Z-STYLE CZ, a.s.


Šedesátá 7015, Zlín 760 01
Společnost Z-STYLE CZ, a.s. se sídlem ve Zlíně se od roku 2009 zabývá vývojem a prodejem pracovní a bezpečnostní obuvi vlastních značek Bennon a Adamant, volnočasové trekové a pracovní obuvi Moleda, pryžové obuvi a doplňkového sortimentu. Současně poskytuje komplexní služby odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Zákazníkům nabízí obuv vyráběnou s využitím moderních metod a technologií, která respektuje jejich cenové požadavky a zároveň poskytuje potřebnou bezpečnost a komfort.

Pracovní, bezpečnostní a treková obuv

1. Adamant

- Adamant Non Metallic - bezpečnostní obuv bez kovových součástí vybavená kompozitní tužinkou a vhodná pro širokou řadu profesí
- Adamant Classic - pracovní a bezpečnostní obuv v letním i zimním provedení vhodná do vnitřních i venkovních provozů

2. Bennon

- Bennon White - bílá obuv z pratelného mikrovlákna a antibakteriální podšívkou
- Bennon Basic - pracovní a bezpečnostní obuv na podešvích PU/PU v bezpečnostní variantě vybavené ocelovou tužinkou a planžetou, v kolekci sandál, polobotka a kotníková obuv
- Bennon Prim - specializovaná pracovní a bezpečnostní obuv vybavené broušeným vrchovým materiálem, voděodolnou membránou, hliníkovou tužinkou apod.
- Bennon Uniform - military obuv vhodná k použití v ochranných a bezpečnostních složkách
- Bennon Trek - vhodné pro aktivní sportovní a outdoorové i profesní využití
- Bennon Certified Trek - treková kolekce vybavená značkovými komponenty Vibram® a SYMPATEX® vhodná k použití ve volném čase i při výkonu profese

3. Sportovní obuv

- modely značek Adamant, Bennon a Moleda

4. Pryžová obuv

- obuv od různých výrobců zahrnující celopryžové i gumofilcové modely vhodné k použití ve volném čase i při výkonu profese

5. Doplňkový sortiment

- ponožky, náhradní šněrovadla, vkládací stélky

6. Ošetřující a vyživující přípravky


Společnost Z-STYLE CZ, a.s. dále nabízí široké spektrum služeb a výhod

- on-line objednávka
- odborné konzultace
- proškolení personálu
- prezentace ve firmách
- zakázková výroba nadměrných velikostí až do vel.52

Produkty
  • lodičky a kozačky, vycházková obuv, kotníčkové boty, domácí papuče, sportovní obutí, společenská obuv

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí.

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí

Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín.

Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Industrial Starter Czech s.r.o.

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

HELLER DANCE

Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.


Firemní články
Dbejte na svou bezpečnost při práci – správná pracovní obuv je základem

Dbejte na svou bezpečnost při práci – správná pracovní obuv je základem

Jednou z výhod života ve 21. století je i důraz na ochranu bezpečnosti zaměstnanců. Dříve v historii se zaměstnavatelé o své pracovníky příliš nestarali. Když se některý zranil, nahradili ho zkrátka jiným. Dnes jsou však ze zákona povinni jejich bezpečnost chránit a je proto důležité, aby jim zajištovali kvalitní a spolehlivé pracovní pomůcky i prostředí. Jednou z důležitých věcí pro výkon mnoha profesí je nepochybně správná pracovní a bezpečnostní obuv. Právě takovou nabízí společnost Z-STYLE CZ a.s.


Bílá pracovní a bezpečnostní obuv Zlín - snadno udržovatelná

Bílá pracovní a bezpečnostní obuv Zlín - snadno udržovatelná

Bílá pracovní a bezpečnostní obuv, která je navíc snadno udržovatelná, patří do nově rozšířené kolekce BNN WHITE & ORTHO společnosti Z-STYLE CZ a.s. Nově se v kolekci nachází velmi oblíbené a rozšířené modely korkových nazouváků z kvalitních usní. Modely s antibakteriální podšívkou jsou vhodné pro všechny provozy. Kolekce bílé obuvi zahrnuje jak obuv vyráběnou z usní, tak obuv vyráběnou ze syntetických materiálů, které jsou však natolik kvalitní, že se vyrovnávají svými hygienickými i fyzikálními vlastnostmi přírodní usni. Pracovní a bezpečnostní obuv z kolekce BNN WHITE & ORTHO Vás zaujme především jednoduchou údržbou a komfortem. Modely z mikrovlákna jsou pratelné při teplotě 30°C za použití šetrného pracího prostředku. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. Naši pracovníci Vám rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy!


Pracovní obuv zajistí bezpečnost na pracovišti | Zlín

Pracovní obuv zajistí bezpečnost na pracovišti | Zlín

Mít v zaměstnání vhodnou pracovní obuv je v mnoha případech nezbytné. Na pracovištích manipulujeme s těžkými předměty nebo jsme vystaveni takovému provozu, že je nemyslitelné nechránit tímto způsobem své zdraví. Hledáte i vy kvalitního dodavatele bezpečnostní obuvi? Obraťte se na společnost Z-STYLE, která nabízí široké portfolio služeb a výhod v této oblasti. Přijďte si i vy vybrat pracovní obuv z kolekcí od značky BENNON, která jistě vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům na bezpečnost práce. Společnost Z-STYLE nabízí několik provedení vhodných nejen k práci, ale také do speciálních podmínek, jakými jsou bezpečnostní složky nebo outdoorové aktivity. Jaké kolekce Vám ve značce BENNON nabízíme? - BENNON WHITE - BENNON BASIC - BENNON PRIM - BENNON UNIFORM - BENNON TREK U některých modelů je bezpečnostní obuv vyráběna také v různých provedeních, například u kolekce BENNON BASIC si můžete vybrat stejný model v sandálu, polobotce nebo kotníku. V bezpečnostní variantě je obuv také vybavena ocelovou tužinkou a planžetou, které vás uchrání před úrazem. Kolekce BENNON PRIM je kolekce pro obuv, která je vybavena technologicky pokročilejší a moderními materiály jako jsou např. podešve PU/pryž, plastové tužinky, kevlarové planžety, voděodolné membrány atd. U firmy Z-STYLE si pracovní obuv vybere opravdu každý. Pokud i vy máte zájem, neváhejte naši firmu kontaktovat.


Služební obuv UNIFORM pro policii, bezpečnostní složky, military obuv Zlín

Služební obuv UNIFORM pro policii, bezpečnostní složky, military obuv Zlín

Služební obuv UNIFORM vhodná pro policii, bezpečnostní složky a agentury i milovníky military obuvi je kolekce BENNON® Uniform od společnosti Z-STYLE CZ, a.s. Najdete v ní vše od vzdušných lehkých polobotek na dvoukomponentních podešvích, přes kotníkové modely, po letní taktickou obuv či celoroční modely vybavené voděodolnou membránou REGI-TEX® a pryžovou podešví Vibram®. Použité materiály byly voleny tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům uživatelů na dlouhou životnost, funkčnost a komfort. Naše firma má mnohaleté zkušenosti v oblasti pracovní, bezpečnostní a taktické obuvi a jsme přesvědčeni, že nová kolekce Vám dokáže poskytnout požadovanou funkčnost, komfort i bezpečí, a to za mimořádně příznivé ceny.


Pracovní, bezpečnostní a volnočasová treková obuv Zlín

Pracovní, bezpečnostní a volnočasová treková obuv Zlín

Pokud hledáte společnost, která vyrábí a prodává pracovní, bezpečnostní, volnočasovou a trekovou obuv, jste na správném místě, společnost Z-STYLE CZ, a.s. se navíc dále specializuje na pryžovou obuv a doplňkový sortiment. Poskytujeme navíc komplexní služby odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Sháníte pracovní obuv nebo jedete na hory a nemáte vhodnou turistickou obuv? Obraťte se na firmu Z-STYLE CZ, a.s., kde pořídíte kvalitní obuv nejen do práce, ale i na hory. Výroba, prodej: - polobotky - nazouvací boty - kotníkové boty - pracovní, bezpečnostní a treková obuv značek Adamant a Bennon - sportovní obuv - Adamant, Bennon a Moleda - pryžová obuv - celopryžové i gumofilcové modely. Ve společnosti Z-STYLE CZ, a.s. dbají na šetrné zpracování a použití nejlepších materiálů.