RevoSolar, s.r.o.
Eco Fuel


Strojnická 398, Český Těšín 735 62
Společnost RevoSolar s.r.o. se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti Eco paliv již od roku 2010, přičemž jde především o produkty jako jsou dřevní pelety, dřevěné, uhelné brikety a černé uhlí (Eko Hrášek a Ořech). Pro naše zákazníky děláme maximum, proto v okruhu Karviná, Havířov, Příbor, Frýdek - Místek, Ostrava, Bohumín, Třinec a Jablunkov neplatíte za dopravu při odběru minimálně dvou palet.

Největší důraz klademe na profesionalitu a spolehlivost naší firmy i kvalitu zboží, které prodáváme. Zakládáme si na důvěře a dlouhodobých vztazích, které s našimi zákazníky budujeme.

Balené Slezské originální černé uhlí, které dodáváme v PVC pytlích po 25ti kilogramech, je opravdu kvalitní, čisté a je u nás k dostání ve dvou variantách:
- Eco Hrášek (5 - 25 mm) - vhodné do automatických kotlů na tuhá paliva s retortovými hořáky a nízkoemisních automatických kotlů na uhlí i biomasu,
- Ořech (30 - 80 mm) - určené do klasických kotlů na tuhá paliva.

Slezské černé uhlí Eco Hrášek a Ořech:
- bez uhelného prachu a kamene,
- bezkonkurenční jakost a kvalita,
- ekonomické řešení s maximální výhřevností i při venkovní teplotě až -20 °C,
- o 70% menší spotřeba, než-li u hnědého uhlí,
- možnost dlouhodobého uskladnění.

Naše originální černé uhlí je tou nejlepší volbou pro Vaše kotle, s nekvalitním palivem hrozí poškození vašeho kotle i jeho příslušenství. S našim černým uhlím máte navíc jistotu nízké spotřeby a nehrozí vám žádné přeplácení.

Našim dalším artiklem jsou dřevěné pelety Interplus, které slouží jako alternativní a hlavně ekologické palivo, přičemž dokáží nahradit koks, plyn, topný olej i uhlí. Naše pelety jsou vyráběné z čistého dřevěného odpadu ze smrku a borovic:
- neobsahují chemické pojiva, příměsi, kůru,
- účinný zdroj energie,
- nízká emise oxidu uhličitého,
- osvědčená alternativa,
- vhodné pro komunální i občanské stavby,
- využití v krbech a kotlích ústředního topení s automatickou regulací.

I pelety musí být kvalitní, aby neponičily mechanismus zařízení pro vytápění. Často jsou používány pelety z odpadu v nábytkářském průmyslu, které jsou plné barviv, lepidla a dalších složek, které mohou poškodit kotle.
Popel, který vzniká využitím pelet je velmi vhodné využít jako hnojivo, díky své skvělé kvalitě.

Dřevěné brikety Extra Ruf z buku:
- ekologické, čisté, suché palivo,
- nízká cena,
- vysoká kvalita,
- vyráběné lisováním,
- vhodné především pro kotle na dřevoplyn, ale také pro jiné kotle na tuhá paliva, krby, kamna i gril,
- vysoce efektivní s nízkou vlhkostí a minimálním zůstatkem popela,
- lepší skladovatelnost, díky menší velikosti a praktickému balení.

Uhelné brikety vyráběné z černého uhlí:
- vysoce efektivní vyhřívání s dlouhou životností žhnutí,
- bez zápachu a kouře,
- rozměr, který nepropadne rošty,
- vhodné pro dlouhodobé uskladnění.

Svou maloobchodní činnost zaměřujeme hlavně na ostravský kraj, dále na žilinský na Slovensku a těšínský v Polsku. Velkoobchod je orientován na Českou republiku, Slovensko, Itálii, Maďarsko a Německo.

Další produkty a služby
  • bezvodý kvasný líh, metylester mastných kyselin, směsná motorová nafta, rostlinný olej, upravený bioplyn
  • hnědé a černé uhlí, koks a brikety, štípané dříví a štěpky

ALUMISTR SE

Související články
Uhelné sklady a kovošrot

Petr Pábl

Uhelné sklady a kovošrot

Blíží se zima a vy ještě nemáte doma potřebné palivo? Chtělo by to uhlí, dřevo i písek? V tom případě je čas představit vám uhelné sklady, které mají všeho dostatek a ještě i něco navíc. V případě, že vám v domácnosti nebo ve firmě překáží staré železo, tak rovněž se můžete obrátit na uhelné sklady. A které takové rozmanité služby poskytují? Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot se sídlem v Jaroměři.


Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

BOŠ spol. s r.o.

Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Topná sezóna už je v plném proudu a vy zjišťujete, že nejste na letošní zimu řádně připravení? Potřebujete si narychlo objednat palivové dřevo? Pak se obraťte na odborníky, kteří tomu rozumí. Dřevo vám pomůžeme vybrat tak, aby splňovalo vaše očekávání, nařežeme vám ho a nakonec také dovezeme. A vy si ušetříte mnoho starostí.


Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

BOŠ spol. s r.o.

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

BOŠ spol. s r.o.

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.


Další produkty a služby
RevoSolar - kvalitní brikety, pelety a jejich rozvoz zdarma

RevoSolar - kvalitní brikety, pelety a jejich rozvoz zdarma

Nejsou brikety jako brikety. Za ty kvalitní si sice připlatíte, získáte ale palivo s vysokou výhřevností a navíc neriskujete poškození kotle. Ekologické palivo té nejvyšší kvality najdete u firmy RevoSolar s.r.o. z Českého Těšína. Prodáváme balené originální slezské černé uhlí, dřevěné pelety bez kůry a dřevěné brikety z tvrdých listnatých dřevin. V okruhu Karviná, Frýdek-Místek, Příbor, Ostrava, Havířov, Třinec, Jablunkov a Bohumín zajišťujeme rozvoz zdarma.


Slezské černé uhlí s maximální výhřevností i ve vysokých mrazech - prodej, rozvoz

Slezské černé uhlí s maximální výhřevností i ve vysokých mrazech - prodej, rozvoz

Prodejem a rozvozem slezského černého uhlí s maximální výhřevností i ve vysokých mrazech, se zabývá společnost RevoSolar s.r.o. Působíme v okolí Bohumína, Ostravy a dalších měst v jejich blízkosti.


Vysoce efektivní dřevěné brikety - suché palivo za nízkou cenu s rozvozem zdarma

Vysoce efektivní dřevěné brikety - suché palivo za nízkou cenu s rozvozem zdarma

Vysoce efektivní suché palivo, kterým jsou dřevěné brikety prodává za nízké ceny firma RevoSolar, s.r.o. a zajišťuje rozvoz zdarma v okolí Frýdku, Příboru, Jablůnkova i Karviné, Havířova, Třince aj.


Kvalitní dřevěné pelety - moderní, ekologická alternativa paliv

Kvalitní dřevěné pelety - moderní, ekologická alternativa paliv

Na kvalitní dřevěné pelety, které jsou dnes moderní ekologickou alternativou běžného paliva, se specializuje společnost RevoSolar s.r.o., která působí v okolí Karviné, Havířova, Třince a dalších.