GarraRelax
relaxační péče rybkami Garra rufa


nám. Míru 314/3 (naproti Ruprechtické cukrárně), Liberec 14 460 14
První český salon s léčebnou rybí pedikúrou a péčí o ruce i celé tělo rybkami Garra rufa!

Salon se zkušenostmi ~ 100% hygienicky bezpečné ~ Odborné informace ~ relaxace, léčba, mikromasáž


Rybičky Garra Rufa pocházejí z Tureckých termálních pramenů, kde žijí až ve 40°C vodě. Obrušují starou odumřelou pokožku a tím pomáhají její regeneraci. Dokáží vyléčit většinu kožních problémů a enzym Ditralon, který vylučují z tlamiček podporuje hojení kůže, pooperačních jizev apod. Procedura je vhodná pro každého v jakémkoli věku včetně lupenkářů a diabetiků.
Rybky také dokážou pomoct od popraskaných pat, otlaků, bradavic, ekzému, kuřích ok apod.
Jedná se nejjemnější přírodní peeling, relaxaci a mikromasáž chodidel.

Facebook: GarraRelax Liberec

VIDEO: http://vimeo.com/26935054

Další produkty a služby
  • modeláž nehtů, lakování nehtů, gelové nehty, japonská manikúra, parafínový zábal na ruce, zábalová maska chodidel

Ovoce a zelenina tuzemská i exotická, prodej Liberec.

Ovoce a zelenina tuzemská i exotická, prodej Liberec

Kvalitní hliníková okna a dveře do všech typů budov.

Kvalitní hliníková okna a dveře do všech typů budov

Související články
Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty

Krásné nehty s.r.o.

Royal Jessica Salon a manikúra Jessica se postarají o dokonalé a krásné nehty

Krásné a pěstěné nehty jsou nedílnou součástí celkové image. O to, aby vaše nehty byly dokonalé každý den, se postará nový Royal Jessica Salon Praha. Zajistíme dokonalou péči vašim nehtům a dostanete od nás také rady, jak se o nehty správně starat, aby krásné zůstaly. Royal Jessica Salon je hlavním salonem značky Jessica pro Českou i Slovenskou republiku.


Trápí vás zarostlé nehty? Nehtová špona je řešení.

Loretta salón

Trápí vás zarostlé nehty? Nehtová špona je řešení.

Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a bojíte se chirurgického zákroku? Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

GAVONA GASTRO s.r.o

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

U-SERVIS

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy.


Další produkty a služby
Rybičky Garra, rybí pedikúra, procedura rybkami, péče o nohy

Rybičky Garra, rybí pedikúra, procedura rybkami, péče o nohy

Zveme Vás na proceduru rybkami Garra rufa, nazvanou také jako rybí pedikúra. Péče o nohy rybičkami Garra rufa je nejpřírodnější forma pedikúry - bezpečná a víc než příjemná. Zažijete prokrvení a mikromasáž chodidel a všech důležitých akupunkturních bodů na nich. Jako bonus se připravte na absolutní relaxaci a výlet do světa odpočinku od stresu v lázni teplé příjemných 32°C. Přijďte a vyzkoušejte na vlastní kůži! Dáte nám za pravdu. Do salonu GarraRelax Liberec Vás zvou Alena a Vítězslav Zachovi a léčivé rybičky Garra rufa.


Rybí pedikúra rybičkami Garra rufa; Šíří viry, žloutenku, HIV? Nebepečná procedura? Nákaza, hygiena vody, riziko přenosu?

Rybí pedikúra rybičkami Garra rufa; Šíří viry, žloutenku, HIV? Nebepečná procedura? Nákaza, hygiena vody, riziko přenosu?

Jsou rybičky Garra rufa nebezpečné? Mohou nakazit? Nebo něco přenést? NE! NEJSOU A NEMOHOU! Naopak, je to léčebná a hlavně absolutně přírodní příjemná krásná procedura! Čtěte... Disponujeme velmi kvalitními filtracemi vody s maximálním možným výkonem. Každých 5 minut je voda kompletně pročištěna a dezinfikována aktivní UV lampou. UV lampa ničí veškeré patogeny, mikroorganismy a bakterie, voda je proto maximálně sterilní. Zaručujeme 100% hygienu! Rybky Garra rufa nepřenášejí ocemocnění a za několik desítek let celosvětového fungování této metody léčby není znám a už vůbec prokázán jediný případ, který by tyto spekulace podložil. Rybky naopak svým enzymem dezinfikují a léčí. HIV nebo žloutenka? Nesmysl! Tyto viry ve vodě nepřežívají, navíc se přenášejí krví. Do akvária za žádných okolností nepouštíme klienta s otevřenou ránou, právě i z tohoto důvodu prochází vstupní prohlídkou. Proto je toto tvrzení absolutní nesmysl. Můžete se spolehnout že voda je u nás bezpečnější, čistější a hygieničtější než na oblíbených přehradách, koupalištích i bazénech, kde se často koupou i naši čtyřnozí kamarádi. Pokud se nebojíte sem, tak na co ještě čekáte? Rybičky Vás nekousnou, naopak. Během hodinové rybí pedikúry o Vás budou láskyplně pečovat, vyléčí Vám řadu kožních neduhů a vy se dostanete do světa skvělé relaxace a odpočinku od stresu. A že Vám připraví úžasný zážitek a dobrou náladu - to se spolehněte! Kdyby Vám přece jen něco vrtalo hlavou, zeptejte se nás, napište nám. Rádi Vám poradíme. Hezký podzim přejí Alena a Vítězslav Zachovi a rybky Garra rufa ze salonu GarraRelax Liberec


Procedury s rybičkami Garra rufa, rybí pedikúra; Nebezpečné? Přenášejí nemoci? Šíří žloutenku a HIV? Hrozí nákaza?

Procedury s rybičkami Garra rufa, rybí pedikúra; Nebezpečné? Přenášejí nemoci? Šíří žloutenku a HIV? Hrozí nákaza?

Jsou rybičky Garra rufa nebezpečné? Mohou nakazit? Nebo něco přenést? NE! Disponujeme velmi kvalitními filtracemi vody s maximálním možným výkonem. Každých 5 minut je voda kompletně pročištěna a dezinfikována aktivní UV lampou. UV lampa ničí veškeré patogeny, mikroorganismy a bakterie, voda je proto maximálně sterilní. Zaručujeme 100% hygienu! Rybky Garra rufa nepřenášejí ocemocnění a za několik desítek let celosvětového fungování této metody léčby není znám a už vůbec prokázán jediný případ, který by tyto spekulace podložil. Rybky naopak svým enzymem dezinfikují a léčí. HIV nebo žloutenka? Nesmysl! Tyto viry ve vodě nepřežívají, navíc se přenášejí krví. Do akvária za žádných okolností nepouštíme klienta s otevřenou ránou, právě i z tohoto důvodu prochází vstupní prohlídkou. Proto je toto tvrzení absolutní nesmysl. Můžete se spolehnout že voda je u nás bezpečnější, čistější a hygieničtější než na oblíbených přehradách, koupalištích i bazénech, kde se často koupou i naši čtyřnozí kamarádi. Pokud se nebojíte sem, tak na co ještě čekáte? Rybičky Vás nekousnou, naopak. Během hodinové rybí pedikúry o Vás budou láskyplně pečovat, vyléčí Vám řadu kožních neduhů a vy se dostanete do světa skvělé relaxace a odpočinku od stresu. A že Vám připraví úžasný zážitek a dobrou náladu - to se spolehněte! Kdyby Vám přece jen něco vrtalo hlavou, zeptejte se nás, napište nám. Rádi Vám poradíme. Hezký podzim přejí Alena a Vítězslav Zachovi a rybky Garra rufa ze salonu GarraRelax Liberec


Procedura, Rybičky Garra rufa, hrozí nákaza? HIV, žloutenka? Hygiena

Procedura, Rybičky Garra rufa, hrozí nákaza? HIV, žloutenka? Hygiena

Dobrý den, připravili jsme pro Vás v několika bodech vyjádření k mediálním spekulacím o bezpečnosti procedur s rybkami Garra rufa: RYBKY GARRA RUFA NEPŘENÁŠEJÍ ONEMOCNĚNÍ, NAOPAK SVÝM ENZYMEM ONEMOCNĚNÍ DEZINFIKUJÍ A LÉČÍ. AKTIVNÍ UV LAMPA VE FILTRAČNÍCH ZAŘÍZENÍCH NIČÍ VEŠKERÉ BAKTERIE, PATOGENY A MIKROORGANISMY. VODA V AKVÁRIÍCH JE MAXIMÁLNĚ STERILNÍ. VEŠKERÉ INFEKCE, VČETNĚ HEPATITIDY (ŽLOUTENKY) A VIRU HIV, VE VODĚ NEJSOU SCHOPNY PŘEŽÍT. JE NAPROSTO VYLOUČEN PŘENOS JAKÝCHKOLIV CHOROB, INFEKCÍ, BAKTERIÍ APOD. BĚHEM PROCEDUR S RYBKAMI GARRA RUFA. V NAŠEM SALONĚ JE K NAHLÉDNUTÍ VYJÁDŘENÍ K TĚMTO MEDIÁLNÍM SPEKULACÍM OD HLAVNÍHO VIROLOGA ČESKÉ REPUBLIKY S POTVRZENÍM VÝŠE UVEDENÉHO! Pro bližší informace o procedurách a bezpečnosti nás neváhejte kontaktovat! Můžete se spolehnout, že voda je u nás daleko čistější než na veřejných koupalištích, bazénech, jezerech, či přehradách, kde se často koupají i psí mazlíčci. Naše Rybky Garra rufa pomáhají: léčí a lidské pokožce prospívají!


Rybky rybičky Garra rufa, rybí pedikúra, péče o nohy, okusování, liberec

Rybky rybičky Garra rufa, rybí pedikúra, péče o nohy, okusování, liberec

Rybičky Garra Rufa pocházejí z Tureckých termálních pramenů, kde žijí až ve 40°C vodě. Spíše než okusují, obrušují a částečně se živí starou odumřelou pokožkou a tím pomáhají její regeneraci. Dokáží vyléčit většinu kožních problémů včetně lupenky enzymem Ditralon, který vylučují z tlamiček a který výrazně hojí kůži či pooperační jizvy. Dokáží zbavit popraskaných pat, mozolů i otlaků. Právě proto nejen my této metodě říkáme rybí pedikúra. Procedura je vhodná pro každého v jakémkoli věku včetně lupenkářů a diabetiků. Rybky Garra rufa Vám zároveň fantasticky prokrví pokožku a provedou jemný, ale důkladný přírodní peeling. Garantujeme, že už teď se na Vás těší ve vodě teplé 32°C připravené Vás hýčkat. Rybí pedikúru - relaxační péči o nohy rybkami Garra rufa zažijete v saloně GarraRelax Liberec. www.GarraRelax.cz


Okusování rybičkami Garra rufa, rybí pedikúra, léčba lupenky, ekzémů, relaxační péče o nohy, celé tělo liberec,mladá boleslav

Okusování rybičkami Garra rufa, rybí pedikúra, léčba lupenky, ekzémů, relaxační péče o nohy, celé tělo liberec,mladá boleslav

Zveme Vás do prvního českého salonu s rybkami Garra rufa. Na tento zážitek jen tak nezapomenete a navíc - rybky umí i úspěšně léčit řadu kožních problémů! Co a jak? Koukněte se na naše stránky www.GarraRelax.cz nebo nám napište. Rádi s Vámi probereme jakýkoliv dotaz. Hezký podzim Vám všem přejí Alena a Vítězslav Zachovi ze salonu GarraRelax


Okusování rybičkami Garra rufa, rybí pedikúra, léčivé rybky, lupenka, relaxace, lázeň, liberec,jablonec,turnov,semily,česká lípa,

Okusování rybičkami Garra rufa, rybí pedikúra, léčivé rybky, lupenka, relaxace, lázeň, liberec,jablonec,turnov,semily,česká lípa,

Zveme Vás do prvního českého salonu s rybkami Garra rufa. Na tento zážitek jen tak nezapomenete a navíc - rybky umí i úspěšně léčit řadu kožních problémů! Co a jak? Koukněte se na naše stránky www.GarraRelax.cz nebo nám napište. Rádi s Vámi probereme jakýkoliv dotaz. Hezký podzim Vám všem přejí Alena a Vítězslav Zachovi ze salonu GarraRelax


Okusování rybičkami garra rufa,rybí pedikúra pomocí rybiček garra rufa,lázeň s rybičkama garra rufa,liberec,jablonec,turnov,semily

Okusování rybičkami garra rufa,rybí pedikúra pomocí rybiček garra rufa,lázeň s rybičkama garra rufa,liberec,jablonec,turnov,semily

Rybí pedikúra léčivými rybkami Garra rufa je možná ten nejlepší zážitek, co jste kdy zažili. Přečtěte si zajímavé informace na našich stránkách www.GarraRelax.cz Máte otázky? Napište nám, rádi Vám odpovíme i poradíme.


Rybičky garra rufa,léčba lupénky,ryby garra rufa,rybí pedikúra,severní čechy,liberec,relax,péče o nohy,ruce.celé tělo

Rybičky garra rufa,léčba lupénky,ryby garra rufa,rybí pedikúra,severní čechy,liberec,relax,péče o nohy,ruce.celé tělo

I v roce 2014 se na Vás a Vaše nožky, ruce i celé tělo těší náš tým malých léčivých rybiček Garra rufa! Za salon GarraRelax i za stovky našich rybích zaměstnanců Vám v letošním roce přejeme především hodně zdraví. Alena a Vítězslav Zachovi GarraRelax Liberec Palachova ulice 504/7 (naproti NG Plaza a zastávkám MHD Šaldovo náměstí) - 1.patro Liberec 46001 Tel.: 737072497 http://www.garrarelax.cz/


Léčivé rybičky Garra rufa,relax,zážitek,léčba,rybičková terapie,přírodní pedikúra,koupel s rybkami,masáže,léčba lupenky,liberec

Léčivé rybičky Garra rufa,relax,zážitek,léčba,rybičková terapie,přírodní pedikúra,koupel s rybkami,masáže,léčba lupenky,liberec

I letos pro Vás máme oblíbenou akci 2+1 zdarma na všechny dárkové poukazy! Potěšte své blízké originálním Vánočním dárkem na 30 nebo 60 minut relaxační péče o nohy či celé tělo! Ale pozor! Poukazy máme v omezeném množství, proto kdo dřív přijde... Těšíme se na Vás :-) (Nezapomeňte také sledovat náš web a Facebook!)


Rybičky Garra rufa,dárkový poukaz,péče o nohy,ruce,tělo,léčba lupenky,nevšední zážitek,relaxace,originální dárek,vánoce,liberec

Rybičky Garra rufa,dárkový poukaz,péče o nohy,ruce,tělo,léčba lupenky,nevšední zážitek,relaxace,originální dárek,vánoce,liberec

Rybičky Garra rufa jako dárek k Vánocům? Ano! Nabízíme dárkové poukazy na všechny naše služby. Poukazy také nově posíláme poštou! Připravte se na Vánoce včas a potěšte blízké originálním dárkovým poukazem na péči o pokožku léčivými rybkami Garra rufa. Máte otázku? Speciální přání? Napište nám či zavolejte, rádi Vám vyjdeme vstříc. Salon GarraRelax Liberec Více informací o nás i našich rybkách hledejte na www.GarraRelax.cz


Rybičky garra rufa,rybí pedikúra,péče o pokožku,léčba lupenky,originální dárek,benefit,relaxace,zážitek,vánoce,liberec,jablonec

Rybičky garra rufa,rybí pedikúra,péče o pokožku,léčba lupenky,originální dárek,benefit,relaxace,zážitek,vánoce,liberec,jablonec

Rybičky také pro zaměstnance! Vypusťte z hlavy starosti a přijďte se rozloučit s těžkými nohami a pracovním stresem do teplé lázně se stovkou malých tlamiček rybek Garra rufa! Užít si naše služby můžete v rámci svých pracovních benefitů! Přijímáme benefitní poukázky Ticket Dárkový, Ticket Sport a kultura, Ticket Multi, Benefity, Cafeteria systems, Cadhoc a Unišek. Akceptujeme také proplácení faktur zaměstnavatelem. Na dotazy Vám rádi odpovíme - kontaktujte nás!


Rybičky garra rufa,léčba lupénky rybičkami,ryby garra rufa,rybičky na nohy,rybí pedikúra,rybičky lupénka,severní čechy,liberec

Rybičky garra rufa,léčba lupénky rybičkami,ryby garra rufa,rybičky na nohy,rybí pedikúra,rybičky lupénka,severní čechy,liberec

První český salon v České republice s rybí pedikúrou a péčí o ruce i celé tělo rybkami Garra rufa. Relax, léčba a nevšední zážitek. www.GarraRelax.cz www.Facebook.com/GarraRelax


Benefity,zaměstnanecké výhody,stravenky,poukazy,pro zaměstnance,liberecký kraj,liberec,jablonec,rybičky garra rufa,rybí pedikúra

Benefity,zaměstnanecké výhody,stravenky,poukazy,pro zaměstnance,liberecký kraj,liberec,jablonec,rybičky garra rufa,rybí pedikúra

Rybičky pro zaměstnance! Vypusťte z hlavy starosti a přijďte se rozloučit s těžkými nohami a pracovním stresem do teplé lázně se stovkou malých tlamiček. Užít si naše služby můžete v rámci svých pracovních benefitů! Přijímáme benefitní poukázky Ticket Dárkový, Ticket Sport a kultura, Ticket Multi, Benefity, Cafeteria systems, Cadhoc a Unišek. Akceptujeme také proplácení faktur zaměstnavatelem. Na dotazy Vám rádi odpovíme - kontaktujte nás!


Přírodní léčba lupenky rybičkami garra rufa,atopický ekzém,akné,liberec,mladá boleslav,praha,severní čechy,pronájem nádrží domů

Přírodní léčba lupenky rybičkami garra rufa,atopický ekzém,akné,liberec,mladá boleslav,praha,severní čechy,pronájem nádrží domů

STOP LUPENCE!!! STOP EKZÉMU!!! STOP AKNÉ!!! My i naše léčivé rybičky říkáme stop všem kožním problémům a onemocněním! Ano, lehko se to říká, ale jak s nimi doopravdy zatočit? S lupenkou i s celou další řadou problémů si poradí zázračné rybičky Garra rufa! Nejenom že se živí odumřelou lidskou pokožkou, ale ještě do ní z tlamiček vpravují léčivý enzym Ditranol, který má právě ten zásadní účinek při léčbě. Celá procedura ani trochu nebolí, naopak je víc než příjemná i díky vodě teplé 34°C. Netvrdíme, že lupenku naše rybky dokáží vyléčit navždy, máme však zkušenosti s klienty, kterým lupenka zmizela až na 6 měsíců! Narozdíl od léčby kortikoidy, jsou naše procedury přírodní, bez vedlejších účinků a velmi příjemné! To vše navíc v pohodlí domova, v naprostém klidu a soukromí! Rybičky totiž půjčujeme klientům domů na libovolnou dobu. Aby byla léčba smysluplná, je třeba absolvovat časté a pravidelné koupele, proto je pronájem domů časově i finančně mnohem výhodnější, než procedury v našem saloně. Že to nezvládnete se bát nemusíte! Rybičky jsou nenáročné. Ke každé zápůjčce dodáváme i provozní manuál a všechno potřebné vybavení. Vaše jediná starost tak bude, v jakou denní dobu si budete procedury užívat. Chcete-li se tedy konečně zbavit kožních neduhů, neváhejte - kontaktujte nás a my Vás zařadíme mezi čekatele. Spoustu dalších informací včetně vědeckého výzkumu hledejte na našich webových stránkách www.GarraRelax.cz/pronajem-nadrzi Rádi Vám se vším poradíme a zodpovíme Vaše dotazy. Naše rybičky se na Vás už těší, stejně jako samozřejmě i my.


Stop lupence, přírodní léčba lupenky bez vedlejších účinků v soukromí svého domova, rybičky Garra Rufa,Liberec,Praha,Severní Čechy

Stop lupence, přírodní léčba lupenky bez vedlejších účinků v soukromí svého domova, rybičky Garra Rufa,Liberec,Praha,Severní Čechy

STOP LUPENCE!!! STOP VŠEM KOŽNÍM PROBLÉMŮM!!! Neutrácejte za kortikoidové léčiva! Neničte si jimi své zdraví! Využijte nejlepší léčbu - přírodní, bez vedlejších účinků a příjemnou! Léčba doma! V pohodlí a soukromí svého domova! Léčba s 90% úspěšností potvrzená vědeckým výzkumem! Klikněte pro více informací, než bude pozdě! www.GarraRelax.cz GarraRelax Liberec - první český salon s péčí o pokožku rybkami Garra rufa


Stop lupence, přírodní léčba lupenky bez vedlejších účinků v soukromí svého domova, rybičky Garra Rufa,Liberec,Praha,Severní Čechy

Stop lupence, přírodní léčba lupenky bez vedlejších účinků v soukromí svého domova, rybičky Garra Rufa,Liberec,Praha,Severní Čechy

STOP LUPENCE!!! STOP VŠEM KOŽNÍM PROBLÉMŮM!!! Neutrácejte za kortikoidové léčiva! Neničte si jimi své zdraví! Využijte nejlepší léčbu - přírodní, bez vedlejších účinků a příjemnou! Léčba doma! V pohodlí a soukromí svého domova! Léčba s 90% úspěšností potvrzená vědeckým výzkumem! Klikněte pro více informací, než bude pozdě! www.GarraRelax.cz


Stop lupence! Lupenka, atopický ekzém,akné,kožní problémy,přírodní léčba bez vedlejších účinků v pohodlí domova,rybičky Garra Rufa

Stop lupence! Lupenka, atopický ekzém,akné,kožní problémy,přírodní léčba bez vedlejších účinků v pohodlí domova,rybičky Garra Rufa

STOP LUPENCE!!! STOP EKZÉMU!!! STOP AKNÉ!!! My i naše léčivé rybičky říkáme stop všem kožním problémům a onemocněním! Ano, lehko se to říká, ale jak s nimi doopravdy zatočit? S lupenkou i s celou další řadou problémů si poradí zázračné rybičky Garra rufa! Nejenom že se živí odumřelou lidskou pokožkou, ale ještě do ní z tlamiček vpravují léčivý enzym Ditranol, který má právě ten zásadní účinek při léčbě. Celá procedura ani trochu nebolí, naopak je víc než příjemná i díky vodě teplé 34°C. Netvrdíme, že lupenku naše rybky dokáží vyléčit navždy, máme však zkušenosti s klienty, kterým lupenka zmizela až na 6 měsíců! Narozdíl od léčby kortikoidy, jsou naše procedury přírodní, bez vedlejších účinků a velmi příjemné! To vše navíc v pohodlí domova, v naprostém klidu a soukromí! Rybičky totiž půjčujeme klientům domů na libovolnou dobu. Aby byla léčba smysluplná, je třeba absolvovat časté a pravidelné koupele, proto je pronájem domů časově i finančně mnohem výhodnější, než procedury v našem saloně. Že to nezvládnete se bát nemusíte! Rybičky jsou nenáročné. Ke každé zápůjčce dodáváme i provozní manuál a všechno potřebné vybavení. Vaše jediná starost tak bude, v jakou denní dobu si budete procedury užívat. Chcete-li se tedy konečně zbavit kožních neduhů, neváhejte - kontaktujte nás a my Vás zařadíme mezi čekatele. Spoustu dalších informací včetně vědeckého výzkumu hledejte na našich webových stránkách www.GarraRelax.cz/pronajem-nadrzi Rádi Vám se vším poradíme a zodpovíme Vaše dotazy. Naše rybičky se na Vás už těší, stejně jako samozřejmě i my.


Léčivé rybičky Garra rufa, relax, zážitek, léčba, Vánoční akce 2+1 zdarma, 3+2 zdarma, sleva 1000 Kč pronájem rybek domů, liberec

Léčivé rybičky Garra rufa, relax, zážitek, léčba, Vánoční akce 2+1 zdarma, 3+2 zdarma, sleva 1000 Kč pronájem rybek domů, liberec

Tak rok zase utekl jak voda a Vánoce jsou tu coby dup. Jestli patříte mezi ty, co si každý rok lámou hlavu, čím potěšit své milované a hledáte originální a nevšední, ale zároveň i užitečný dárek, tak dávejte pozor! Nejlepším dárkem pro letošní Vánoce je totiž poukaz na péči o nohy nebo rovnou celé tělo léčivými rybkami Garra rufa! Darujte zážitek, odpočinek od Vánočního stresu i léčbu nejrůznějších kožních neduhů a onemocnění. Darujte poukaz na relaxační péči rybkami Garra rufa! I tento rok jsme pro Vás přichystali loni tak oblíbenou nabídku. Dárkové poukazy ve Vánoční akci 2+1 zdarma! Pro ty, kterým by to nestačilo, nabízíme ještě výhodnější variantu 3+2 zdarma! A jako opravdu exkluzivní dárek můžete darovat také poukaz na pronájem léčebného kompletu včetně rybek až domů. To ocení především lupenkáři a osoby s vážnými kožními problémy, ale i kdokoliv jiný - koupat se může celá rodina! Tento poukaz Vás ve Vánoční akci vyjde o 1000,- Kč levněji! Poukazy můžete koupit v našem saloně. Vše o nás i o rybkách najdete na našich stránkách www.GarraRelax.cz nebo si nás přidejte na Facebooku a sledujte naše novinky.


Léčba lupénky rybičkami, rybičky garra rufa, lupénka rybičky, lupénka, praha, mladá boleslav, ústí nad labem

Léčba lupénky rybičkami, rybičky garra rufa, lupénka rybičky, lupénka, praha, mladá boleslav, ústí nad labem

"Umíme léčit lupénku!" Tak přesně tohle by řekly léčivé rybky Garra rufa, kdyby uměly mluvit. O rybkách Garra rufa je známo, že úspěšně léčí nejrůznějí kožní problémy od lupénky, přes akzémy až po akné. Léčbu je ale třeba podstupovat denně, po dobu alespoň 3 týdnů. Časově i finančně tak pro Vás je výhodnější, když si rybky i s nádrží a vybavením půjčíte domů. Navíc, doma je doma i co se týče soukromí :-) Výsledky léčby jsou prokázány výzkumem. My Vám navíc ještě garantujeme vrácení peněz, když nedojde k zlepšení. A to už stojí za vyzkoušení, co říkáte? A navíc, když si pospíšíte, získáte slevu 2000 Kč, kterou teď dáváme prvním 50 klientům! Všechny další důležité informace najdete na našich stránkách http://www.garrarelax.cz/ nebo nás kontaktujte na email GarraRelax@email.cz nebo tel.: 737 072 497


Léčba lupénky rybičkami, rybičky garra rufa, lupénka rybičky, liberec, jablonec nad nisou, léčba lupénky severní čechy

Léčba lupénky rybičkami, rybičky garra rufa, lupénka rybičky, liberec, jablonec nad nisou, léčba lupénky severní čechy

"Umíme léčit lupénku!" Tak přesně tohle by řekly léčivé rybky Garra rufa, kdyby uměly mluvit. O rybkách Garra rufa je známo, že úspěšně léčí nejrůznějí kožní problémy od lupénky, přes akzémy až po akné. Léčbu je ale třeba podstupovat denně, po dobu alespoň 3 týdnů. Časově i finančně tak pro Vás je výhodnější, když si rybky i s nádrží a vybavením půjčíte domů. Navíc, doma je doma i co se týče soukromí :-) Výsledky léčby jsou prokázány výzkumem. My Vám navíc ještě garantujeme vrácení peněz, když nedojde k zlepšení. A to už stojí za vyzkoušení, co říkáte? A navíc, když si pospíšíte, získáte slevu 2000 Kč, kterou teď dáváme prvním 50 klientům! Všechny další důležité informace najdete na našich stránkách http://www.garrarelax.cz/ nebo nás kontaktujte na email GarraRelax@email.cz nebo tel.: 737 072 497


Koupel celého těla ve vaně s rybkami Garra rufa

Koupel celého těla ve vaně s rybkami Garra rufa

NOVINKA! Zažijte jako vůbec jedni z prvních v česku KOUPEL CELÉHO TĚLA VE VANĚ S RYBKAMI GARRA RUFA! Tento jedinečný a nevšední zážitek předchází omytí celého těla, po kterém si stačí jen vybrat, zda bude koupel trvat 30 nebo rovnou 60 minut. Od začátku do konce se o Vás bude pečlivě starat více než 250 rybek, díky kterým Vaše tělo prožije nejpřírodnější peeling pokožky a hlubokou relaxaci. Neváhejte a vyzkoušejte tuto novinku v oblasti péče o tělo. Nyní navíc za zaváděcí ceny! Koupel celého těla s rybkami Garra rufa, stejně jako rybí pedikúru nebo péči o ruce i obličej těmito rybkami najdete v prvním českém salonu tohoto druhu v České republice - GarraRelax. Mimo jiné se také zabíváme léčbou lupénky, ekzémů a dalších vážných kožních onemocnění a za tímto účelem nabízíme pronájem nádrže s rybkami Garra rufa přímo k pacientovi domů na 3týdenní léčebnou kúru. Pro více informací nás neváhejte navštívit v samotném centru Liberce (Palachova 504/7 - naproti MHD Šaldovo náměstí a NG Plaza) nebo nás kontaktujte na tel.: 737 072 497 nebo emailu: garrarelax@email.cz Přidejte si nás na Facebooku a sledujte naše novinky: www.facebook.com/GarraRelax www.garrarelax.cz/


Léčba lupénky rybkami Garra Rufa pronájem nádrží Liberec

Léčba lupénky rybkami Garra Rufa pronájem nádrží Liberec

První salon v České republice s péčí o nohy, ruce, obličej a celé tělo zázračnými rybičkami Garra Rufa. První salon registrovaný Krajskou hygienickou stanicí. Léčivé rybky Garra Rufa se živí především lidskou kůží a tím pomáhají její regeneraci. Enzym Ditranol, který během "okusování" vylučují z tlamiček má léčivé účinky a dokáže zhojit většinu kožních problémů včetně lupénky, ale i pooperační jizvy. Doba léčivé procedury 15 - 60 minut. Procedury jsou vhodné pro každého v každém věku. Novinka! Pronájem nádrží na celé tělo, včetně potřebného vybavení a našich rybiček Garra Rufa, k Vám domů. Navíc Vás se vším seznámíme a poskytneme neustálou telefonní podporu. Vhodné jako intenzivní léčebná kůra pro lupénkáře, ale i jako relax a prokrvení celého těla. Celý komplet služeb nyní za zaváděcí ceny. Pro více info piště či volejte: Tel. 737072497 e-mail: garrarelax@email.cz