VELBATES s.r.o.
žáruvzdorné výrobky

CZKVýroba žáruvzdorných výrobků

Společnost VELBATES s.r.o. je specialistou na výrobu žárovzdorných tvarových i netvarových výrobků na bázi křemenného skla. Naše produkty jsou používány v oblasti slévárenství, hutnictví, ve sklářském průmyslu a koksárenství. Všechny druhy výrobků jsou vhodné i pro keramické svařování porušených žárovzdorných vyzdívek. Sídlo naší společnosti naleznete ve městě Svitavy na adrese Tovární 2126/1.

Výroba:

Tvarové žáruvzdorné výrobky:
- tvarové výrobky na bázi křemenného skla s hydraulickou vazbou, chemickou vazbou s vysokým obsahem SiO2 a fosfátovou vazbou.

Netvarové žáruvzdorné výrobky:
- suché směsi křemenného skla se používají k utěsňování dilatačních spár, trhlin v žárovzdorných vyzdívkách a k provádění monolytických vyzdívek
- suchá směs křemenného skla o max. zrnu 3 mm a o max. zrnu 6 mm
- plastický tmel na bázi křemenného skla s chemickou vazbou o max. zrnu 1mm.

Hmoty je možno aplikovat i při vysokých teplotách ihned po přidání a rozmíchání pojiva.

Suché směsi jsou dodávány balené v 25 kg papírových pytlích, plastický tmel dodáváme v uzavíratelných platových nádobách v balení od 5 kg do 50 kg.

Naše výrobky je možno keramicky svařovat, vyznačují se vysokou odolností proti teplotním změnám, minimální teplotní roztažností a je možno ukládání přímo do horkého prostředí.

Další služby:
- výroba exkluzivních betonových prvků do interiéru a exteriéru značky velb’
- velb’ system 1 - tenkostěnný, modulární, stohovatelný a na stavbu jednoduchý policový systém
- velb’ tiling 1 - betonové 3D panely, které nejsou pouze „obyčejné“ obklady, ale tvoří komplexní a variabilní systém. Panely jsou pohledové z obou stran s pozitivním i negativním reliéfem. Lze je jednoduše otáčet a vzájemně kombinovat
- výroba kyselinovzdorné kamnářské tmely.


Katalog firem:    

Výrobky z betonu

,

Keramika a žáruvzdorné materiály

,
Štítky:

tvarované, netvarované, suché směsi, betonové prvky