Otakar Jalůvka
Autorská a inovátorská činnost


posterestante, Frýdek-Místek 12 738 12

AUTOR A INOVÁTOR - specialista na psaní textů, inovace a zvýšení zisků


AUTORSKÁ ČINNOST - kreativní tvorba pro všechny subjekty a média

Specialista na vývoj a realizaci díla jakéhokoliv formátu a žánru v textové formě
- autor, prozaik, scenárista, textař / náměty, příběhy, scénáře, filmové scénáře, nové formáty pořadů, hudební texty apod.,
- publicistika, propagace / články, odborné články, recenze, projekty, mediální prezentace, reklama, public relations, slogany,
- technické texty / projekty, patenty, užitné vzory, oponentury, manuály, copywriting, tvorba různého obsahu a rozsahu,
- související praxe / hudba, fotografie, film, kamera, dramaturgie, režie, produkce, audiovizuální a multimediální projekty.

INOVÁTORSKÁ ČINNOST - inovace, know-how, úspory, řešení, realizace

Specialista na rychlé a efektivní řešení pro zvýšení konkurenceschopnosti a zisku
- zvýšení prosperity a zisku firem / vyhledání skrytých možností a rezerv, zvýšení užitné hodnoty a parametrů produktů,
- praktická realizace řešení / nápady, vize, zlepšovací návrhy, patenty, technická zlepšení, inovace, know-how, úspory,
- jiná specifická řešení / podle aktuální situace, podmínek, stavu, potřeby nebo poptávky, realizace navržených řešení,
- speciální a související činnosti / vyřazení konkurence z trhu lepším řešením, oponentura, poradenství, konzultace apod.

Nečekejte na to, až vás konkurence vyřadí z trhu a buďte připraveni teď!

Originální nápady, vize a speciálně vyvinuté know-how vyřeší každý problém
- je prokázáno, že v ČR má 25% firem nedostatek zakázek a 20% firem má problémy a bojuje s velkou konkurencí,
- letos plánuje 23% firem vývoj nového výrobku či služby a 68% firem plánuje úsporná řešení a úsporná opatření,
- téměř každá firma má nezaplacené faktury a hledá nějaký účinný a efektivní způsob na vymáhání pohledávek,
- uvědomte si, že nic není dokonalé a i současné řešení nebo novinka na trhu je již zastaralá a lze ji kdykoliv zlepšit.

IČ: 48724670
DIČ:
Okres: Frýdek-Místek
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pan Otakar Jalůvka

Vyřazení konkurence z trhu a rychlý zisk dominantního postavení na trhu

Vyřazení konkurence z trhu a rychlý zisk dominantního postavení na trhu

Speciální nabídka na rychlé a efektivní řešení pro zvýšení pozice na trhu a zvýšení zisku: Výrazné zlepšení vlastností produktu, pro které je spotřebitel upřednostní: • zvýšení užitné hodnoty produktu / vyšší spolehlivost, jednodušší obsluha a údržba, lepší design apod., • zlepšení parametrů / vyšší výkon a kvalita, nižší spotřeba a náklady na provoz, nižší pořizovací cena atd., • jiné řešení / speciální a specifické řešení podle aktuální situace, podmínek, stavu, potřeby nebo poptávky. Výrazné zlepšení a zefektivnění produkce snížením nákladů na výrobu a odbyt: • zvýšení produktivity / technické zlepšení, změna konstrukce, procesu, postupu, inovace, know-how, • nižší náklady produkce / lepší využití kapacit, energií a personálu, úspory materiálu, dopravy a odbytu, • jiné řešení podle možností / využití skrytých možností produkce a odbytu, vyřazení konkurence z trhu. http://www.jaluvka.com/vyrazeni-konkurence-z-trhu-zisk-dominantniho-postaveni.htm otacar@seznam.cz +420 608 665 185 .


AUTORSKÁ A INOVÁTORSKÁ ČINNOST, PŘÍMÉ ŘEŠENÍ A POMOC

AUTORSKÁ A INOVÁTORSKÁ ČINNOST, PŘÍMÉ ŘEŠENÍ A POMOC

AUTORSKÁ A INOVÁTORSKÁ ČINNOST AUTORSKÁ ČINNOST - kreativní tvorba pro všechny subjekty a média. Je možné vytvořit na objednávku jakékoliv dílo v textové formě. INOVÁTORSKÁ ČINNOST - inovace, řešení, návrhy a praktická realizace. Je možné vyřešit na objednávku téměř jakýkoliv problém. Neváhejte a kontaktujte, pište, informujte se, konzultujte, objednávejte.Další produkty a služby
  • umělecké ztvárnění interiérů, umělecké ztvárnění dekorací, umělecké předměty, umělecká díla, umělecké užitné předměty
  • konzultace s manažery, řízení pracovních sil, určení firemní strategie, zvyšování konkurenceschopnosti
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní

Penzion a restaurace Na Jízdárně, která se může pochlubit dvacetiletou tradicí, poskytuje svým hostům ubytování v krásném prostředí Kroměříže, širokou nabídku lahodných specialit a možnost pořádání akcí jako jsou firemní večírky a svatby.

Související články
Když se snoubí zámečnictví a umění
Když se snoubí zámečnictví a umění

Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.


Řemeslo mnoha tváří
Řemeslo mnoha tváří

Firma Michal Hruban, která má své sídlo v Liberci, disponuje několika stroji, se kterými si hravě poradí s gravírováním a rytím. Je možné využít i variabilní stroj, který dovede gravírovat objemné nebo rotační předměty. Kromě těchto činností je i odborníkem na výrobu grafiky ze samolepicích fólií.


Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.
Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Z tohoto materiálu se dají vyrobit různé předměty, ať už okrasného charakteru nebo například také praktického. Můžete sdesignovat venkovní prostředí. Na zakázku nebo podle přání zákazníka se dají vyrobit okrasné židle, doplňky, kryty.


Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.