Ecostar International
Karel Recmanik


Lazaretní 1/7, Brno 615 00

Jsme mladá, dynamická firma zabývající se obchodem a distribucí PNEUMATIK od osobních aut a motocyklů, až po těžké stavební stroje a zemědělství.
Vytvoříme cílenou nabídku dle Vašich požadavků, druhu provozu a používaných pneumatik, z celého sortimentu od USA až po Čínu!
V e-schopu je sortiment českého výrobce pneumatik PNEU VRANÍK.
Specialitou je výroba nejbezpečnější zimní pneu GREEN DIAMOND.
Představují ideální poměr ceny a užitné hodnoty na českém trhu.
Nově navazujeme spolupráci v oblasti úspěšných ruských nákladních pneumatik a výrobců z východu zaměřených na těžkou techniku.

Živnost subjektu byla dočasně přerušena.
IČ: 75796783
DIČ: CZ682796989
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Karel Recmanik ml.

Pneu na stavební stroje, traktory, bagry, UNC, nákladní pneumatika

Pneu na stavební stroje, traktory, bagry, UNC, nákladní pneumatika

Pneu na stavební stroje, traktory, bagry, UNC, nákladní pneumatika. Pneumatiky pro UNC, pneumatiky pro EM, agro a nakladače: -10.0/75-15,3 od 3000Kč -20,5-25 od 16000Kč -28,1-26 od 26000Kč. V oblasti průmyslových pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku se zaměřujeme na značky Armpower, BKT a Triangle, které v mnoha případech převyšují dražší světové výrobce. U většiny pneumatik se jedná o licenční výrobu, jako je Goodyear, tudíž za své peníze dostanete nejvyšší kvalitu. Většina je v ČR skladem. Dodání do 24-48h vlastní dopravou, nebo expediční službou. Mimo jiné vybíráme a porovnáváme i pneumatiky z ucelené řady téměř všech výrobců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pneu pro lomy a skládky,těžký terén, Praha,Brno,Ostrava

Pneu pro lomy a skládky,těžký terén, Praha,Brno,Ostrava

Pneu pro lomy a skládky,těžký terén, Praha,Brno,Ostrava. Prodej, internetový obchod, e-shop: -peu pro lomy a skládky -těžký terén bagry -UNC, -těžké stavební stroje. Pro oblast celé České republiky, Brno, Praha, Ostrava.


Nákladní pneumatika, pneu na stavební stroje, Brno, Praha,Ostrava

Nákladní pneumatika, pneu na stavební stroje, Brno, Praha,Ostrava

Internetový obchod, eshop - Ecostar International Karel Recmanik, Brno. Prodej: -nákladní pneumatika, za tepla, za studena, nové pneumatiky, značky Michelin, Kormoran, GOODRIDE -agro-zemědělská technika pneu, zemědělské pneumatiky, kombajny, traktory, zemědělství značky -rychlostními atesty, homologací EU, diagnostikou kvality každého kusu, moderními dezény, ekologickým přístupem k životnímu prostředí a výrobou nejbezpečnější zimní pneu GREEN DIAMOND -pneu na stavební stroje. Pro oblast celé České republiky, Brno, Praha, Ostrava.Další produkty a služby
  • zimní pneumatiky, letní pneumatiky, pneumatiky na auta, pneumatiky na dodávky, pneumatiky na motorky, duše na kola, ventilky do kol


Související články
AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců
AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.


Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu
Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu

S nadcházejícím zimním období čeká každého majitele vozu rutinní záležitost – přezutí pneumatik na zimní. Pneuservisy doporučují svým klientům nenechávat výměnu na poslední chvíli, protože s nadcházejícím zimním obdobím je počet klientů obrovský. Pneu a auto servis Znojmo, fungující již od roku 2003, zajišťuje svým klientům nadstandardní „all inclusive“ servis. Ať už navštívíte pneuservis včas či se zpožděním, očekávejte profesionální přístup s mnohými výhodami.


Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.


Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín
Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.