Petr Soukup


č.p.133, Merklín 362 34

Zajišťujeme kompletní restaurátorské služby v oblasti restaurování a oprav historického nábytku a starožitností, včetně výroby kopií. Dále řezbářství a umělecké truhlářství. Restaurátorskou činnost provádíme výhradně za použití historických technologických postupů, za použití autentických přírodních materiálů a s dodržením restaurátorské etiky. Spolupracujeme s odborníky – uměleckými kováři, restaurátory kovu, malíři, sochaři, modeláři, kunsthistoriky, historiky a dalšími kapaciatami uměleckého směru. Individuální přístup ke každé zakázce je v našem ateliéru naprostou samozřejmostí, stejně tak naprostá vstřícnost ke klientovi a jeho představám, popř. konkrétnímu přání. Společně zvolíme nejvhodnější postup, s ohledem na stav a hodnotu starožitnosti a Vaše konkrétní požadavky. Odborné konzultace, stanovení prováděných prací a vyhotovení cenové nabídky je zcela zdarma. Kvalifikovanou činnost a odborné zásahy provedené na Vašich kulturních památkách a starožitnostech, je možno na žádost zákazníka doložit Restaurátorskou zprávou, samozřejmě včetně fotodokumentace, a to v písemné či elektronické formě. Podrobnější informace k nabízeným službám a činnostem ateliéru naleznete na webových sránkách. Pakliže potřebujete více informací, nahlédněte do rubriky “kontakty” a neváhejte pro získání bližších informací, uskutečnit konzultační telefonát nebo osobní konzultační návštěvu přímo v atelieru v Merklíně u Karlových Varů. Věřím, že se nám vždy povede najít společnou řeč a vhodnou variantu postupu, pro jakýkoliv záměr. Petr Soukup DiS.

Živnost subjektu byla dočasně přerušena.
IČ: 73678236
DIČ:
Okres: Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Soukup

Další produkty a služby
  • restaurování starožitného nábytku, opravy nábytku, restaurování kamenosochařských památek, restaurování uměleckých děl

B-AGRO Březová s.r.o. Zemědělská a lesnická technika

Související články
Když se snoubí zámečnictví a umění
Když se snoubí zámečnictví a umění

Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.


Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila
Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila

Repase oken a dveří je v mnoha případech lepším řešením, než pořízení nových. Nejen, že je repase levnější než nákup nových otvorových výplní, ale také jde o způsob, jak zachovat okna či dveře, která mají svou hodnotu, avšak už neslouží a nevypadají tak dobře, jako dřív.


DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha
DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha

Opravu a restaurování oken nebo dveří nelze svěřit jen tak ledajaké firmě, zejména pokud jde o památkově chráněnou stavbu. Právě na ně se ale specializuje společnost DALEX TRADE s.r.o. Praha, která restauruje oka, dveře a schodiště po celé České republice a zabývá se prováděním replik oken a dveří u památkově chráněných objektů.


Starý nábytek nemusí být špatný. Restaurování mu vdechne nový život
Starý nábytek nemusí být špatný. Restaurování mu vdechne nový život

Pokud se nechcete vzdát starého nábytku, vsaďte na restaurování! Kvalitní ruční práce přinese vašemu vybavení nový lesk a vy jej můžete bez problémů nadále využívat na sto procent. Restaurátorské práce nabízí i společnost ONJASI truhlářství ze Zábřehu, a to více než deset let. Najdete zde kvalifikovaný a odborný personál na svém místě!