Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Výrobní program společnosti Chropyňská strojírna se zaměřuje, kromě svařovacích a montážních linek, dopravní techniky, jednoúčelových strojů, také na zhotovení forem na vstřikování plastů, a to od návrhu, konstrukce, výroby forem, vyzkoušení vstřikovací formy.

EMPORIO BEAUTY s.r.o.
EMPORIO Lashes


Hradská 817/6a, Loštice 789 83
EMPORIO BEAUTY s.r.o. se zabývá prodejem kadeřnických a kosmetických potřeb k prodlužování či zahušťování řas a vlasů.

Služby:
- prodlužování a zahušťování řas permanentní metodou "řasa na řasu"
- produkty na prodlužování řas a vlasů té nejvyšší kvality schválené SZÚ Praha

Prodej největšího a testovaného sortimentu k prodlužování řas a vlasů:
- produkty k prodlužování řas
- výhradní prodejci a jedné originální školicí centrum EMPORIO LashesR v ČR a SK
- kurz prodlužování řas
- permanentní řasy
- syntetické norkové řasy, barevné řasy, umělé řasy, řasa na řasu
- zahušťovací řasy typu Y, W, V
- glitrové řasy
- melírované řasy
- trsy řas bez knotu
- příslušenství k prodlužování vlasů a řas
- lepidla na řasy
- remover na řasy - odstraňovač řas
- řasenka na permanentní řasy
- fixatér, fixér, fixátor na řasy
- výživa na řasy
- primer odmašťovač řas
- kulma na řasy
- pinzeta k prodlužování řas
- sada k prodlužování řas
- kamínky na řasy Swarovski
- glitrové tetování
- kosmetická lupa
- vlasy kavkazské vlnité+kudrnaté, vlasy východoevropské ruské rovné, kazašské-barevné vlasy, vlasy středoevropské
- profi set k prodlužování vlasů
- vlasová kosmetika CHI-USA
- tavicí kleště
- keratin
- micro-ring
- žehličky na vlasy
- kosmetické kufříky
- mobilní maskérna.

Školicí středisko EMPORIO Lashes - školení, kurzy v olomouckém kraji:
- školení dle nejnovějších světových metod, školení a přeškolení s akreditací AKCZ
- profesionální kurzy prodlužování vlasů a řas s akreditací AKCZ na profesionální úrovni s letitou praxí

EMPORIO Lashes - oblíbená značka českých celebrit
I. Česká Vícemiss 2008 Hana Svobodová - tvář značky

Produkty
  • mycí a kadeřnické boxy, kadeřnická křesla, kadeřnická elektronika, masážní křesla, vybavení čistíren, stroje do čistíren, průmyslové prací stroje, průmyslové žehlicí stroje
  • potřeby pro nehtové designéry, akrylové a gelové nehty, kadeřnické potřeby, sušáky a klimazony
  • oborové vzdělávání dospělých, doplňkové studium, rozšíření stávající kvalifikace, získání nových znalostí


Související články
Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Ivana Kubičková - T.E.P.

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.


Práce, která mění tváře

Maskérská škola Praha

Práce, která mění tváře

Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.


Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace

Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.

Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace

Potřebujete personální certifikace nebo kvalifikace technického personálu? Obojí prostřednictvím svých schválených školicích a zkušebních středisek zajišťuje certifikační sdružení pro personál APC, z.s. z Prahy. Sdružení tvoří 40 členů z řad významných průmyslových podniků.


Firemní články
Prodlužování řas EMPORIO Lashes, kurz prodlužování řas i vlasů, Olomouc

Prodlužování řas EMPORIO Lashes, kurz prodlužování řas i vlasů, Olomouc

Sny o krásných řasách se stávají skutečností! Zvýrazněte své oči a strhněte na sebe veškerou pozornost. To vše díky EMPORIO Lashes od EMPORIO BEAUTY. Děláme vaše oči krásné pomocí prodlužování řas už 6 let. Zároveň předáváme cenné zkušenosti a rady i vám - využijte nabídky našich kurzů a školení prodlužování řas! Díky EMPORIO BEAUTY se oči každé ženy stanou něčím výjimečným. Zajímá vás jak? Přijďte na některý náš kurz nebo školení, které pořádáme v Olomouckém kraji. Vypisujeme kurz prodlužování řas, kurz prodlužování vlasů a také kurz pro kosmetičky a vizážistky, které poznatky z kurzu využijí zejména při focení. Novinkou je pak kurz prodlužování řas metodou "3D VOLUME". Po jeho absolvování získáte diplom LASH STYLIST SPECIALIST a stanete se expertkou na prodlužování řas 3D VOLUME. A proč je vlastně metoda prodlužování řas 3D VOLUME tak revoluční? Využívá speciálních nano řas, které vypadají přirozeně a jsou k nerozeznání od přírodních řas. Nano řasy jsou navíc šetrné a vaše skutečné řasy pro prodlužování neponičí. Před samotnou aplikací vybere stylistka se zákaznicí vhodný tvar, délku a sílu zatočení řas tak, aby byl výsledek prodlužování řas dokonalý. Aplikace pak probíhá způsobem řasa na řasu. Výsledkem jsou přirozeně vyhlížející řasy, jejichž objem je dechberoucí. Tato metoda se dá totiž aplikovat i na spodní řasy. Využijte také zkrášlení řas pomocí zdobení např. kamínky Swarovski nebo melírováním.


E-shop, internetový prodej příslušenství k prodlužování řas EMPORIO Lashes

E-shop, internetový prodej příslušenství k prodlužování řas EMPORIO Lashes

EMPORIO BEAUTY s.r.o. nabízí testované a vysoce kvalitní výrobky světových značek EMPORIO LASHES za bezkonkurenční ceny. Specializuje se na prodlužování řas a prodej kvalitních produktů. Máte zájem o kvalitní produkty na prodlužování řas? V e-shopu, v internetovém obchodě naleznete příslušenství k prodlužování řas: - pinzety - sada k péči o prodloužené řasy - silikonové podložky na řasy - speciální řasenky na prodloužené řasy - primer - odmašťovač řas - kamínky na řasy Swarovski - pásky na řasy - kartáčky na řasy - ochranné podložky pod oči - hedvábné odličovací tampónky - pomocná deska na lepidlo - kulma na řasy - kondicionér - výživa na řasy - respirační rouška anti-allergy - kosmetická lupa s led světlem - prstýnek na lepidlo a další... Vybrané výrobky mají značku jakosti ISO 9001.


Sada k prodlužování vlasů metodou keratin EMPORIO Lashes

Sada k prodlužování vlasů metodou keratin EMPORIO Lashes

EMPORIO Lashes se zaměřujeme na prodej produktů k prodlužování řas a vlasů od největších světových značek. Nabízí za výhodnou cenu sadu k prodlužování vlasů metodou keratin. Kvalitní příslušenství k prodlužování vlasů? Jedině od EMPORIO Lashes. Nyní máte možnost zakoupit sady k prodlužování vlasů za nízké ceny. Cenově výhodná sada k prodlužování vlasů: - kompletní profesionální set k prodlužování vlasů keratinovou metodou - sada na prodlužování vlasů metodou keratin za tepla – profi nebo základní - sada na prodlužování vlasů metodou MICRO-RING. Na našem e-shopu také naleznete příslušenství pro prodlužování vlasů: - tavící kleště, removery, kleštičky, podložky, keratin, micro-ringy, kartáče a jiné Exkluzivní nabídka pro všechny profesionály - nakupujte u nás za velkoobchodní ceny. Pro začátečníky nabízíme kurzy prodlužování vlasů. Poskytujeme individuální kurzy prodlužování vlasů metodami dle nejnovějších světových trendů. Špičkové služby, kvalitní produkty a nízké ceny – to je EMPORIO Lashes


Pravé panenské kavkazské vlasy, východoevropské ruské vlasy

Pravé panenské kavkazské vlasy, východoevropské ruské vlasy

Sháníte kvalitní pravé panenské vlasy, které jsou určené k prodloužení a zahuštění vlasů? Navštivte e-shop EMPORIO Lashes, kde naleznete pravé přírodní nebarvené vlasy. Pravé panenské kavkazské vlasy remy: - přírodní nebarvená středně hnědá, tmavě hnědá a přírodní černá - vlasy kavkazské vlnité + kudrnaté. Pravé vysoce kvalitní panenské východoevropské ruské vlasy remy: - přírodní nebarvená tmavě hnědá, hnědo černá, středně hnědá, barvené světlejší hnědé odstíny, odbarvené blond odstíny a jiné - východo-evropské vlasy hladké struktury - v copu od jedné osoby, nemixované - remy - seřazeno po směru růstu Nejedná se o tenčené vlasy evropského typu ani o vlasy indické či asijské!! Vlasy pocházejí z východní evropy - Ukrajina a Rusko. Vlasy si sami zpracováváme na vámi zvolenou metodu prodloužení. Nabízíme ruské vlasy nejlepší kvality!!!


Vše pro prodlužování řas, vlasů i jiné kosmetické procedury

Vše pro prodlužování řas, vlasů i jiné kosmetické procedury

Už řadu let se specializujeme na prodlužování vlasů a řas a předáváme vám své znalosti a dovednosti formou školení podle nejnovějších světových metod. Buďte díky nám vždy o něco napřed. Používáme a prodáváme jen ty nejkvalitnější produkty. Produkty světových značek Emporio Lashes a Blink Lash prodáváme za naprosto bezkonkurenční ceny. Veškerý nabízený sortiment máme skladem, takže na svou objednávku nemusíte dlouho čekat. Vše je ihned připraveno k odeslání! Co vše u nás můžete zakoupit? - kvalitní řasy Emporio Lashes - přírodní vlasy - lepidla - příslušenství pro prodlužování vlasů i řas - vlasová kosmetika CHI USA - žehličky na vlasy - glitrová tetování - kosmetické balíčky - zábaly na ruce a nohy - přístroj pro bělení zubů - kosmetické kufry - barvy na řasy a obočí Staňte se díky nám profesionální prvotřídní kosmetičkou. Pod naším vedením se naučíte ty nejnovější a nejlepší tipy a triky z oblasti prodlužování řas i vlasů. Učit vás budou hvězdy v oboru a pracovat budete jen s těmi nejlepšími materiály, který náš trh nabízí. Zařaďte se k těm nejlepším. Spolupracujte s námi.


Příslušenství k prodlužování řas e-shop

Příslušenství k prodlužování řas e-shop

V našem e-shopu nabízíme příslušenství k prodlužování řas: - pinzety - speciální řasenky na prodloužené řasy - primer - odmašťovač řas - pásky, kartáčky na řasy - ochranné podložky pod oči - silikonové podložky na řasy - pomocná deska na lepidlo - kulma na řasy - hedvábné odličovací tampónky - kamínky na řasy Swarovski - kondicionér - výživa na řasy - kosmetická lupa s led světlem a další... Vybrané výrobky mají značku jakosti ISO 9001!!!


Profi set k prodlužování vlasů i pro začátečníky

Profi set k prodlužování vlasů i pro začátečníky

EMPORIO Lashes nabízí - profi set k prodlužování vlasů: - SADA profesionální NA PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ -15.dílná - cenově výhodná sada k prodlužování vlasů - metodou KERATIN za tepla Pro začátečníky nabízíme kurzy prodlužování vlasů.