BOHEMIO CZ, s.r.o.

Elegantní šestikomorová plastová okna pro vysokou úsporu energií

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Hliníková okna a dveře pro rodinné domy i průmyslové budovy, elegantní a bezpečné řešení

Společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. dodává hliníková okna a dveře pro každý typ budovy. Součástí prodeje je také cenová nabídka a montáž zdarma. Pokud si s výběrem těch pravých dveří či oken nevíte rady, využijte také odborné poradenství - od odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrobou a montáží oken i dveří.

Společnost BOHEMIO CZ, s.r.o.  vyrábí hliníková okna a dveře pro rodinné domy a průmyslové objekty

Hliníková okna, moderní a elegantní design, vysoká odolnost a dlouhá životnost

Zvažujete, jestli si pořídit plastová nebo hliníková okna? Pokud hledáte elegantnější řešení, pak jsou hliníková okna ta pravá pro vás - oproti plastovým oknům nejsou tak masivní, a působí proto moderně a elegantně. Disponují však také vysokou odolností proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Velkou výhodou hliníkových oken je i jejich dlouhá životnost. Ať už hledáte designově efektní řešení pro váš dům, nebo vám spíše záleží na odolnosti a životnosti, pak jsou hliníková okna tou pravou volbou!

Nabídka hliníkových oken a dveří


Hliníková okna AL 50, AL 55 a AL 75 - skvělé řešení pro každý rodinný dům i průmyslové objekty

Základním řešením v naší nabídce je hliníkové okno AL 50 - jednokomorový systém je ideální zejména pro interiérové stěny bez specifického požadavku na tepelnou propustnost - ideální využití tak nalezne v administrativních a průmyslových budovách. Do rodinných domů se hodí hliníkové okno AL 55, které disponuje tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem. Pro každý typ stavby, kromě pasivních domů, je ideální hliníkové okno AL 75 - prémiová řada pro všechny, kdo mají vysoké nároky na kvalitu, design i tepelnou propustnost oken.

Hliníkové okno prémiové řady AL 75


Vchodové hliníkové dveře pro rodinné domy i veřejné budovy, bezpečné a reprezentativní řešení

V objektech, které denně pojmou velké množství lidí, je nezbytné, aby byly vchodové dveře nejen bezpečným, pevným a odolným řešením, ale aby také správně reprezentovaly. Hliníkové dveře v naší nabídce jsou vhodné nejen pro použití do rodinných domů, ale také pro veškeré administrativní a průmyslové budovy. U nás najdete ty nejmodernější a nejkvalitnější dveřní systémy - hliníkové dveře Avantis 55, Excellence 75 a Avantis 75 disponují tříkomorovým profilem s přerušeným tepelným mostem. Neváhejte nás kontaktovat pro konkrétní cenovou nabídku!

Hliníkové dveře pro rodinné domy i veřejné budovyPlastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna Standard, Premium a Top Energy, plastové vchodové dveře a posuvné portály

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata Hörmann pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře pro rodinné domy i průmyslové budovy, elegantní a bezpečné řešení