můžete cvičit v klidu a pohodě. - Kombinace posilovacích strojů a aerobního cvičení je ideální pro hubnutí a formování postavy. - Po celou dobu cvičení se o vás stará zkušená trenérka. - Časově nenáročné – stačí 3x týdně 30 minut. - Posilovací stroje jsou navrženy speciálně pro ženy. - Vhodné pro ženy v každém věku a fyzické kondici. - Ověřeno členkami ve 30 zemích světa. Právě teď týdenní vstup zdarma včetně zaškolení od trenérky. Objednávejte se telefonicky nebo na našem webu. Lokality Brno - Brno - střed, Lidická 20 - Královo Pole, Božetěchova 97a


Cvičení pro ženy Brno

Cvičení pro ženy Brno

Contours - fitness pro ženy Brno, dámské fitness Brno. Je jen pro ženy, můžete cvičit v klidu a pohodě. Posilovací stroje, aerobní cvičení je ideální pro hubnutí a formování postavy. Stará se o vás zkušená trenérka. Stačí 3x týdně 30 minut. Posilovací stroje jsou navrženy speciálně pro ženy. Vhodné pro ženy v každém věku a fyzické kondici. Cvičení pro ženy v Brně. Právě teď týdenní vstup zdarma včetně zaškolení od trenérky! Objednávejte se telefonicky nebo na našem webu. Lokality Brno - Brno - střed, Lidická 20 - Královo Pole, Božetěchova 97a.


Posilovna pro ženy Brno

Posilovna pro ženy Brno

Posilovna pro ženy Brno, fitness pro ženy. Hlavní výhody posilovny pro ženy Contours -Je jen pro ženy - můžete cvičit v klidu a pohodě. -Kombinace posilovny a aerobního cvičení je ideální pro hubnutí a formování postavy. -Po celou dobu cvičení se o vás stará zkušená trenérka. -Časově nenáročné – stačí 3x týdně 30 minut. -Posilovací stroje jsou navrženy speciálně pro ženy. -Vhodné pro ženy v každém věku a fyzické kondici. -Ověřeno členkami ve 30 zemích světa. Právě teď týdenní vstup zdarma včetně zaškolení od trenérky! Objednávejte se telefonicky nebo na našem webu. Lokality Brno: - Brno - střed, Lidická 20 - Královo Pole, Božetěchova 97a.