REGAPLAST s.r.o.
tlaková kanalizace Praha


Jesenická 513, Psáry 252 44
Společnost REGAPLAST s.r.o. je jedním z předních výrobců a dodavatelů systému tlakové kanalizace, centrálních sběrných šachet, přečerpávacích jímek, závěsných systémů pro ponorná čerpadla a veškerého příslušenství. V rámci našich služeb poskytujeme bezplatné poradenství a návrh vhodného řešení systému tlakové kanalizace včetně příslušenství. Naše provozovny naleznete v obci Dobšice, okres Znojmo a také v Praze.

Výroba, dodávka, oprava, servis, montáž:
- tlaková kanalizace pro rodinné domy, chaty, chalupy, bytové a průmyslové objekty
- technologie pro tlakovou kanalizaci
- čerpadla (vřetenová, kalová odstředivá, odstředivá)
- kanalizační šachty (polyethylen, vybaveny pochozím poklopem o nosnosti 200 Kg)
- vodoměrné šachty
- nádrže na dešťovou vodu
- závěsná zařízení pro ponorná čerpadla (profesionální řešení pro montáž ponorných čerpadel, délky - 5, 10, 15 -150 m, nosnost max. 200 Kg se čtyřnásobným jištěním)
- příslušenství.

Servisní linka:
tel.: 725 408 609

Provozovna Praha:
Psáry, Jesenická 513.

Pokud Vás nabídka našich výrobků a služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Produkty
  • prodej měkčeného PVC, distribuce prvoplastů, prodej plastových drtí, prodej plastových aglomerátů, distribuce odpadních plastových pytlů
  • prodej hadicových spon, tepelní čerpadla, elektrické boilery, elektrické kotle, vodoinstalatérský materiál
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • podzemní plastové nádrže, uzavřené plastové nádrže, plastové nádrže s poklopem


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Firemní články
Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Plastové akumulační nádrže na dešťovou vodu, kterou dále využijete na závlahu či mytí. Tyto retenční jímky Vám dodá společnost REGAPLAST s.r.o.


Závěsní zařízení pro ponorná čerpadla do vrtů a studní – zdravotně nezávadné

Závěsní zařízení pro ponorná čerpadla do vrtů a studní – zdravotně nezávadné

Zdravotně nezávadná a funkční závěsná zařízení do vrtů a studní pro ponorná čerpadla nabízí společnost REGAPLAST s.r.o. z Prahy.


Tlaková kanalizace pro rodinné domy, rekreační i průmyslové objekty

Tlaková kanalizace pro rodinné domy, rekreační i průmyslové objekty

Efektivní tlaková kanalizace, systémy a technologie pro rodinné domy, chaty a chalupy, byty i průmyslové objekty vyrábí a dodává společnost REGAPLAST s.r.o.


Tlaková kanalizace-odstředivé čerpadlo s čerpací šachtou

Tlaková kanalizace-odstředivé čerpadlo s čerpací šachtou

Hledáte kvalitní technologie pro tlakovou kanalizaci? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Společnost REGAPLAST s.r.o. se zabývá výrobou technologických zařízení pro tlakovou kanalizaci, závěsných zařízení pro ponorná čerpadla, čerpací techniky a příslušenství. V nabídce odstředivé čerpadlo GRUNDFOS - SEG se spouštěcím zařízením, monolitickou čerpací šachtou s plastovým poklopem (nosnost 200 kg) a sadou prostupních manžet, s řídící jednotkou se snímačem hladin. Čerpadlo namontujeme, provedeme revizi i zkoušku těsnosti jímky a uvedeme jej do provozu, v případě zájmu zaškolíme i obsluhu odstředivého čerpadla. Záruční lhůta 24 měsíců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete nejen více informací o výše zmíněném odstředivém čerpadle, ale kompletní nabídku tlakové kanalizace.


Technologie pro tlakovou kanalizaci za akční cenu

Technologie pro tlakovou kanalizaci za akční cenu

Sháníte objemové vřetenové čerpadlo s čerpací šachtou s plastovým poklopem? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Zabýváme se výrobou technologických zařízení pro tlakovou kanalizaci, závěsných zařízení pro ponorná čerpadla, čerpací techniky a příslušenství. Nyní nabízíme technologii pro tlakovou kanalizaci TLAKAN - P4 - GS15 - KRG za akční cenu 34 225,- bez DPH a zárukou 36 měsíců.(popis zařízení na webových stránkách) Provedeme kompletní montáž zařízení, revizi, dopravu, zkoušku těsnosti jímky, uvedení do provozu i zaškolení obsluhy. Více informací a kompletní nabídku technologií pro tlakovou kanalizaci naleznete na webových stránkách.


Zařízení pro tlakovou kanalizaci

Zařízení pro tlakovou kanalizaci

TLAKAN - P4 - GS15 – KRG: -objemové vřetenové čerpadlo GS15-80-16-N3 -čerpací šachta s plastovým poklopem-nosnost cca 200 kg -řídící jednotka se snímačem hladiny, snímání hladiny - elektrické sondy v kombinaci se dvěma plovákovými spínači, kompletní sestavu armatur -celková montáž zařízení, revize, zkouška těsnosti jímky, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy a doprava -záruka 36 měsíců -servis provádíme na místě bez reklamačního řádu 30 dní do 48 hodin od nahlášení poruchy a to i vč. svátků či víkendů -všechen materiál skladem CENA: 40 500,- bez DPH AKČNÍ CENA: 34 225,- bez DPH. TLAKAN - P4 – NORIA: -samonosná plastová jímka s poklopem 200 kg -řídící jednotka se snímačem hladin kompletní sestavu armatur -montáž a doprava po celé České republice -zprovoznění -revize -zkouška těsnosti -zaškolení -servis do 48 hodin -záruku 36 měsíců CENA: 34 650,- bez DPH.


Zařízení pro tlakovou kanalizaci, tlaková kanalizace

Zařízení pro tlakovou kanalizaci, tlaková kanalizace

Zařízení pro tlakovou kanalizaci, tlaková kanalizace. Naše společnost se zabývá výrobou: -technologických zařízení pro tlakovou kanalizaci -závěsná zařízení pro ponorná čerpadla -čerpací technika a příslušenství. Služby: -bezplatné poradenství -záruční a pozáruční servis -příprava elektropřívodu -výkopové práce -komplexní služby v oboru tlakové kanalizace -montáž -prodej -revize -návrh aj.


Zařízení pro tlakovou kanalizaci, tlaková kanalizace

Zařízení pro tlakovou kanalizaci, tlaková kanalizace

Zařízení pro tlakovou kanalizaci, tlaková kanalizace. Zabýváme se výrobou technologických zařízení pro tlakovou kanalizaci, závěsných zařízení pro ponorná čerpadla, čerpací techniky a příslušenství. TLAKAN - P4 - NORIA: -celonerezové objemové čerpadlo LUCA - 100 - 16 - N -čerpací šachta s plastovým poklopem -sadu prostupních manžet: nátok - DN 160, výtlak - DN 40, chránička elektro - DN 40 -řídící jednotka se snímačem hladin (s proudovým chráničem, dva automatické režimy, akustický alarm a přepínačem pro manuální odčerpání), snímání hladiny - el. sondy v kombinaci se dvěma plovákovými spínači, kompletní sestavu armatur -kompletní montáž zařízení, revize, doprava, zkouška těsnosti jímky, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy -záruka 36 měsíců -servis provedeme přímo na místě bez reklamačního řádu 30 dní do 48 hodin od nahlášení poruchy -servisní linka pondělí až neděle od 8:00 do 20:00 hod. Veškeré výše uvedené služby a materiál jsou nyní v akční ceně 38 745,- bez DPH!!! TLAKAN - P4 – GRUNDFOS: -odstředivé čerpadlo GRUNDFOS - SEG se spouštěcím zařízením -monolitická čerpací šachta s plastovým poklopem (nosnost 200 kg) -sadu prostupních manžet: nátok - DN 160, výtlak - DN 40, chránička elektro - DN 40 -řídící jednotku se snímačem, snímání hladiny - el. sondy v kombinaci se dvěma plovákovými spínači, kompletní sestavu armatur z nerez oceli ( zpětná klapka, potrubí, kulový ventil, šroubení) -kompletní montáž zařízení, revize, doprava a zkoušku těsnosti jímky -uvedení do provozu -zaškolení obsluhy -záruka 24 měsíců -čerpací jímka lze zakoupit ve smontovaném stavu -servis provedeme do 48 hodin od nahlášení poruchy a to bez reklamačního řádu 30 dní přímo na místě -cena: 54 900,- bez DPH. TLAKAN - P4 – EFRU: -litinové objemové čerpadlo EFRU - 16 - 8 - GU - 080 -čerpací šachta s plastovým poklopem -sada prostupních manžet: nátok - DN 160, výtlak - DN 40, chránička elektro - DN 40 -řídící jednotka se snímačem hladin, snímání hladiny - el. sondy v kombinaci se dvěma plovákovými spínači -kompletní sestava armatur (poj. ventil, sp. ventil, kul. uzávěr, RPE spoje a potrubí) -kompletní montáž zařízení -revize -dopravu -zkouška těsnosti jímky -uvedení do provozu -zaškolení obsluhy -záruka 24 měsíců -servis provádíme přímo na místě bez reklamačního řádu 30 dní a to do 48 hodin od nahlášení poruchy, včetně víkendů nebo svátků, servisní linka je dostupná od pondělí do neděle od 8:00 do 20:00 hod -veškerý materiál skladem -cena: 42 900,- bez DPH.