Vlastimil Bouše
Prefin


Štúrova 1701/55, Praha 4 142 00

Nebankovní úvěry až do výše 4.000.000 Kč na vyplacení nevýhodných zástav na nemovitosti, a dále na sloučení všech nevýhodných půjček. Doba splatnosti až 20 let, s možností předčasného splacení kdykoli.
U nás nedáváme žadatelům o úvěr podepisovat rozhodčí doložky a notářské zápisy!
Americké hypotéky poskytujeme bez registrů, bez příjmů, bez poplatků!

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 45965731
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vlastimil Bouše

Refinancování nevýhodných půjček

Refinancování nevýhodných půjček

Jste přeúvěrovaní? Přeúvěrujeme všechny Vaše drahé půjčky do jednoho výhodného úvěru s roční úrokovou sazbou již od 6,9% p.a. a dobou splatnosti až 20 let! Půjčit si můžete až 3.000.000 Kč (až 50% hodnoty Vaší nemovitosti). Neprošli jste v bance? My do bankovního registru nenahlížíme! Na rozdíl od bank se Vás nebudeme ani ptát na Vaše příjmy, natož požadovat jejich doložení! Náklady spojené s úvěrem (odhad nemovitosti, právní služby, atd.) hradíme my! Tyto fyzické náklady zahrneme do Vašeho úvěru pouze v případě, že se nám podaří úvěr pro Vás úspěšně vyřídit. V opačném případě budeme pro Vás pracovat zadarmo! Pro více informací navštivte naše webové stránky.Další produkty a služby
  • finanční služby, půjčky a financování, operativní leasing, splátkový prodej, hypoteční úvěry, spotřebitelský úvěr

MERKUR POLICE o.p.s. Muzeum stavebnice MERKUR

Související články
Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě
Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.


S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete
S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.


Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.