Prodej nadčasové stínící techniky vhodné pro Váš byt i kancelář

BOHEMIO CZ, s.r.o.

Prodej nadčasové stínící techniky vhodné pro Váš byt i kancelář

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Garážová vrata Hörmann pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty

Správný výběr garážových vrat zajistí nejen pohodlí při vjezdu do garáže, ale také ovlivní design celého objektu. Obraťte se na společnost BOHEMIO CZ, s.r.o., dodavatele garážových vrat značky Hörmann, která jsou vhodná jak pro garáže rodinných domů, tak i pro sklady, výrobní haly a další průmyslové objekty.

Garážová vrata pro průmyslové objekty nabízí společnost BOHEMIO CZ, s.r.o.

Garážová sekční, posuvná a rolovací vrata, skvělá volba pro každý rodinný dům

Naše společnost dodává několik typů garážových vrat značky Hörmann: sekční vrata, která se otvírají svisle nahoru, což vám v garáží ušetří spoustu místa. Jsou ideální pro dodatečnou modernizaci garáže – padnou do pravoúhlého i zkoseného otvoru garáže. Pokud ve vaší garáži potřebujete nechat strop volný pro uložení například surfovacího prkna, pak jsou ideální volbou posuvná garážová vrata, která disponují bočním otvíráním. Dalším typem jsou rolovací garážová vrata, která jsou nejúspornější variantou – před i v garáži zůstane plno místa, protože se vrata zasouvají do konzole. Nevíte si s výběrem těch pravých garážových vrat rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme!

Kvalitní garážová vrata pro rodinné domy


Sekční, rolovací a rychloběžná průmyslová vrata pro firmy, sklady a výrobní haly

Nabízíme také garážová vrata pro průmyslové objekty. Pro dostatek prostoru před i za vraty jsou ideální sekční vrata, která se otvírají svisle nahoru. Tato vrata disponují jedinečným designem, špičkovou kvalitou provedení a certifikovanou bezpečností. Geniálně jednoduchá konstrukce s malým počtem součástí a precizní hliníkové nebo ocelové provedení – tak by se dala popsat rolovací vrata a mříže značky Hörmann, která nabízí speciální a obzvláště hospodárné řešení pro vaše průmyslové prostory. Ke zlepšení klimatu v místnostech, optimalizaci dopravního toku nebo k úsporám energie se používají rychloběžná vrata Hörmann, která dodáváme jak v horizontálním, tak i vertikálním provedení.

Garážová vrata pro průmyslové objektyPlastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna Standard, Premium a Top Energy, plastové vchodové dveře a posuvné portály

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata Hörmann pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře pro rodinné domy i průmyslové budovy, elegantní a bezpečné řešení