Commservis.com, s.r.o.


Piletická 486/19, Hradec Králové 503 41

Public Relations.
Naše projekty jsou:
- moderní
- přesně zacílené
- správně načasované
- neobvyklé a poutavé
Mediální svět se neustále mění, my ho hlídáme za vás.Vytvoříme pro vás či vaši firmu kampaň na míru a navíc ohlídáme, jakou měla úspěšnost. Postaráme se o vás při komunikaci s médii v krizových situacích i mimo ně. Pracujeme jak regionálně, tak pro národní i mezinárodní společnosti.

KRIZOVÁ KOMUNIKACE
Pro případ krizové situace vaší firmy nebo poškození dobrého jména vaší osoby jsme tu proVás 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zanalyzujeme situaci, vytvoříme strategii a zdánlivě neřešitelnou situaci obrátíme ve Váš prospěch. Mluví za nás skutečné příběhy.

STRATEGIE A MARKETING
- zpracujeme a zavedeme vám individuální a účinnou marketingovou strategii
- vytvoříme vám firemní image a prolneme ji celým vašim podnikem

Neuromarketing
- trénink na nejmodernějších přístrojích pro zlepšení koncentrace, paměti, prostorové orientace, logického a verbálního myšlení
- Mindball, Mozkostřelba, Brain Jogging

Pobočka:
Kapitána Jaroše 755
67401 Třebíč

IČ: 28431219
DIČ: CZ28431219
Okres: Hradec Králové
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Eva Fruhwirtová

Další produkty a služby
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní

Jsme kominictví s bohatou tradicí. Provádíme frézování komínů, jejich revize a kontrolu a samozřejmě také výstavbu komínů i rekonstrukce spalinových cest.

Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.