Cestovní kancelář Novalja
specialista na Chorvatsko


Starobrněnská 3, Brno 602 00

CK Novalja je zaměřená na pobyty u moře v Chorvatsku.

Dovolená Chorvatsko – báječná dovolená s dětmi u moře, skvělá letní dovolená pro zamilované páry. Dovolená u moře v Chorvatsku – Chorvatsko levně, dovolená Chorvatsko autem.

Nabídka ubytování v Chorvatsku v apartmánech, penzionech i hotelech blízko moře, Chorvatsko last minute i Chorvatsko first minute, levné ubytování Chorvatsko.

Apartmány Chorvatsko dávají možnost vlastního vaření a skutečného soukromí. Spolupracujeme přímo s majiteli apartmánů. Na webu je mnoho informací pro cestu do Chorvatska. Máme fotografie pláží, letovisek, interiérů apartmánů, letecké fotografie, fotografie chorvatských národních parků a přírody.

Chorvatsko ubytování v soukromí: ostrov Pag - Mandre, Stará Novalja, Novalja, Potočnice, Pag, Povljana; Biograd, Murter, Primošten, Vodice, Omiš, Mimice, Brela, Bratuš, Podgora, Drvenik, Živogošče, Gradac, Orebić, Pula - Banjole. Ubytování máme také blízko písečných pláží. Nástupní termíny hlavně mimo soboty, kdy není na dálnicích velký provoz.

Hotely Chorvatsko – nabízíme Vám cenově dostupné hotely na vybraných místech chorvatského pobřeží. Chorvatsko all inclusive.

Dovolená na lodi a pronájem lodí Chorvatsko. V nabídce jsou týdenní okružní plavby lodí po Jadranu. Každý den poznáte jiný ostrov nebo historické město Chorvatska.

Chorvatsko dovolená!

IČ: 45220433
DIČ: CZ490624034
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Karel Hrdina

Apartmány Ivica, Mandre, ostrov Pag, Chorvatsko

Apartmány Ivica, Mandre, ostrov Pag, Chorvatsko

Ještě jste si nevybrali dovolenou na léto? Máme pro Vás tip na báječnou dovolenou v Chorvatsku. Nabízíme ubytování v moderně vybavených apartmánech v domě Ivica v letovisku Mandre, ostrov Pag, Chorvatsko. V termínech 15. 6. - 31. 8. 2013 můžete získat slevu ve výši 8 % z ceny ubytování při rezervaci pobytu do 28. 2. 2013. Apartmánový dům Ivica leží v klidném letovisku Mandre, 80 m od pěkné oblázkové pláže. Vybavení apartmánů: 1 - 2 ložnice, vybavená kuchyň, sprcha, WC, terasa nebo balkon, část apartmánů s výhledem na moře. Maximální počet osob v apartmánu A3 a A7 jsou čtyři osoby (včetně dětí do 3 let). Maximální počet osob v ostatních apartmánech je pět osob (včetně dětí do 3 let). V Mandre Chorvatsko budete mít denně k dispozici našeho česky mluvícího delegáta, který ostrov Pag dobře zná. Může Vám také nabídnout lodní výlety, doporučit pláže a zajímavá místa na ostrově. Můžete si také objednat večeře (chorvatská strava) za cenu 1960 Kč / osoba /týden. Děti do 12 let - poloviční porce za 980 Kč / osoba / týden. Večeře jsou podávány přímo v domě. Mandre je mladé chorvatské letovisko na ostrově Pag s množstvím nových domů. Letovisko Mandre se nachází 15 km do města Pag a 15 km do Novalji. Po celém 3 km dlouhém pobřeží se střídají oblázkové a kamenité pláže. Mandre je klidnější místo, vhodné pro letní dovolenou u moře pro všechny věkové kategorie. Pobyt v Mandre je spojený s relaxací a koupáním. Na své si zde přijdou i milovníci rybaření, potápění a otevřeného průzračného moře. Dovolená Chorvatsko 2013 – vyzkoušejte moderně vybavené apartmány IVICA v Mandre!


Dovolená u moře 2012

Dovolená u moře 2012

Apartmány, pensiony a hotely v Chorvatsku. Prohlédněte si fotografie pláží, letovisek a interiérů. Vzdálenost vašeho apartmánu od pláže uvidíte na leteckých fotografiích. Chorvatsko je ideální dovolená s dětmi.Další produkty a služby
  • zahraniční pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tuzemské pobyty, last minute, prodej letenek, průvodcovské služby


Související články
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.