Upínací technika - manuální, silová sklíčidla - výroba, dodávka

SCHUNK Intec s.r.o.

Upínací technika - manuální, silová sklíčidla - výroba, dodávka

SCHUNK Intec s.r.o.
Uchopovací systémy SCHUNK a robotické příslušenství

Uchopovací moduly, paralelní chapadla, centrická chapadla, speciální chapadla, robotické příslušenství tvoří bohatý sortiment v oblasti uchopovacích systémů věhlasného německého výrobce SCHUNK, jehož výhradní dodavatel a distributor veškeré upínací techniky, uchopovacích systémů a robotického příslušenství v České republice je společnost Schunk Intec s.r.o. se sídlem v Brně.

Uchopovací systémy SCHUNK dodává v ČR Schunk Intec s.r.o. Brno

Sortiment hydraulických, pneumatických a elektrických chapadel SCHUNK

V technologii uchopení je SCHUNK světovou jedničkou! Nabízíme vždy vhodné řešení, ať už pro uchopení citlivých materiálů či manipulaci s těžkým nákladem. Chapadla SCHUNK jsou známá svou přesností, dlouhou životností a robustností. S více než 4 000 standardními součástmi nabízí společnost SCHUNK nejkomplexnější sortiment hydraulických, pneumatických a elektrických chapadel na světě.

Hydraulická, pneumatická a elektrická chapadla SCHUNK


Uchopovací moduly, paralelní, centrická a speciální chapadla SCHUNK

V portfoliu nabízených produktů uchopovacích systémů naleznete otočné uchopovací moduly, paralelní chapadla, centrická chapadla, úhlová chapadla, magnetové drapáky, pneumatická 4-prstová univerzální chapadla, chapadla s O-kroužkem, která lze použít v čistém prostředí, zejména v případě automatické montáže. Naše pneumatická chapadla se standardizovaným průměrem od 20 do 99 milimetrů jsou předurčena pro bezpečné automatické uchopení a manipulaci s citlivými částmi, jako jsou písková jádra ve slévárnách.

Uchopovací systémy SCHUNK


Robotické příslušenství, moduly pro připojení ramene robota a chapadla

Bez správných modulů pro připojení ramene robota a chapadla nemůže žádný robot plně využít svůj potenciál, proto neustále vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme standardní a speciální uchopovače s různými moduly, díky nimž je robot efektivnější a produktivnější. Jedná se o systémy pro výměnu nástrojů, rotační spoje, kompenzační jednotky, měřicí systémy, snímače kolize a přetížení. V oblasti automatizace nabízí společnost SCHUNK nejkomplexnější portfolio komponentů pro aplikace pro roboty, od malých dílů až po těžkou manipulaci.

Robotické příslušenství SCHUNKUpínací technika

Upínací technika

Upínací technika, držáky nástrojů, sklíčidla, čelisti, upínací systémy SCHUNK

Uchopovací systémy a robotické příslušenství

Uchopovací systémy a robotické příslušenství

Uchopovací systémy SCHUNK a robotické příslušenství