Filip Josífek
TIMEOFFICE


Jeronýmova 568, Liberec 460 07

Hodinová kancelář.
Coworkingové centrum.

- kompletní kancelářské zázemí
- pracovní místa několika typů ( pracovní stoly, pohovka, křesla)
- zasedací místnost až pro 12 lidí
- připojení k vysokorychlostnímu internetu

- občerstvení s obsluhou

IČ: 86779931
DIČ:
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Hodinová kancelář pronájem kanceláře Liberec kancelář na hodinu co-working centrum

Hodinová kancelář pronájem kanceláře Liberec kancelář na hodinu co-working centrum

CO-WORKING CENTRUM a hodinová kancelář v Liberci. Hledáte kancelář? Nelíbí se Vám pracovat z domova? Chybí Vám doma atmosféra pracovního prostředí? Hledáte vhodné místo pro obchodní jednání? Nevíte kam pozvat klienta na schůzku? Hledáte prostor pro pořádání školení, meetingů, kurzů, zájmových setkání? Už nic nehledejte a navštivte náš TIMEOFFICE a my vyřešíme tyto otázky za vás. Dobře to znáte. Začínáte s podnikáním a nevíte, jak bude Váš projekt úspěšný. Platit nákladný pronájem samostatné kanceláře je velký závazek . Musíte řešit kancelářskou techniku, připojení k internetu, nábytek a spoustu dalších věcí. Nebo jste často na cestách a kancelář potřebujete jen pár hodin v měsíci? Přesně pro Vás je určena naše nová hodinová kancelář a coworkingové centrum v Liberci. Vyřešíme Vám problém s místem, které potřebujete k práci. Zajistíme kompletní kancelářské zázemí. Nabídneme možnost pronájmu zasedací místnosti, využití moderní kancelářské techniky a připojení k internetu. A to všechno v příjemném moderním prostředí s možností občerstvení. Díky tomu se už nemusíte scházet po kavárnách a restauracích. Zaplatíte pouze za dobu, kterou u nás strávíte. Nestaráte se o úklid, vysoké náklady za pronájem a místo pro Vaše schůzky s klienty. TIMEOFFICE je Vaše nová kancelář, kancelář o kterou se nemusíte starat. Nevěříte? Chcete vědět víc? Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás... TIMEOFFICE Jeronýmova 568 Liberec - kousek od TipsportarényDalší produkty a služby
  • byty k pronájmu, domy k pronájmu, kanceláře k pronájmu, obchodní prostory k pronájmu, skladové prostory k pronájmu

Zabýváme se výrobou a prodejem pracovních oděvů pro všechna pracovní odvětví - potravinářství, gastronomii i zdravotnictví. Kromě pracovních oděvů prodáváme také ochranné pomůcky.

Související články
Pronájem nebytových prostor v Ostravě
Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Hledáte místo pro své obchodní či pracovní aktivity? Společnost TIMO profistavby s.r.o., specialista v oblasti stavitelství a stavebnictví, dokončuje výstavbu nové budovy na Slezské Ostravě a poskytují pronájem nebytových prostor. Budova se nachází na přístupném frekventovaném prostranství a disponuje parkovacími místy přímo před ní.


Realitní kancelář Znojmo
Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Nemovitost v exekuci
Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.