Kvalitní plastová eurookna - vynikající izolační vlastnosti a moderní design

BOHEMIO CZ, s.r.o.

Kvalitní plastová eurookna - vynikající izolační vlastnosti a moderní design

BOHEMIO CZ, s.r.o.
Plastová okna Standard, Premium a Top Energy, plastové vchodové dveře a posuvné portály

Společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. je spolehlivým výrobcem plastových oken, dveří a posuvných portálů. Kromě vysoce kvalitních produktů nabízí také vytvoření cenové nabídky a zaměření oken zdarma. Veškerou montáž pak provedou vyškolení zaměstnanci. Neváhejte nás kontaktovat a pořiďte si kvalitní okna a dveře pro váš byt či dům.

Kvalitní plastová okna vyrábí společnost BOHEMIO CZ, s.r.o.

Plastová okna Standard, Premium a Top Energy, skvělá izolace a zaručená kvalita oken

Naše společnost nabízí 3 řady kvalitních plastových oken. Řada Bohemio Standard jsou 5ti komorová okna vhodná pro panelové i rodinné domy. Mají dobré tepelné i zvukové izolační vlastnosti, díky kterým vám z domu již nebude unikat teplo – to zajišťuje značnou úsporu na energiích! Okna Bohemio preminum jsou úsporná okna s elegantním designem, která jsou vhodná do nových i rekonstruovaných rodinných domů a bytů. Nabízí inovativní řešení v podobě šestikomorového rámu, pevné konstrukce a moderního designu. To nejlepší, co můžete vašemu domu dopřát, jsou okna Bohemia Top Energy, která disponují 6ti komorovým systémem a třemi celoobvodovými těsněními – to zajišťuje maximální zateplení, vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Nabídka plastových oken


Plastové vchodové dveře, které zaujmou na první pohled svým designem i perfektním zpracováním

Vyrábíme také plastové vchodové dveře, které jsou nejen bezpečné, ale také designově propracované a reprezentativní – dodají tak vašemu domu novou tvář, jelikož jsou to první, co majitel či návštěvník na domu uvidí. Naše vchodové dveře disponují bezpečnostním kováním, které zajišťuje ochranu proti vniknutí z venku. Lepší stabilitu dveří zajišťují masivní kovové výztuhy. Křídlo i rám jsou z vícekomorových plastových profilů – je tak zajištěna skvělá těsnost a izolace. Neváhejte nás kontaktovat, uděláme vám zdarma cenovou nabídku včetně zaměření!

Kvalitní plastové dveře pro každý dům či byt


Z obývacího pokoje rovnou na terasu díky kvalitním plastovým posuvným portálům

V dnešní době je trend prosklených teras, na které vedou velké plastové posuvné portály přímo z obývacího pokoje. A není divu! Nejenom že se do interiéru dostane spousta světla, ale také se skvěle propojí interiér s exteriérem, což najde své využití především v letních měsících. Vyrábíme posuvné portály, které disponují výbornou zvukovou a tepelnou izolací, jsou vybaveny bezpečnostní ochranou proti vniknutí a odolávají i špatným povětrnostním podmínkám. Díky vícekomorovým plastovým profilům a kovovým výztuhám je zajištěna skvělá izolace a maximální zpevnění. Práh dveří je vysoký pouze 2 cm, a je tak vhodný pro bezbariérový přístup. Na přání lze plastové posuvné portály doplnit také o elektrické otvírání na dálkové ovládání, které zajistí větší pohodlí při manipulaci.

Plastové posuvné portályPlastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna Standard, Premium a Top Energy, plastové vchodové dveře a posuvné portály

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata Hörmann pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře pro rodinné domy i průmyslové budovy, elegantní a bezpečné řešení