2oom s.r.o.
Produkční agentura


K Vinici 1256, Pardubice V - Zelené Předměstí 530 02

Základním nástrojem pro grafický design je kreativita, tvůrčí myšlení, nápaditost.
- 2oom creativeshop je grafické designové studio Pardubice, které poskytuje veškeré služby v oblasti grafiky včetně webové, designu a produkce, zejména tisku a profesionální DTP.
- team 2oom tvoří zejména zkušení, tvůrčí a nápadití grafici, kteří mají pro zpracování svých nápadů dispozici moderní grafické softwary.

IČ: 28778294
DIČ: CZ28778294
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Aleš Krajíček

Grafické studio Litomyšl, logotyp - 2ooM Pardubice

Grafické studio Litomyšl, logotyp - 2ooM Pardubice

Potřebujete vytvořit logo? Zakládáte či modernizujete firmu a potřebujete poradit s firemním designem? Jsme grafické a designové studio s dosahem pro celé Čechy od Pardubic, přes Prahu, Litomyšl, Most až po Karlovy Vary a zabýváme se především návrhy logotypu a firemního / korporátního designu. Bohaté zkušenosti máme i s tvorbou katalogů a magazínů. Vedle grafiky zajišťujeme tisk, produkci a výrobu reklamních předmětů - např. vyřezávaná plastická loga na zeď. Spolupracujeme s grafiky a dodavateli z celých východních Čech, např. z Litomyšle. Máme představivost, schopnosti a know-how, jak Vaše potřeby a přání převést do reality.Další produkty a služby
  • grafické služby, designové služby, tiskařské služby, výroba vizuálních stylů, zpracování tiskovin, předtisková příprava


Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin

Nejen produkty a služby dělají firmu úspěšnou, ale také prostředky prezentace jako loga, vizitky, etikety, letáky a podobně. A jedině kvalitními návrhy a zpracováním dosáhnete touženého výsledku a úspěchu. Pokud chcete vsadit na originalitu, jedinečnost a kvalitu, tak to a mnohem více vám poskytne Marek Macháček s kanceláří ve Zlíně.


Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy
Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.


Potřebujete jako firma využít natisknutí letáků, katalogů, vizitek, prospektů nebo kalendářů? Pak se obraťte na odborníky v oboru
Potřebujete jako firma využít natisknutí letáků, katalogů, vizitek, prospektů nebo kalendářů? Pak se obraťte na odborníky v oboru

Firmy se zde mohou vyřádit ve velkém, zajištění kompletních tiskových služeb je opravdu bohaté. Dají se vytisknout kalendáře pro prezentační účely nebo jako reklamní předměty. Velice oblíbené však zůstávají letáky a jejich široké využití ve všech odvětvích. Nízká pořizovací cena je jejich velkou výhodou.